BoboVita Verduras blancas con pavo en salsa, después de meses 11 , po 12. miesiącu

BoboVita

Czy wiesz, że... pojemność żołądka u 6-miesięcznego dziecka jest ponad 11 x mniejsza niż u dorosłego, a u rocznego nadal prawie 8 x mniejsza? Ponadto układ pokarmowy maluszków ciągle rozwija się i jest bardzo wrażliwy. Dlatego warto podawać im produkty dostosowane do ich potrzeb, z oznaczeniem wieku, które powstały ze szczególną dbałością o jakość i bezpieczeństwo. - 100 % mięsa bez pozostałości antybiotyków - 100 % warzyw z kontrolowanych upraw - zgodnie z przepisami prawa żywność dla niemowląt i małych dzieci nie zawiera konserwantów, barwników i wzmacniaczy smaku - kwas ALA (z grupy Omega 3) niezbędny dla prawidłowego rozwoju mózgu i tkanek nerwowych (korzystne działanie uzyskuje się już przy spożyciu 65 g produktu) - produkt bezglutenowy, nie zawiera: soi, jaj Dla zdrowia dziecka ważna jest urozmaicona i zbilansowana dieta oraz zdrowy tryb życia.

BoboVita Verduras blancas con pavo en salsaBoboVita Verduras blancas con pavo en salsa
masa netto

masa netto

250 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-09-17

pojemność

cena za kilogram

35,96 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900852060724

5900852060724

precio: 8,99 zł

8.99 PLN 2027-09-17 NewCondition

warzywa 54 % (*kawałki kalafiora 34 %, *kawałki ziemniaków 20 %), woda użyta do przygotowania, mięso z indyka 8,5 %, odtworzone mleko pełne 8 %, mąka kukurydziana, olej rzepakowy, skrobia kukurydziana, natka pietruszki


Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza 100 g produktu
Wartość energetyczna 267/64 kJ/kcal
Tłuszcz, w tym: 2,2 g
- kwasy nasycone 0,3 g
Węglowodany, w tym: 7,0 g
- cukry 1,0 g
Błonnik 2,0 g
Białko 3,0 g
Sól 0,04 g
kwas α-linolenowy (ALA) 0,14 g
Zawartość soli wynika wyłącznie z obecności naturalnie występującego sodu.  

Zboża zawierające gluten : Nie zawiera
Jaja : Nie zawiera
Mleko : Zawiera
Soja : Nie zawiera

Czy wiesz, że... pojemność żołądka u 6-miesięcznego dziecka jest ponad 11 x mniejsza niż u dorosłego, a u rocznego nadal prawie 8 x mniejsza? Ponadto układ pokarmowy maluszków ciągle rozwija się i jest bardzo wrażliwy. Dlatego warto podawać im produkty dostosowane do ich potrzeb, z oznaczeniem wieku, które powstały ze szczególną dbałością o jakość i bezpieczeństwo. - 100 % mięsa bez pozostałości antybiotyków - 100 % warzyw z kontrolowanych upraw - zgodnie z przepisami prawa żywność dla niemowląt i małych dzieci nie zawiera konserwantów, barwników i wzmacniaczy smaku - kwas ALA (z grupy Omega 3) niezbędny dla prawidłowego rozwoju mózgu i tkanek nerwowych (korzystne działanie uzyskuje się już przy spożyciu 65 g produktu) - produkt bezglutenowy, nie zawiera: soi, jaj Dla zdrowia dziecka ważna jest urozmaicona i zbilansowana dieta oraz zdrowy tryb życia.


Características:

duże kawałki


marca:BoboVita
Sobre la marca:

BoboVita. Jakość potwierdzona na 100 %


Nombre del producto regulado legalmente:Produkt dla małych dzieci: białe warzywa z indykiem w sosie. Produkt utrwalony termicznie - sterylizowany.
Conservación:

Najlepiej spożyć przed: patrz data na wieczku. Przed otwarciem przechowuj w temperaturze pokojowej. Nie używaj, jeśli można wcisnąć środek wieczka. Pozostałą część przechowuj w zamkniętym słoiczku w lodówce, nie dłużej niż 48 godzin.


