Crema de ojos Bosphaera Velvet

Bosphaera

Aksamitny krem pod oczy Bosphaera oparty jest na hydrolatach oraz kompleksie innowacyjnych substancji aktywnych, które odpowiadają za rewitalizację oraz lifting skóry w strefie konturu oka. Jego lekka i delikatna konsystencja bardzo szybko się wchłania, utrzymując dogłębne nawilżenie skóry. Składniki aktywne oraz kompleks olejów szlachetnych wspomaga redukcję opuchlizny, niweluje objawy zmęczenia, a także regeneruje skórę wokół oczu, dzięki czemu pozostaje ona sprężysta i elastyczna.

Krem wzbogacony został o komórki macierzyste z jeżówki wąskolistnej, orchidei oraz kulnika sercolistnego. Ich synergistyczne działanie sprawia, że skóra wokół oczu jest wzmocniona i wygładzona, a cienie zmniejszone. Dodatkowo chronią ją przed działaniem wolnych rodników redukując oznaki starzenia. Oryginalny i standaryzowany ekstrakt z algi arktycznej, wspomaga procesy adaptacji prekursorów filagryny w odpowiedzi na uszkodzenie bariery naskórkowej, a także poprawia kondycję skóry poprzez ograniczenie odwodnienia.

Dzięki temu wpływa korzystnie na wygląd skóry oraz przyspiesza odbudowę jej bariery. Alga działa energetyzująco na skórę. Nasila jej aktywność metaboliczną, a w konsekwencji aktywuje produkcję kolagenu. Alga uprawiana jest w biotopie arktycznym, dlatego syntetyzuje i gromadzi naturalny peptyd arktyczny, który jest dla naszej skóry m. in. składnikiem NMF (Naturalnym Czynnikiem Nawilżającym) a także cennym źródłem argininy.

Crema de ojos Bosphaera Velvet   Crema de ojos Bosphaera Velvet
masa netto

masa netto

20 g

pojemność

cena za kilogram

3 084,50 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5903175902160

5903175902160

precio: 61,69 zł

61.69 PLN NewCondition

Aksamitny krem pod oczy Bosphaera oparty jest na hydrolatach oraz kompleksie innowacyjnych substancji aktywnych, które odpowiadają za rewitalizację oraz lifting skóry w strefie konturu oka. Jego lekka i delikatna konsystencja bardzo szybko się wchłania, utrzymując dogłębne nawilżenie skóry. Składniki aktywne oraz kompleks olejów szlachetnych wspomaga redukcję opuchlizny, niweluje objawy zmęczenia, a także regeneruje skórę wokół oczu, dzięki czemu pozostaje ona sprężysta i elastyczna.

Krem wzbogacony został o komórki macierzyste z jeżówki wąskolistnej, orchidei oraz kulnika sercolistnego. Ich synergistyczne działanie sprawia, że skóra wokół oczu jest wzmocniona i wygładzona, a cienie zmniejszone. Dodatkowo chronią ją przed działaniem wolnych rodników redukując oznaki starzenia. Oryginalny i standaryzowany ekstrakt z algi arktycznej, wspomaga procesy adaptacji prekursorów filagryny w odpowiedzi na uszkodzenie bariery naskórkowej, a także poprawia kondycję skóry poprzez ograniczenie odwodnienia.

Dzięki temu wpływa korzystnie na wygląd skóry oraz przyspiesza odbudowę jej bariery. Alga działa energetyzująco na skórę. Nasila jej aktywność metaboliczną, a w konsekwencji aktywuje produkcję kolagenu. Alga uprawiana jest w biotopie arktycznym, dlatego syntetyzuje i gromadzi naturalny peptyd arktyczny, który jest dla naszej skóry m. in. składnikiem NMF (Naturalnym Czynnikiem Nawilżającym) a także cennym źródłem argininy.


Nivea crema Nivea crema
Ziaja manteca de cacao, mejora el Ziaja manteca de cacao, mejora el
tono de la piel , crema para la piel normal, seca 50 ml
145,60zł/l

precio: 7,28 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2028-05-30
Ziaja Crema facial de oliva Ziaja Crema facial de oliva
natural Ziaja para pieles secas y normales 50 ml
153,20zł/l

precio: 7,66 zł

PLN
1
19
fecha de caducidad 2028-02-28
Bosphaera Bosphaera Crema Bosphaera Bosphaera Crema
antiarrugas 50 g
845,80zł/kg

precio: 42,29 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2028-05-20
Ziaja Ziaja Crema de aloe para Ziaja Ziaja Crema de aloe para
pieles normales y secas 100 ml
114,20zł/l

precio: 11,42 zł

PLN
1
7
fecha de caducidad
2028-10-30
Ziaja Ziaja Crema Oliva + UV para Ziaja Ziaja Crema Oliva + UV para
pieles secas y normales 50 ml
145,40zł/l

precio: 7,27 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad 2028-04-30
Ziaja Ziaja Kozie mleko krem 1 Ziaja Ziaja Kozie mleko krem 1
50 ml
263,80zł/l

precio: 13,19 zł

PLN
1
10
fecha de caducidad
2029-02-28
Bosphaera Bosphaera Exfoliante Bosphaera Bosphaera Exfoliante
corporal Sugar, frambuesa jugosa con hibisco 200 g
193,20zł/kg

precio: 38,64 zł

PLN
1
2
Bosphaera Bosphaera Exfoliante Bosphaera Bosphaera Exfoliante
corporal de azúcar con frutos rojos e higos 200 g
193,20zł/kg

precio: 38,64 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2027-10-12
Bosphaera Bosphaera Crema de manos Bosphaera Bosphaera Crema de manos
y pies regeneradora y suavizante 100 g
336,70zł/kg

precio: 33,67 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2028-06-19
Bosphaera Bosphaera Crema de manos Bosphaera Bosphaera Crema de manos
y pies regeneradora y suavizante 100 g
321,40zł/kg

precio: 32,14 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2028-07-28
Bosphaera Bosphaera Manteca Bosphaera Bosphaera Manteca
negra corporal hidratante y regeneradora, orquídea 200 g
232,40zł/kg

precio: 46,48 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2028-06-24
Bosphaera Bosphaera Exfoliante Bosphaera Bosphaera Exfoliante
corporal de azúcar, peonías moradas 200 g
193,20zł/kg

precio: 38,64 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2028-01-08
Bosphaera Bosphaera Pasta Bosphaera Bosphaera Pasta
limpiadora y exfoliante para el rostro 100 g
387,00zł/kg

precio: 38,70 zł

PLN
1
1
Bosphaera Bosphaera Exfoliante Bosphaera Bosphaera Exfoliante
corporal de azúcar con pomelo y papaya 200 g
193,20zł/kg

precio: 38,64 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad
2028-01-28
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5