Bolas Biominka con sabor a chocolate BIO

Biominki

Ekologiczne kulki czekoladowe mogą stanowić doskonały dodatek do MLEKA, napoju zbożowego lub jogurtu oraz samodzielną przekąskę w szkole, w domu i na spacerze.

Bolas Biominka con sabor a chocolate BIOBolas Biominka con sabor a chocolate BIO
BIO
masa netto

masa netto

500 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-08-06

pojemność

cena za kilogram

39,12 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5903900361828

5903900361828

precio: 19,56 zł

19.56 PLN 2027-08-06 NewCondition

mąki ze zbóż* 59 % (ryż*, PSZENICA*, kukurydza*), cukier trzcinowy*, kakao o obniżonej zawartości tłuszczu* 7 %, syrop ryżowy*, wanilia Bourbon*, sól (*certyfikowany składnik ekologiczny)


Wartość energetyczna 1609 kJ / 380 kcal
Tłuszcz - 1,7 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone - 0,9 g
Węglowodany - 82 g
w tym cukry - 25 g
Błonnik - 3,3 g
Białko - 7,9 g
Sól - 0,4 g


Ekologiczne kulki czekoladowe mogą stanowić doskonały dodatek do MLEKA, napoju zbożowego lub jogurtu oraz samodzielną przekąskę w szkole, w domu i na spacerze.


Lubella Lubella Corn Flakes Corn Lubella Lubella Corn Flakes Corn
Flakes 500 g
19,48zł/kg

precio: 9,74 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2027-07-30
Lubella Lubella Corn Flakes Copos Lubella Lubella Corn Flakes Copos
de maíz enteros 500 g
19,98zł/kg

precio: 9,99 zł

PLN
1
4
fecha de caducidad 2027-01-30
Biominki Bolas de miel Biominks Biominki Bolas de miel Biominks
fecha de caducidad
2027-05-20
Nestle cereales para el desayuno Nestle cereales para el desayuno
copos de maíz Nestlé 250 g
28,84zł/kg

precio: 7,21 zł

PLN
1
9
fecha de caducidad 2027-07-30
Lubella cereales maíz copos de Lubella cereales maíz copos de
maíz del desayuno 250 g
23,08zł/kg

precio: 5,77 zł

PLN
1
12
fecha de caducidad 2027-07-31
Bio Planet Bio Planet Płatki Bio Planet Bio Planet Płatki
kukurydziane 250 g
69,04zł/kg

precio: 17,26 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2027-05-31
Turtle Copos de maíz de tortuga Turtle Copos de maíz de tortuga
recubiertos de chocolate amargo. BIO sin gluten 250 g
147,96zł/kg

precio: 36,99 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2027-11-10
Biominki gelatina de fruta Biominki gelatina de fruta
BIO
gelatina de fruta Biominki sin gelatina BIO gelatina de fruta Biominki sin gelatina BIO
Biominki sin gelatina BIO 100 g
123,70zł/kg

precio: 12,37 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad
2027-11-08
Biominki Biominki Obleas de maíz Biominki Biominki Obleas de maíz
y mijo, sin sal, BIO 62 g
93,55zł/kg

precio: 5,80 zł

PLN
1
10
fecha de caducidad 2026-11-25
Biominki Obleas de trigo sarraceno Biominki Obleas de trigo sarraceno
Biominki, sin sal, BIO 60 g
79,67zł/kg

precio: 4,78 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2026-12-01
Biominki Biominki Hojaldres de Biominki Biominki Hojaldres de
maíz sin gluten, ecológicos 150 g
69,40zł/kg

precio: 10,41 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2027-03-23
Biominki Rodajas de trigo Biominki Rodajas de trigo
sarraceno Biominks BIO 55 g
98,00zł/kg

precio: 5,39 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad
2026-11-25
Biominki Biominki Andruty Cocoa Biominki Biominki Andruty Cocoa
BIO 32 g
140,31zł/kg

precio: 4,49 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad 2026-10-20
Biominki Biominki
75 g
76,93zł/kg

precio: 5,77 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad
2027-03-31
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5