Bosphaera Crema antiarrugas

Bosphaera

Intensywnie nawilżająco-liftingujący krem do twarzy z masłem mango oraz olejami: z pestek winogron i słodkich migdałów, jest idealnym rozwiązaniem dla skóry delikatnej, wrażliwej, przesuszonej, skłonnej do alergii oraz dojrzałej. Dzięki zawartości hydrolatu z róży damasceńskiej, który działa stymulująco, pobudza mikrokrążenie, wzmacnia i uszczelnia naczynka krwionośne, tonizuje oraz równoważy skórę, krem może być stosowany przez osoby z cerą naczynkową.

Starannie wyselekcjonowane kompozycje odżywcze i najwyższej jakości regenerujące składniki doskonale nawilżą skórę, przywracając jej gładkość i elastyczność. Składniki aktywne dodatkowo wzmacniają efekt liftingu i umożliwiają penetracje biocząsteczek do skóry, zwiększając syntezę kolagenu i przedłużając efekt jej naprężenia.

Bosphaera Crema antiarrugas   Bosphaera Crema antiarrugas
masa netto

masa netto

50 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2028-05-20

pojemność

cena za kilogram

845,80 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5903175900760

5903175900760

precio: 42,29 zł

42.29 PLN 2028-05-20 NewCondition

Intensywnie nawilżająco-liftingujący krem do twarzy z masłem mango oraz olejami: z pestek winogron i słodkich migdałów, jest idealnym rozwiązaniem dla skóry delikatnej, wrażliwej, przesuszonej, skłonnej do alergii oraz dojrzałej. Dzięki zawartości hydrolatu z róży damasceńskiej, który działa stymulująco, pobudza mikrokrążenie, wzmacnia i uszczelnia naczynka krwionośne, tonizuje oraz równoważy skórę, krem może być stosowany przez osoby z cerą naczynkową.

Starannie wyselekcjonowane kompozycje odżywcze i najwyższej jakości regenerujące składniki doskonale nawilżą skórę, przywracając jej gładkość i elastyczność. Składniki aktywne dodatkowo wzmacniają efekt liftingu i umożliwiają penetracje biocząsteczek do skóry, zwiększając syntezę kolagenu i przedłużając efekt jej naprężenia.


Nivea crema Nivea crema
Ziaja manteca de cacao, mejora el Ziaja manteca de cacao, mejora el
tono de la piel , crema para la piel normal, seca 50 ml
145,60zł/l

precio: 7,28 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2028-05-30
Ziaja Crema facial de oliva Ziaja Crema facial de oliva
natural Ziaja para pieles secas y normales 50 ml
153,20zł/l

precio: 7,66 zł

PLN
1
19
fecha de caducidad 2028-02-28
Ziaja Ziaja Crema Oliva + UV para Ziaja Ziaja Crema Oliva + UV para
pieles secas y normales 50 ml
145,40zł/l

precio: 7,27 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad 2028-04-30
Ziaja Ziaja Kozie mleko krem 1 Ziaja Ziaja Kozie mleko krem 1
50 ml
263,80zł/l

precio: 13,19 zł

PLN
1
10
fecha de caducidad
2029-02-28
Bella Bella
50 szt.

precio: 7,29 zł

PLN
1
4
fecha de caducidad
2030-05-30
Ziaja Ziaja
50 ml
162,80zł/l

precio: 8,14 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad
2028-08-30
Bosphaera Crema de ojos Bosphaera Bosphaera Crema de ojos Bosphaera
Velvet 20 g
3 084,50zł/kg

precio: 61,69 zł

PLN
1
2
Bosphaera Bosphaera Exfoliante Bosphaera Bosphaera Exfoliante
corporal Sugar, frambuesa jugosa con hibisco 200 g
193,20zł/kg

precio: 38,64 zł

PLN
1
2
Bosphaera Bosphaera Exfoliante Bosphaera Bosphaera Exfoliante
corporal de azúcar con frutos rojos e higos 200 g
193,20zł/kg

precio: 38,64 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2027-10-12
Bosphaera Bosphaera Crema de manos Bosphaera Bosphaera Crema de manos
y pies regeneradora y suavizante 100 g
336,70zł/kg

precio: 33,67 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2028-06-19
Bosphaera Bosphaera Crema de manos Bosphaera Bosphaera Crema de manos
y pies regeneradora y suavizante 100 g
321,40zł/kg

precio: 32,14 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2028-07-28
Bosphaera Bosphaera Manteca Bosphaera Bosphaera Manteca
negra corporal hidratante y regeneradora, orquídea 200 g
232,40zł/kg

precio: 46,48 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2028-06-24
Bosphaera Bosphaera Exfoliante Bosphaera Bosphaera Exfoliante
corporal de azúcar, peonías moradas 200 g
193,20zł/kg

precio: 38,64 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2028-01-08
Bosphaera Bosphaera Pasta Bosphaera Bosphaera Pasta
limpiadora y exfoliante para el rostro 100 g
387,00zł/kg

precio: 38,70 zł

PLN
1
1
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5