mermelada de arándanos Bifix con bajo nivel de azúcar

Bifix
42mermelada de arándanos Bifix con bajo nivel de azúcar
mermelada de arándanos Bifix con bajo nivel de azúcarmermelada de arándanos Bifix con bajo nivel de azúcar
masa netto

masa netto

290 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2028-06-30

pojemność

cena za kilogram

27,55 zł / kg

ocena

ranking

4.5/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901483082185

5901483082185

precio: 7,99 zł

7.99 PLN 2028-06-30 NewCondition
borówka amerykańska, cukier, woda, substancja żelująca - pektyny, regulator kwasowości - kwas cytrynowy, Sporządzono z 50 g owoców na 100 g produktu
Wartości odżywcze (%)w 100 g produktu:
Wartość energetyczna 562 kJ/132 kcal
Tłuszcz <0,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0 g
Węglowodany 32 g
w tym cukry 30 g
Białko <0,5 g
Sól 0,03 g

pełnia smaku, duże kawałki owoców, bez konserwantów, 100% polskich owoców, oryginalna receptura - W. Piasecki
marca:Bifix
Nombre del producto regulado legalmente:Dżem z borówek amerykańskich o obniżonej zawartości cukru. Pasteryzowany.
Conservación:Po otwarciu przechowywać w temperaturze około +4°C i spożyć w ciągu 7 dni.
Tipo de embalaje:Słoik
Dirección del productor:
Dirección de devolución:
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 2 ocen.




    Łowicz mermelada baja en azúcar Łowicz mermelada baja en azúcar
    , piña 280 g
    24,96zł/kg

    precio: 6,99 zł

    PLN
    1
    8
    fecha de caducidad 2027-03-30
    Łowicz mermelada de durazno bajo Łowicz mermelada de durazno bajo
    en azúcar 280 g
    24,96zł/kg

    precio: 6,99 zł

    PLN
    1
    10
    fecha de caducidad 2027-04-30
    Łowicz Łowicz
    280 g
    24,96zł/kg

    precio: 6,99 zł

    PLN
    1
    8
    fecha de caducidad
    2027-05-30
    Łowicz mermelada de fresa bajo en Łowicz mermelada de fresa bajo en
    azúcar 280 g
    25,86zł/kg

    precio: 7,24 zł

    PLN
    1
    15
    fecha de caducidad 2027-03-30
    Łowicz mermelada de cerezas bajo Łowicz mermelada de cerezas bajo
    en azúcar 280 g
    24,96zł/kg

    precio: 6,99 zł

    PLN
    1
    13
    fecha de caducidad 2027-06-30
    Łowicz mermelada baja en azúcar Łowicz mermelada baja en azúcar
    de grosella negro 280 g
    24,96zł/kg

    precio: 6,99 zł

    PLN
    1
    13
    fecha de caducidad 2027-06-30
    Łowicz mermelada de arándanos Łowicz mermelada de arándanos
    bajo en azúcar 280 g
    27,96zł/kg

    precio: 7,83 zł

    PLN
    1
    9
    fecha de caducidad 2027-06-30
    Dr. Oetker Dr. Oetker żelfix Dr. Oetker Dr. Oetker żelfix
    03:01 40 g
    103,75zł/kg

    precio: 4,15 zł

    PLN
    1
    27
    fecha de caducidad
    2028-11-30
    Bifix Té de frutas bifix Bifix Té de frutas bifix
    fecha de caducidad 2029-04-30
    Bifix Bifix
    25 torebek

    precio: 4,99 zł

    PLN
    1
    8
    fecha de caducidad 2029-03-20
    Bifix té de frutas en sobres de Bifix té de frutas en sobres de
    frambuesa arándano 20 szt.

    precio: 5,99 zł

    PLN
    1
    12
    fecha de caducidad 2029-04-29
    Bifix Té de hierbas Bifix 20 Bifix Té de hierbas Bifix 20
    bolsas de bálsamo de limón 20 szt.

    precio: 4,12 zł

    PLN
    1
    10
    fecha de caducidad 2028-05-14
    Bifix Té de Bush rojo africano Bifix Té de Bush rojo africano
    Bifix Rooibos 20 szt.

    precio: 5,99 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2029-05-26
    Bifix Té de la fruta premium en Bifix Té de la fruta premium en
    bolsas dobles de arándanos con una granada 20 szt.

    precio: 5,99 zł

    PLN
    1
    7
    fecha de caducidad 2029-04-29
    Bifix Té de la fruta premium en Bifix Té de la fruta premium en
    bolsas dobles de brezo con frambuesa 20 szt.

    precio: 5,99 zł

    PLN
    1
    14
    fecha de caducidad
    2029-04-14
    Bifix Té verde Biofix (20 Bifix Té verde Biofix (20
    bolsitas) con sabor a limón 40 g
    155,00zł/kg

    precio: 6,20 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2029-06-10
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5