Bio Planet BIO harina integral de einkorn

Bio Planet Ekologiczna mąka z samopszy otrzymywana jest z przemiału oczyszczonych ziaren jednego z najstarszych, udomowionych gatunków pszenicy. Polecamy do wypieku razowego pieczywa, ciast, ciasteczek, a także naleśników i gofrów.
Bio Planet BIO harina integral de einkornBio Planet BIO harina integral de einkorn
BIO
masa netto

masa netto

500 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-01-14

pojemność

cena za kilogram

17,98 zł / kg

kraj

País de origen

Austria

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902983782605

5902983782605

precio: 8,99 zł

8.99 PLN 2027-01-14 NewCondition
ekologiczna mąka z pszenicy samopszy pełnoziarnista 100 %
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g:
Wartość energetyczna1466 kJ/346 kcal
Tłuszcz1,1 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,9 g
Węglowodany67 g
w tym cukry0,9 g
Błonnik4,8 g
Białko15,0 g
Sól0 g

Orzechy : Może zawierać
Orzeszki ziemne : Może zawierać
Sezam : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Pszenica : Zawiera
Ekologiczna mąka z samopszy otrzymywana jest z przemiału oczyszczonych ziaren jednego z najstarszych, udomowionych gatunków pszenicy. Polecamy do wypieku razowego pieczywa, ciast, ciasteczek, a także naleśników i gofrów.
marca:Bio Planet
Nombre del producto regulado legalmente:Mąka z samopszy pełnoziarnista.
Otra información:Unijne logo rolnictwa ekologicznego - PL-EKO-07, Rolnictwo UE
Conservación:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Tipo de embalaje:Torebka
País de origen:Austria
Dirección del productor:
Dirección de devolución:
Melvit harina de papa Melvit harina de papa
500 g
9,98zł/kg

precio: 4,99 zł

PLN
1
14
fecha de caducidad 2031-07-05
Bio Planet Integral orgánica Bio Planet Integral orgánica
harina de espelta tipo 2000 500 g
15,98zł/kg

precio: 7,99 zł

PLN
1
4
fecha de caducidad
2027-03-31
Bio Planet harina de arroz BIO 500 Bio Planet harina de arroz BIO 500
g de granos enteros - BIO PLANET 500 g
19,38zł/kg

precio: 9,69 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad
2027-05-31
Bio Planet Harina orgánica trigo, Bio Planet Harina orgánica trigo,
trigo sarraceno 500 g
19,98zł/kg

precio: 9,99 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad
2027-04-04
Bio Planet Harina de mijo Bio Planet Harina de mijo
orgánico 500 g
14,86zł/kg

precio: 7,43 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad
2026-11-12
Dary Natury Dary Natury
500 g
65,52zł/kg

precio: 32,76 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2028-04-03
Dary Natury Harina de bellota Dary Dary Natury Harina de bellota Dary
Natury BIO sin gluten 500 g
33,52zł/kg

precio: 16,76 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2027-12-04
Radix harina de tapioca Radix-Bis Radix harina de tapioca Radix-Bis
500 g
16,46zł/kg

precio: 8,23 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2027-05-26
Bio Planet Bio Planet BIO Higos Bio Planet Bio Planet BIO Higos
Secos 150 g
89,73zł/kg

precio: 13,46 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2027-11-28
Bio Planet Almendras Bio Planet Bio Planet Almendras Bio Planet
BIO 100 g
109,90zł/kg

precio: 10,99 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2027-02-05
Bio Planet Copos de almendras Bio Bio Planet Copos de almendras Bio
Planet (almendras cortadas) BIO 100 g
135,00zł/kg

precio: 13,50 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2027-06-03
Bio Planet Bio Planet Nueces de Bio Planet Bio Planet Nueces de
Brasil BIO 150 g
169,27zł/kg

precio: 25,39 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2028-04-28
Bio Planet Pasas sultanas sin Bio Planet Pasas sultanas sin
gluten Bio Planet BIO 200 g
52,65zł/kg

precio: 10,53 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2027-04-30
Bio Planet Arándano Bio Planet Bio Planet Arándano Bio Planet
endulzado con azúcar de caña BIO 100 g
123,30zł/kg

precio: 12,33 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2028-01-04
Bio Planet Bio Planet Pasas pasas Bio Planet Bio Planet Pasas pasas
sultanas sin gluten BIO 400 g
45,00zł/kg

precio: 18 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2027-03-31
Bio Planet Bio Planet BIO Arroz Bio Planet Bio Planet BIO Arroz
Basmati Integral 500 g
23,78zł/kg

precio: 11,89 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2027-11-24
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5