Aceite para el cuidado de la cadera

Hipp HiPP Babysanft - sekret delikatnej pielęgnacji. - zawiera 98 % składników pochodzenia naturalnego¹ - z naturalnych olejków - łagodzi, odżywia i chroni wrażliwą skórę - szerokie zastosowanie: do pielęgnacji suchej skóry, delikatnego masażu, łagodnego oczyszczania okolic pieluszkowych lub jako dodatek do kąpieli Troska o wrażliwą skórę leży w naszej naturze Oczywiście, nietestowane na zwierzętach² Formuła w 99 % biodegradowalna³, bez mikroplastiku⁴ Opracowane z myślą o wrażliwej skórze niemowląt - tolerancja potwierdzona dermatologicznie ¹wliczając wodę (zawartość procentowa obliczona zgodnie z normą ISO 16128) ²testowanie produktów kosmetycznych na zwierzętach jest zabronione w UE ³zgodnie z wytycznymi OECD 301/302 lub metodami porównywalnymi ⁴oraz bez rozpuszczalnych w wodzie czysto syntetycznych polimerów
Aceite para el cuidado de la caderaAceite para el cuidado de la cadera
pojemność netto

pojemność netto

200 ml

pojemność

cena za litr

92,45 zł / l

kraj

País de origen

Szwajcaria

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4062300422537

4062300422537

precio: 18,49 zł

18.49 PLN NewCondition
Helianthus Annuus Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Parfum, Amyl Salicylate
HiPP Babysanft - sekret delikatnej pielęgnacji. - zawiera 98 % składników pochodzenia naturalnego¹ - z naturalnych olejków - łagodzi, odżywia i chroni wrażliwą skórę - szerokie zastosowanie: do pielęgnacji suchej skóry, delikatnego masażu, łagodnego oczyszczania okolic pieluszkowych lub jako dodatek do kąpieli Troska o wrażliwą skórę leży w naszej naturze Oczywiście, nietestowane na zwierzętach² Formuła w 99 % biodegradowalna³, bez mikroplastiku⁴ Opracowane z myślą o wrażliwej skórze niemowląt - tolerancja potwierdzona dermatologicznie ¹wliczając wodę (zawartość procentowa obliczona zgodnie z normą ISO 16128) ²testowanie produktów kosmetycznych na zwierzętach jest zabronione w UE ³zgodnie z wytycznymi OECD 301/302 lub metodami porównywalnymi ⁴oraz bez rozpuszczalnych w wodzie czysto syntetycznych polimerów
Características:98 % składników pochodzenia naturalnego¹, tolerancja potwierdzona dermatologicznie, z ekologicznym olejkiem migdałowym, pełna troska o wrażliwą skórę - Stefan Hipp, z naturalnych olejków, od 1. dnia życia, ¹wliczając wodę (zawartość procentowa obliczona zgodnie z normą ISO 16128)
marca:HiPP
Conservación:Najlepiej zużyć przed końcem: data minimalnej trwałości i numer partii podane na spodzie opakowania.
Preparación y uso:Wskazówka: Nakładaj na wilgotną skórę - dzięki temu pozostanie nawilżona na dłużej.
Tipo de embalaje:Butelka
País de origen:Szwajcaria
Dirección del productor:Wyprodukowano dla HiPP Polska Sp. z o.o. ul. Giełdowa 1 01-211 Warszawa
Dirección de devolución:HiPP Polska Sp. z o.o. ul. Giełdowa 1 01-211 Warszawa
15% rabatu po dodaniu do koszyka
Hipp HiPP Loción de protección Hipp HiPP Loción de protección
solar SPF50+, Ultra Sensitive desde el nacimiento 200 ml
244,95zł/l

precio: 48,99 zł

PLN
1
4
Hipp Hipp Babysanft Sensitive Seal Hipp Hipp Babysanft Sensitive Seal
gel de lavado corporal y capilar desde el nacimiento 200 ml
89,50zł/l

precio: 17,90 zł

PLN
1
5
15% rabatu po dodaniu do koszyka
Hipp Hipp Babysanft Sensitive Hipp Hipp Babysanft Sensitive
Champú Cuidado 200 ml
69,95zł/l

precio: 13,99 zł

PLN
1
3
15% rabatu po dodaniu do koszyka
Hipp Champú para el cuidado de Hipp Champú para el cuidado de
las caderas con acondicionador 200 ml
74,95zł/l

precio: 14,99 zł

PLN
1
2
Bambino cuidado de jabón para Bambino cuidado de jabón para
bebés y niños , 100g 100 g
51,40zł/kg

precio: 5,14 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad 2028-04-30
Ziaja Ziajka crema para el cuidado Ziaja Ziajka crema para el cuidado
de los niños y los bebés de 1 día de edad desde el nacimiento 50 ml
143,80zł/l

precio: 7,19 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad
2029-02-28
Bambino champú bambi para niños Bambino champú bambi para niños
después de meses 11 150 ml
45,53zł/l

precio: 6,83 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad
2028-03-30
Hipp HiPP Verduras tiernas con Hipp HiPP Verduras tiernas con
arroz y ternera BIO después del 7 meses 220 g
33,59zł/kg

precio: 7,39 zł

PLN
1
35
fecha de caducidad 2027-06-30
Hipp Risotto HiPP con zanahorias y Hipp Risotto HiPP con zanahorias y
pavo BIO después del 7 meses 220 g
33,59zł/kg

precio: 7,39 zł

PLN
1
40
fecha de caducidad 2027-06-30
Hipp Fideos HiPP con tomate y Hipp Fideos HiPP con tomate y
ternera BIO después del 8 meses 220 g
33,59zł/kg

precio: 7,39 zł

PLN
1
33
fecha de caducidad 2028-04-30
Hipp Jugo de manzana y uva HiPP Hipp Jugo de manzana y uva HiPP
BIO después del 4 meses 200 ml
28,70zł/l

precio: 5,74 zł

PLN
1
49
fecha de caducidad 2028-06-30
15% rabatu przy zakupie min. 6 szt.
Hipp Crema BIO de sopa de verduras Hipp Crema BIO de sopa de verduras
HiPP 125 g
41,12zł/kg

precio: 5,14 zł

PLN
1
33
fecha de caducidad 2028-02-29
Hipp Risotto HiPP con brócoli y Hipp Risotto HiPP con brócoli y
conejo después del 7 meses 220 g
33,59zł/kg

precio: 7,39 zł

PLN
1
43
fecha de caducidad 2028-04-30
Hipp HiPP Muesli de manzana y Hipp HiPP Muesli de manzana y
fresa con yogur BIO después del 8 meses 160 g
42,44zł/kg

precio: 6,79 zł

PLN
1
54
fecha de caducidad 2027-04-30
Hipp Té de Rosa Mosqueta HiPP con Hipp Té de Rosa Mosqueta HiPP con
jugo de frutos rojos BIO después del 4 meses 500 ml
16,98zł/l

precio: 8,49 zł

PLN
1
171
fecha de caducidad 2028-01-31
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5