Bob Snail Snail Bob Snacks de fruta de manzana y fresa

Bob Snail Bez dodatku cukrów. Tylko owoce. Bez konserwantów i barwników.
Bob Snail Snail Bob Snacks de fruta de manzana y fresaBob Snail Snail Bob Snacks de fruta de manzana y fresa
masa netto

masa netto

30 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-08-07

pojemność

cena za kilogram

149,33 zł / kg

kraj

País de origen

Ukraina

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4820162520316

4820162520316

precio: 4,48 zł

4.48 PLN 2027-08-07 NewCondition
jabłko 80 %, truskawki 20 %
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g
Wartość energetyczna1186 kJ / 281 kcal
Tluszcz2,3 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,3 g
Węglowodany56 g
w tym cukry*52 g
Błonnik13 g
Białko2,5 g
Sól0,04 g
*Zawiera naturalnie występujące cukry.

Zboża zawierające gluten : Nie zawiera
Bez dodatku cukrów. Tylko owoce. Bez konserwantów i barwników.
marca:Bob Snail
Conservación:Najlepiej spożyć przed: data nad kodem kreskowym, jest równocześnie numerem partii. Przechowywać w suchym miejscu, chronić przed ciepłem. Po otwarciu przekąski spożyć w ciągu 3 dni.
Tipo de embalaje:Pudełko
País de origen:Ukraina
Dirección de devolución:
Bob Snail Bob Snail Snail bob Bob Snail Bob Snail Snail bob
Bocadillos de fruta de mango 30 g
149,00zł/kg

precio: 4,47 zł

PLN
1
7
fecha de caducidad
2027-06-14
Bob Snail Bob Snail Snail Bob Bob Snail Bob Snail Snail Bob
Snacks de fruta de manzana y frambuesa 30 g
149,00zł/kg

precio: 4,47 zł

PLN
1
13
fecha de caducidad
2027-08-07
Bob Snail Bob Snail Snail Bob Bob Snail Bob Snail Snail Bob
Snacks de frutas de manzana y pera 30 g
149,00zł/kg

precio: 4,47 zł

PLN
1
20
fecha de caducidad
2027-04-27
Bob Snail Bob Caracol Caracol Bob Bob Snail Bob Caracol Caracol Bob
Manzana bocadillos de frutas 30 g
149,00zł/kg

precio: 4,47 zł

PLN
1
15
fecha de caducidad
2027-04-09
Nimm2 Ríete enriquecido con Nimm2 Ríete enriquecido con
vitaminas , jaleas 100 g
49,90zł/kg

precio: 4,99 zł

PLN
1
14
fecha de caducidad 2027-03-30
Nimm2 Ríete caramelos amargos Nimm2 Ríete caramelos amargos
fortificados con vitaminas 100 g
49,90zł/kg

precio: 4,99 zł

PLN
1
13
fecha de caducidad 2027-04-30
Nimm2 Ríete caramelos Nimm2 Ríete caramelos
enriquecidos con vitaminas Sokkia 90 g
55,44zł/kg

precio: 4,99 zł

PLN
1
17
fecha de caducidad 2027-06-30
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5