Metella Garbanzos en salmuera

Metelliana
54Metella Garbanzos en salmuera
Metella Garbanzos en salmueraMetella Garbanzos en salmuera
masa netto

masa netto

400 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2028-05-31

pojemność

cena za kilogram

13,80 zł / kg

kraj

País de origen

Włochy

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8002225644016

8002225644016

precio: 5,52 zł

5.52 PLN 2028-05-31 NewCondition
ciecierzyca, woda, sól
Metelliana
Tipo de embalaje:Puszka
País de origen:Włochy
Dirección del productor:
Dirección de devolución:
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 4 ocen.




    Rolnik garbanzos enlatados Rolnik garbanzos enlatados
    400 g
    8,88zł/kg

    precio: 3,55 zł

    PLN
    1
    13
    fecha de caducidad
    2029-03-30
    la BIO IDEA La Bio Idea garbanzos la BIO IDEA La Bio Idea garbanzos
    BIO 400 g
    20,60zł/kg

    precio: 8,24 zł

    PLN
    1
    4
    fecha de caducidad
    2029-10-01
    Bonduelle Guisantes enlatados Bonduelle Guisantes enlatados
    Bonduelle Tradicional 400 g
    11,68zł/kg

    precio: 4,67 zł

    PLN
    1
    13
    fecha de caducidad 2028-06-30
    Pudliszki maíz estañado Pudliszki maíz estañado
    400 g
    15,73zł/kg

    precio: 6,29 zł

    PLN
    1
    22
    fecha de caducidad 2028-08-21
    Bonduelle frijoles, enlatados Bonduelle frijoles, enlatados
    ceyenne salsa roja 400 g
    22,48zł/kg

    precio: 8,99 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2029-05-31
    PRECIO REDUCIDO -25%
    Pudliszki alubias blancas Pudliszki alubias blancas
    400 g
    11,80zł/kg

    precio: 4,72 zł

    PLN
    1
    13
    fecha de caducidad
    2027-01-31
    Pudliszki frijoles rojos Pudliszki frijoles rojos
    400 g
    15,70zł/kg

    precio: 6,28 zł

    PLN
    1
    5
    fecha de caducidad 2028-02-26
    Kwidzyn guisantes enlatados Kwidzyn guisantes enlatados
    400 g
    9,38zł/kg

    precio: 3,75 zł

    PLN
    1
    25
    fecha de caducidad 2028-06-30
    Metelliana Tomates Metelliana Metelliana Tomates Metelliana
    rallados sin piel 690 g
    11,58zł/kg

    precio: 7,99 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad
    2027-08-31
    Metelliana Metelli cuatro Metelliana Metelli cuatro
    variedades de granos de mezclar en salmuera 400 g
    14,55zł/kg

    precio: 5,82 zł

    PLN
    1
    8
    fecha de caducidad 2028-07-31
    Metelliana Frijoles Metelliana Metelliana Frijoles Metelliana
    rojos 400 g
    14,55zł/kg

    precio: 5,82 zł

    PLN
    1
    7
    fecha de caducidad
    2028-06-30
    Metelliana Frijoles blancos Metelliana Frijoles blancos
    Metelliana Canellini 400 g
    13,38zł/kg

    precio: 5,35 zł

    PLN
    1
    12
    fecha de caducidad 2028-07-31
    Metelliana Tomates pelados Metelliana Tomates pelados
    Metelliana, dados 400 g
    15,35zł/kg

    precio: 6,14 zł

    PLN
    1
    5
    fecha de caducidad 2028-02-29
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5