Bosphaera Crema de manos y pies regeneradora y suavizante

Bosphaera

Dzięki obecności kompozycji odżywczych i najwyższej jakości regenerujących składników doskonale zmiękcza skórę, przywracając jej gładkość i elastyczność. Wzbogacony o mocznik, zapobiega pękaniu oraz nadmiernemu rogowaceniu naskórka, łagodzi podrażnienia i przynosi ukojenie.

Lekka konsystencja, szybkie wchłanianie i zapach świeżo pieczonego muffinka z nutami soczystych jagód oraz cukru waniliowego zwiększają przyjemność stosowania.

Regenerująco zmiękczający krem polecany jest do codziennej pielęgnacji skóry narażonej na przesuszenie i rogowacenie, w szczególności takich partii ciała jak: dłonie, łokcie, stopy.

Bosphaera Crema de manos y pies regeneradora y suavizante Bosphaera Crema de manos y pies regeneradora y suavizante
masa netto

masa netto

100 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2028-07-28

pojemność

cena za kilogram

321,40 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5903175900753

5903175900753

precio: 32,14 zł

32.14 PLN 2028-07-28 NewCondition

Dzięki obecności kompozycji odżywczych i najwyższej jakości regenerujących składników doskonale zmiękcza skórę, przywracając jej gładkość i elastyczność. Wzbogacony o mocznik, zapobiega pękaniu oraz nadmiernemu rogowaceniu naskórka, łagodzi podrażnienia i przynosi ukojenie.

Lekka konsystencja, szybkie wchłanianie i zapach świeżo pieczonego muffinka z nutami soczystych jagód oraz cukru waniliowego zwiększają przyjemność stosowania.

Regenerująco zmiękczający krem polecany jest do codziennej pielęgnacji skóry narażonej na przesuszenie i rogowacenie, w szczególności takich partii ciała jak: dłonie, łokcie, stopy.


Bosphaera Bosphaera Crema de manos Bosphaera Bosphaera Crema de manos
y pies regeneradora y suavizante 100 g
336,70zł/kg

precio: 33,67 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2028-06-19
Ziaja Ziaja Antyperspirant BLOKER Ziaja Ziaja Antyperspirant BLOKER
do stóp 100 ml
156,10zł/l

precio: 15,61 zł

PLN
1
11
fecha de caducidad
2028-10-30
Nivea crema Nivea crema
Ziaja Cabra crema de leche para Ziaja Cabra crema de leche para
arrugas manos y uñas la piel seca, propensa a las 80 ml
134,38zł/l

precio: 10,75 zł

PLN
1
8
fecha de caducidad 2029-01-31
Tesori Crema de manos italiana Tesori Crema de manos italiana
Tesori 75 ml
108,67zł/l

precio: 8,15 zł

PLN
1
1
Ziaja Ziaja Żel do mycia rąk Ziaja Ziaja Żel do mycia rąk
270 ml
30,52zł/l

precio: 8,24 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad 2028-09-30
Ziaja Ziaja Krem do stóp Ziaja Ziaja Krem do stóp
z zmiękczający 60 ml
174,17zł/l

precio: 10,45 zł

PLN
1
12
fecha de caducidad 2028-12-30
Bosphaera Bosphaera Exfoliante Bosphaera Bosphaera Exfoliante
corporal Sugar, frambuesa jugosa con hibisco 200 g
193,20zł/kg

precio: 38,64 zł

PLN
1
2
Bosphaera Bosphaera Exfoliante Bosphaera Bosphaera Exfoliante
corporal de azúcar con frutos rojos e higos 200 g
193,20zł/kg

precio: 38,64 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2027-10-12
Bosphaera Bosphaera Crema Bosphaera Bosphaera Crema
antiarrugas 50 g
845,80zł/kg

precio: 42,29 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2028-05-20
Bosphaera Crema de ojos Bosphaera Bosphaera Crema de ojos Bosphaera
Velvet 20 g
3 084,50zł/kg

precio: 61,69 zł

PLN
1
2
Bosphaera Bosphaera Manteca Bosphaera Bosphaera Manteca
negra corporal hidratante y regeneradora, orquídea 200 g
232,40zł/kg

precio: 46,48 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2028-06-24
Bosphaera Bosphaera Exfoliante Bosphaera Bosphaera Exfoliante
corporal de azúcar, peonías moradas 200 g
193,20zł/kg

precio: 38,64 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2028-01-08
Bosphaera Bosphaera Pasta Bosphaera Bosphaera Pasta
limpiadora y exfoliante para el rostro 100 g
387,00zł/kg

precio: 38,70 zł

PLN
1
1
Bosphaera Bosphaera Exfoliante Bosphaera Bosphaera Exfoliante
corporal de azúcar con pomelo y papaya 200 g
193,20zł/kg

precio: 38,64 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad
2028-01-28
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5