Preparación y uso:

Przygotowanie: Odpowiednią ilość produktu przełóż do miseczki plastikową łyżeczką. Podgrzej w „kąpieli wodnej", delikatnie wymieszaj. Sprawdź temperaturę produktu. Przestrzegaj instrukcji właściwego przygotowania. Nie podawaj resztek produktu, który jadło dziecko.


Tipo de embalaje:Słoik
Dirección del productor:

Nutricia Polska Sp. z o.o. ul. Bobrowiecka 8, 00-728 Warszawa


Dirección de devolución:

Nutricia Polska Sp. z o.o. ul. Bobrowiecka 8, 00-728 Warszawa


BoboVita Risotto casero Obiadek BoboVita Risotto casero Obiadek
con el pavo jugoso después de meses 11 250 g
35,96zł/kg

precio: 8,99 zł

PLN
1
4
fecha de caducidad 2028-05-06
BoboVita Verduras Obiadek en un BoboVita Verduras Obiadek en un
delicado fricasé de ternera después de meses 11 250 g
35,96zł/kg

precio: 8,99 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2028-07-15
BoboVita BoboVita Obiadek guiso BoboVita BoboVita Obiadek guiso
zkurczakiem y espinacas después de meses 11 250 g
35,96zł/kg

precio: 8,99 zł

PLN
1
4
fecha de caducidad 2028-07-08
BoboVita BoboVita junior Menestra BoboVita BoboVita junior Menestra
de verduras con carne de vaca 1-3 años 250 g
35,96zł/kg

precio: 8,99 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2027-11-25
Hipp Hipp Kaszotto con verduras y Hipp Hipp Kaszotto con verduras y
pavo BIO después de meses 11 250 g
31,96zł/kg

precio: 7,99 zł

PLN
1
32
fecha de caducidad
2027-12-31
BoboVita BoboVita Estofado de BoboVita BoboVita Estofado de
pollo con champiñones 250 g
35,96zł/kg

precio: 8,99 zł

PLN
1
9
fecha de caducidad 2028-01-29
BoboVita BoboVita Pasta con BoboVita BoboVita Pasta con
tomate, jamón y pimientos 250 g
35,96zł/kg

precio: 8,99 zł

PLN
1
8
fecha de caducidad
2028-01-09
BoboVita Pasta BoboVita con BoboVita Pasta BoboVita con
merluza y verduras después de meses 11 250 g
35,96zł/kg

precio: 8,99 zł

PLN
1
4
fecha de caducidad
2027-11-13
BoboVita gachas lechoso - arroz BoboVita gachas lechoso - arroz
con leche modificada con sabor a fruta después sexto mes 230 g
45,17zł/kg

precio: 10,39 zł

PLN
1
4
fecha de caducidad 2027-11-12
BoboVita gachas lechoso - arroz BoboVita gachas lechoso - arroz
con leche modificada con los plátanos después sexto mes 230 g
45,17zł/kg

precio: 10,39 zł

PLN
1
15
fecha de caducidad 2028-01-02
BoboVita gachas lechoso - arroz BoboVita gachas lechoso - arroz
con leche modificada con frambuesas después sexto mes 230 g
45,17zł/kg

precio: 10,39 zł

PLN
1
18
fecha de caducidad 2028-01-20
BoboVita arroz con leche con BoboVita arroz con leche con
frambuesas después sexto mes 180 g
46,83zł/kg

precio: 8,43 zł

PLN
1
24
fecha de caducidad 2027-10-09
BoboVita sopa de caldo de pollo BoboVita sopa de caldo de pollo
hecho en casa con arroz después sexto mes 190 g
42,05zł/kg

precio: 7,99 zł

PLN
1
38
fecha de caducidad 2027-08-06
BoboVita Verduras Obiadek con pavo BoboVita Verduras Obiadek con pavo
aromático después del 5 meses 125 g
34,32zł/kg

precio: 4,29 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad 2028-06-01
BoboVita arroz con leche con BoboVita arroz con leche con
bananas después sexto mes 180 g
46,83zł/kg

precio: 8,43 zł

PLN
1
16
fecha de caducidad 2027-11-06
BoboVita Cena de zanahoria BoboVita Cena de zanahoria
BoboVita después del 4 meses 125 g
34,32zł/kg

precio: 4,29 zł

PLN
1
21
fecha de caducidad 2027-08-13
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5