Aceite de aguacate virgen extra Big Nature Bio

Big Nature Ekologiczny olej z awokado extra virgin otrzymywany przez tłoczenie na zimno i filtrację. Tłoczony na zimno organiczny olej z awokado posiada zielonkawy kolor, lekki orzechowy smak i zapach świeżego miąższu owocowego. Ze względu na swój wspaniały kolor i właściwości jest powszechnie używany jako cenny dodatek do sałatek i wielu innych potraw. Przyjmuje się, że nawet jedna trzecia uprawianych owoców awokado jest wykorzystywana do wyrobu oleju.
Aceite de aguacate virgen extra Big Nature BioAceite de aguacate virgen extra Big Nature Bio
BIO
pojemność netto

pojemność netto

250 ml

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-12-31

pojemność

cena za litr

130,20 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5903351623100

5903351623100

precio: 32,55 zł

32.55 PLN 2027-12-31 NewCondition
100 % oleju bio z awokado
Wartości odżywcze (%)Wartości odżywcze na 100 g
Wartość energetyczna3760 kJ/900 kcal
Tłuszcz100 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone17 g
w tym kwasy tłuszczowe jednonienasycone69,3 g
w tym kwasy tłuszczowe wielonienasycone13,3 g
Węglowodany0 g
w tym cukry0 g
Błonnik0 g
Białko0 g
Sól0 g

Ekologiczny olej z awokado extra virgin otrzymywany przez tłoczenie na zimno i filtrację. Tłoczony na zimno organiczny olej z awokado posiada zielonkawy kolor, lekki orzechowy smak i zapach świeżego miąższu owocowego. Ze względu na swój wspaniały kolor i właściwości jest powszechnie używany jako cenny dodatek do sałatek i wielu innych potraw. Przyjmuje się, że nawet jedna trzecia uprawianych owoców awokado jest wykorzystywana do wyrobu oleju.
Características:produkt dla vegan
marca:Big Nature
Sobre la marca:Big Nature Dla klimatu Zmieniamy się dla Was!
Nombre del producto regulado legalmente:Bio olej z avocado tłoczony na zimno.
Otra información:Unijne logo rolnictwa ekologicznego - PL-EKO-04 Rolnictwo UE/spoza UE
Conservación:Przechowywać w chłodnym, suchym i zacienionym miejscu.
Preparación y uso:Przeznaczone do bezpośredniego spożycia lub jako dodatek do zup, sosów czy sałatek.
Tipo de embalaje:Butelka
Dirección del productor:
Dirección de devolución:
Monini Monini aromatizado con Monini Monini aromatizado con
albahaca aceite de oliva virgen ( extra virgen ) 250ml con 250 ml
91,96zł/l

precio: 22,99 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad
2027-06-17
Monini Monini aromatizado con Monini Monini aromatizado con
250ml aceite de oliva virgen ( extra virgen ) de limón 250 ml
94,44zł/l

precio: 23,61 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad
2027-08-25
Monini Monini aromatizado con Monini Monini aromatizado con
4 especies de pimienta aceite de oliva virgen ( extra virgen ) 250 ml de 250 ml
94,44zł/l

precio: 23,61 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad
2027-08-16
Monini Monini Przyprawa na bazie Monini Monini Przyprawa na bazie
z oliwy 250 ml
94,44zł/l

precio: 23,61 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad
2027-12-18
Monini Monini aromatizado con Monini Monini aromatizado con
trufa blanca aceite de oliva virgen ( extra virgen ) 250ml con 250 ml
99,24zł/l

precio: 24,81 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2027-09-03
Monini Monini Przyprawa na bazie Monini Monini Przyprawa na bazie
z oliwy 250 ml
91,96zł/l

precio: 22,99 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2027-12-24
Kujawski aceite de oliva virgen Kujawski aceite de oliva virgen
con ajo 250 ml
38,80zł/l

precio: 9,70 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad
2027-09-18
Kujawski aceite de oliva virgen Kujawski aceite de oliva virgen
con albahaca 250 ml
38,80zł/l

precio: 9,70 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2027-06-30
Big Nature Eritritol de gran Big Nature Eritritol de gran
naturaleza 1 kg

precio: 25,34 zł

PLN
1
7
fecha de caducidad
2029-02-06
Big Nature Alholva molida Big Big Nature Alholva molida Big
Nature 100 g
43,80zł/kg

precio: 4,38 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2027-12-31
Big Nature Mezcla de estudiantes Big Nature Mezcla de estudiantes
de gran naturaleza 200 g
43,20zł/kg

precio: 8,64 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad
2027-03-31
Big Nature Sal rosa del Himalaya Big Nature Sal rosa del Himalaya
Big Nature fina 1.1 kg
8,17zł/kg

precio: 8,99 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad 2030-05-31
Big Nature Big Nature Arándanos Big Nature Big Nature Arándanos
secos cortados 150 g
57,20zł/kg

precio: 8,58 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad
2028-03-17
Big Nature Aceite de cáñamo Big Nature Aceite de cáñamo
prensado en frío Big Nature Bio 250 ml
103,96zł/l

precio: 25,99 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2027-04-30
Big Nature Sirope de agave premium Big Nature Sirope de agave premium
Salmeana Bio Big Nature 340 g
41,15zł/kg

precio: 13,99 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2027-06-03
Big Nature Big Nature Aceite de Big Nature Big Nature Aceite de
almendras dulces prensado en frío 250 ml
82,08zł/l

precio: 20,52 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2027-09-30
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5