Alce Nero fresa mousse de BIO

Alce Nero

Sporządzono ze 102 g owoców na 100 g gotowego produktu. Bez dodatku pektyn.

Alce Nero fresa mousse de BIOAlce Nero fresa mousse de BIO
BIO
masa netto

masa netto

270 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2029-02-18

pojemność

cena za kilogram

88,85 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8009004500075

8009004500075

precio: 23,99 zł

23.99 PLN 2029-02-18 NewCondition

truskawki*, skoncentrowany sok winogronowy*, sok cytrynowy* (*certyfikowany składnik ekologiczny)


Wartość energetyczna - 796 kJ / 188 kcal
Tłuszcz - 0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone - 0 g
Węglowodany - 45 g
w tym cukry - 44 g
Białko - 0,7 g
Sól - 0,02 g


Sporządzono ze 102 g owoców na 100 g gotowego produktu. Bez dodatku pektyn.


Alce Nero Alce Nero mousse de Alce Nero Alce Nero mousse de
albaricoque BIO 270 g
81,44zł/kg

precio: 21,99 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad
2028-05-20
Kubuś Winnie mousse 100 % manzana Kubuś Winnie mousse 100 % manzana
plátano fruta 100 g
29,90zł/kg

precio: 2,99 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad 2027-01-30
Kubuś mus 100 % de fruta y Kubuś mus 100 % de fruta y
zanahoria manzana plátano zanahoria 100 g
29,90zł/kg

precio: 2,99 zł

PLN
1
9
fecha de caducidad 2027-02-28
Dawtona Dawtona. Segundo desayuno. Dawtona Dawtona. Segundo desayuno.
Mousse de manzana 100% mango mango. 100 g
22,10zł/kg

precio: 2,21 zł

PLN
1
11
fecha de caducidad 2027-01-19
PRECIO REDUCIDO -10%
Dawtona Dawtona El segundo Dawtona Dawtona El segundo
desayuno Mousse 100% pera ciruela manzana 100 g
19,50zł/kg

precio: 1,95 zł

PLN
1
14
fecha de caducidad 2027-01-07
Jamar Mousse de manzana Jamar Jamar Mousse de manzana Jamar
260 g
16,58zł/kg

precio: 4,31 zł

PLN
1
9
fecha de caducidad
2029-01-31
Owolovo OWOLOVO Mousse de cereza, Owolovo OWOLOVO Mousse de cereza,
manzana y cereza 200 g
21,90zł/kg

precio: 4,38 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad
2027-07-07
Alce Nero café molido 100 % Alce Nero café molido 100 %
Arabica espresso comercio justo 250 g
190,32zł/kg

precio: 47,58 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad
2028-04-17
Alce Nero café molido 100 % Alce Nero café molido 100 %
arabica moka comercio justo 250 g
181,76zł/kg

precio: 45,44 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2028-04-10
Alce Nero café molido arabica Alce Nero café molido arabica
robusta 100 % moka fuerte forte comercio justo 250 g
191,96zł/kg

precio: 47,99 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2027-06-17
Alce Nero Pasta integral de Alce Nero Pasta integral de
sémola Alce Nero BIO fusilli 500 g
18,78zł/kg

precio: 9,39 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2029-03-17
Alce Nero Alce Nero BIO sándwich Alce Nero Alce Nero BIO sándwich
de pasta integral espaguetis 500 g
30,34zł/kg

precio: 15,17 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2029-04-28
Alce Nero Alce Nero
500 g
31,02zł/kg

precio: 15,51 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad
2029-04-09
Alce Nero Pasta Alce Nero Penne Alce Nero Pasta Alce Nero Penne
Rigate Farro de BIO emmer 500 g
32,26zł/kg

precio: 16,13 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2028-08-22
Alce Nero Alce Nero pasta Fusilli Alce Nero Alce Nero pasta Fusilli
tricolor BIO brocas helicoidales 500 g
23,64zł/kg

precio: 11,82 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2029-04-11
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5