Alce Nero Guisantes verdes en salmuera BIO

Alce Nero

Może stanowić dodatek do zimnych lub ciepłych dań. W przypadku spożycia na ciepło podgrzać całą zawartość słoiczka, nie doprowadzać do zagotowania. Produkt pasteryzowany.

Alce Nero Guisantes verdes en salmuera BIOAlce Nero Guisantes verdes en salmuera BIO
BIO
masa netto

masa netto

300 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2029-02-10

pojemność

cena za kilogram

43,30 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8009004811355

8009004811355

precio: 12,99 zł

12.99 PLN 2029-02-10 NewCondition

groszek zielony*, woda, cukier trzcinowy*, sól (* certyfikowany składnik ekologiczny)


Wartość energetyczna: 342 kJ / 81 kcal
Tłuszcz: 0,6 g
w tym kwasy nasycone: 0 g
Węglowodany: 11 g
w tym cukry: 3,9 g
Błonnik: 5,1 g
Białko: 5,3 g
Sól: 0,6 g


Może stanowić dodatek do zimnych lub ciepłych dań. W przypadku spożycia na ciepło podgrzać całą zawartość słoiczka, nie doprowadzać do zagotowania. Produkt pasteryzowany.


Jolca aceitunas verdes deshuesadas Jolca aceitunas verdes deshuesadas
rellenas de limón 300 g
32,93zł/kg

precio: 9,88 zł

PLN
1
4
fecha de caducidad
2029-01-21
Jamar Remolachas marinadas Jamar Remolachas marinadas
ralladas Jamar 300 g
14,43zł/kg

precio: 4,33 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2027-12-31
Rolnik chips de remolacha Rolnik chips de remolacha
300 g
15,67zł/kg

precio: 4,70 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2028-06-28
Jolca aceitunas verdes deshuesadas Jolca aceitunas verdes deshuesadas
rellenas con queso azul 300 g
32,93zł/kg

precio: 9,88 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad 2029-01-09
Jolca aceitunas verdes deshuesadas Jolca aceitunas verdes deshuesadas
rellenas de anchoa 300 g
32,93zł/kg

precio: 9,88 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad
2029-02-19
Jolca aceitunas verdes deshuesadas Jolca aceitunas verdes deshuesadas
rellenas con pimientos jalapeños 300 g
32,93zł/kg

precio: 9,88 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad 2028-12-03
Runoland Runoland boletus marinado Runoland Runoland boletus marinado
BIO 300 g
106,63zł/kg

precio: 31,99 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2028-01-30
Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska
Borowiki Marynowane 300 g
78,67zł/kg

precio: 23,60 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad 2028-01-30
Alce Nero café molido 100 % Alce Nero café molido 100 %
Arabica espresso comercio justo 250 g
190,32zł/kg

precio: 47,58 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad
2028-04-17
Alce Nero café molido 100 % Alce Nero café molido 100 %
arabica moka comercio justo 250 g
181,76zł/kg

precio: 45,44 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2028-04-10
Alce Nero café molido arabica Alce Nero café molido arabica
robusta 100 % moka fuerte forte comercio justo 250 g
191,96zł/kg

precio: 47,99 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2027-06-17
Alce Nero Pasta integral de Alce Nero Pasta integral de
sémola Alce Nero BIO fusilli 500 g
18,78zł/kg

precio: 9,39 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2029-03-17
Alce Nero Alce Nero BIO sándwich Alce Nero Alce Nero BIO sándwich
de pasta integral espaguetis 500 g
30,34zł/kg

precio: 15,17 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2029-04-28
Alce Nero Alce Nero
500 g
31,02zł/kg

precio: 15,51 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad
2029-04-09
Alce Nero Pasta Alce Nero Penne Alce Nero Pasta Alce Nero Penne
Rigate Farro de BIO emmer 500 g
32,26zł/kg

precio: 16,13 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2028-08-22
Alce Nero Alce Nero pasta Fusilli Alce Nero Alce Nero pasta Fusilli
tricolor BIO brocas helicoidales 500 g
23,64zł/kg

precio: 11,82 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2029-04-11
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5