Mermelada de ciruela orgánica Batom B / C BIO

Batom

Sporządzono z 250 g owoców na 100 g produktu.
Bez dodatku cukrów. Zawiera naturalnie występujące cukry.

Mermelada de ciruela orgánica Batom B / C BIOMermelada de ciruela orgánica Batom B / C BIO
BIO
masa netto

masa netto

270 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-09-16

pojemność

cena za kilogram

107,37 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907709951778

5907709951778

precio: 28,99 zł

28.99 PLN 2027-09-16 NewCondition

śliwki węgierki* 100 %. (*certyfikowany składnik ekologiczny)


Wartość energetyczna: 613 kJ / 145 kcal
Tłuszcz: <0,5 g
w tym kwasy nasycone: <0,1 g
Węglowodany: 31 g
w tym cukry: 26 g
Błonnik: 8,3 g
Białko: 1,1 g
Sól: <0,05 g


Sporządzono z 250 g owoców na 100 g produktu.
Bez dodatku cukrów. Zawiera naturalnie występujące cukry.


Bio Food Mermelada de ciruela Bio Bio Food Mermelada de ciruela Bio
Food BIO 180 g
69,67zł/kg

precio: 12,54 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad
2028-09-19
Batom Batom
330 ml
87,45zł/l

precio: 28,86 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2027-09-10
Batom Jarabe de frambuesa Batom Jarabe de frambuesa
orgánica 330 ml
81,79zł/l

precio: 26,99 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2027-09-10
Batom batom limón con jengibre en Batom batom limón con jengibre en
almíbar BIO 220 g
72,68zł/kg

precio: 15,99 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2027-02-05
Batom El bicarbonato de sodio Batom El bicarbonato de sodio
batom 1 kg
15,00zł/kg

precio: 15 zł

PLN
1
9
fecha de caducidad 2028-03-03
Batom Eritritol batom Batom Eritritol batom
500 g
38,74zł/kg

precio: 19,37 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2028-01-25
Batom Vegetales secos orgánicos Batom Vegetales secos orgánicos
Batom BIO 75 g
162,13zł/kg

precio: 12,16 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2028-03-01
Batom Batom Włoszczyzna.Warzywa Batom Batom Włoszczyzna.Warzywa
suszone 150 g
128,47zł/kg

precio: 19,27 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad
2028-03-01
Batom Batom Vitamina C 1000 mg Batom Batom Vitamina C 1000 mg
250 g
62,00zł/kg

precio: 15,50 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2028-01-13
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5