Envolturas de tortilla Amaizin BIO

Amaizin
51Envolturas de tortilla Amaizin BIO
Envolturas de tortilla Amaizin BIOEnvolturas de tortilla Amaizin BIO
BIO
masa netto

masa netto

240 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2026-12-14

pojemność

cena za kilogram

53,13 zł / kg

kraj

País de origen

Belgia

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8717496903990

8717496903990

precio: 12,75 zł

12.75 PLN 2026-12-14 NewCondition
mąka pszenna* (66 %), woda, olej rzepakowy*, cukier trzcinowy*, sól morska, maltodekstryna*, syrop glukozowy, kwas: kwas mlekowy, ekstrakt z ryżu*, substancja spulchniajaca: wodoroweglan sodu, zioła*, *Certyfikowany składnik ekologiczny
Wartości odżywcze (%)Średnia wartość odżywcza 100 g
Wartość energetyczna1431 kJ / 340 kcal
Tłuszcz10,2 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone1,0 g
Węglowodany53,8 g
w tym cukry4,3 g
Białko7,5 g
Sól1,8 g

Pszenica : Zawiera
Amaizin
Otra información:Pakowano w atmosferze ochronnej. Unijne logo rolnictwa ekologicznego - BE-BIO-02
Conservación:Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce do 3 dni.
Tipo de embalaje:Torebka
País de origen:Belgia
Dirección del productor:
Dirección de devolución:
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Amaizin Amaizin Tortilla wraps con Amaizin Amaizin Tortilla wraps con
    salvado fuente de fibra dietética BIO 240 g
    53,08zł/kg

    precio: 12,74 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad
    2026-11-29
    Plony zbóż El cereal produce Plony zbóż El cereal produce
    tortilla de trigo 312 g
    20,06zł/kg

    precio: 6,26 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad
    2027-01-22
    Plony zbóż El cereal rinde Plony zbóż El cereal rinde
    Tortilla multigrano 312 g
    20,06zł/kg

    precio: 6,26 zł

    PLN
    1
    6
    fecha de caducidad 2027-03-03
    la BIO IDEA La Bio Idea Tortilla la BIO IDEA La Bio Idea Tortilla
    de Espelta Piadina BIO 260 g
    64,88zł/kg

    precio: 16,87 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad
    2026-11-22
    Base de pizza rectangular estilo Base de pizza rectangular estilo
    italiano Henglein 400 g
    22,48zł/kg

    precio: 8,99 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad
    2026-10-27
    Amaizin Pasta de coco orgánico Amaizin Pasta de coco orgánico
    Amaizin 200 g
    84,95zł/kg

    precio: 16,99 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2027-12-08
    Amaizin Rodajas de Piña Amaizin Amaizin Rodajas de Piña Amaizin
    en zumo propio BIO 400 g
    43,90zł/kg

    precio: 17,56 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2027-08-26
    Amaizin Amaizin, chips de maíz Amaizin Amaizin, chips de maíz
    con sabor a tomate sin gluten BIO 100 g
    75,10zł/kg

    precio: 7,51 zł

    PLN
    1
    14
    fecha de caducidad 2026-12-14
    Amaizin Salsa Amaizin salsa suave Amaizin Salsa Amaizin salsa suave
    sin gluten BIO 260 g
    51,62zł/kg

    precio: 13,42 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad
    2029-12-31
    Amaizin Amaizin Frijoles negros en Amaizin Amaizin Frijoles negros en
    salmuera sin gluten BIO 400 g
    20,63zł/kg

    precio: 8,25 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad 2029-02-26
    Amaizin Salsa Amaizin salsa Amaizin Salsa Amaizin salsa
    picante BIO sin gluten 260 g
    51,62zł/kg

    precio: 13,42 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad
    2029-12-31
    Amaizin Amaizin Chips de tortilla Amaizin Amaizin Chips de tortilla
    de maíz salados, sin gluten, BIO 250 g
    44,52zł/kg

    precio: 11,13 zł

    PLN
    1
    7
    fecha de caducidad 2027-03-03
    Amaizin Amaizin Chips de maíz sin Amaizin Amaizin Chips de maíz sin
    gluten BIO 75 g
    79,87zł/kg

    precio: 5,99 zł

    PLN
    1
    4
    fecha de caducidad
    2027-03-03
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5