Miel de acacia BIO

Alce Nero Ekologiczny miód akacjowy charakteryzuje się niezwykłym, świeżym, kwiatowym aromatem i smakiem. Doskonale komponuje się z deserami, kremami lub jogurtem. Jest bardzo wrażliwy na wysokie temperatury, dlatego najlepiej spożywać go na zimno. Miód Alce Nero nie jest utrwalany termicznie.
Miel de acacia BIOMiel de acacia BIO
BIO
masa netto

masa netto

400 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2028-12-02

pojemność

cena za kilogram

146,70 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8009004800205

8009004800205

precio: 58,68 zł

58.68 PLN 2028-12-02 NewCondition

Miód akacjowy*.

*produkt pochodzący z upraw ekologicznych, objęty certyfikatem kontroli IT CPB 4966 T 000902.


Ekologiczny miód akacjowy charakteryzuje się niezwykłym, świeżym, kwiatowym aromatem i smakiem. Doskonale komponuje się z deserami, kremami lub jogurtem. Jest bardzo wrażliwy na wysokie temperatury, dlatego najlepiej spożywać go na zimno. Miód Alce Nero nie jest utrwalany termicznie.
marca:Alce Nero
Alce Nero Alce Nero BIO miel Alce Nero Alce Nero BIO miel
néctar de flores de cítricos 400 g
106,70zł/kg

precio: 42,68 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2028-09-30
Alce Nero Alce Nero BIO cilantro Alce Nero Alce Nero BIO cilantro
miel 400 g
84,15zł/kg

precio: 33,66 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2029-01-07
Bartnik Bartnik Miel de flores Bartnik Bartnik Miel de flores
prados de oro 1 kg

precio: 20,65 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad 2029-07-22
Bio Planet Miel de néctar de Bio Planet Miel de néctar de
acacia BIO Bio Planet 300 g
102,97zł/kg

precio: 30,89 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2029-02-05
Bio Planet Miel néctar multiflor Bio Planet Miel néctar multiflor
BIO Bio Planet 300 g
62,00zł/kg

precio: 18,60 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2029-03-24
Pszczółkowo Pszczółkowo Miel Pszczółkowo Pszczółkowo Miel
de néctar de tilo tradicional 1 kg

precio: 56,19 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2028-07-10
Pszczółkowo Néctar tradicional Pszczółkowo Néctar tradicional
de miel de abeja y acacia 1 kg

precio: 56,19 zł

PLN
1
4
fecha de caducidad 2027-06-20
Pszczółkowo Pszczółkowo Miel Pszczółkowo Pszczółkowo Miel
de néctar de colza tradicional 1 kg

precio: 48,20 zł

PLN
1
4
fecha de caducidad 2029-06-10
Alce Nero café molido 100 % Alce Nero café molido 100 %
Arabica espresso comercio justo 250 g
190,32zł/kg

precio: 47,58 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad
2028-04-17
Alce Nero café molido 100 % Alce Nero café molido 100 %
arabica moka comercio justo 250 g
181,76zł/kg

precio: 45,44 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2028-04-10
Alce Nero café molido arabica Alce Nero café molido arabica
robusta 100 % moka fuerte forte comercio justo 250 g
191,96zł/kg

precio: 47,99 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2027-06-17
Alce Nero Pasta integral de Alce Nero Pasta integral de
sémola Alce Nero BIO fusilli 500 g
18,78zł/kg

precio: 9,39 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2029-03-17
Alce Nero Alce Nero BIO sándwich Alce Nero Alce Nero BIO sándwich
de pasta integral espaguetis 500 g
30,34zł/kg

precio: 15,17 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2029-04-28
Alce Nero Alce Nero
500 g
31,02zł/kg

precio: 15,51 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad
2029-04-09
Alce Nero Pasta Alce Nero Penne Alce Nero Pasta Alce Nero Penne
Rigate Farro de BIO emmer 500 g
32,26zł/kg

precio: 16,13 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2028-08-22
Alce Nero Alce Nero pasta Fusilli Alce Nero Alce Nero pasta Fusilli
tricolor BIO brocas helicoidales 500 g
23,64zł/kg

precio: 11,82 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2029-04-11
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5