White Castle trivia

Wawel
51White Castle trivia
White Castle triviaWhite Castle trivia
masa netto

masa netto

1 kg

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-02-28

pojemność

cena za kilogram

43,47 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900102012145

5900102012145

precio: 43,47 zł

43.47 PLN 2027-02-28 NewCondition
orzeszki arachidowe 26 %, cukier, biała polewa 16,8 % [cukier, tłuszcz roślinny (palmowy, shea), serwatka w proszku (z mleka), emulgator: lecytyny, aromat naturalny], tłuszcz roślinny (palmowy, kokosowy), mieszanka mleczna w proszku 11,5 % [serwatka (z mleka), śmietana, białka serwatkowe, mleko odtłuszczone, maślanka], serwatka w proszku (z mleka), laktoza (z mleka), herbatniki 1,2 % [mąka pszenna, tłuszcz roślinny (palmowy), cukier, skrobia ziemniaczana, sól, serwatka w proszku (z mleka)]
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza 100 g produktu:
wartość energetyczna:2285 kJ / 548 kcal
tłuszcz:33 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone:17 g
węglowodany:51 g
w tym cukry:48 g
białko:10 g
sól:0,49 g

Jaja : Może zawierać
Mleko : Zawiera
Orzechy : Może zawierać
Orzeszki ziemne : Zawiera
Sezam : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Pszenica : Zawiera
26 % orzeszków arachidowych
marca:Wawel
Nombre del producto regulado legalmente:Michałki z Wawelu Białe. Cukierki z orzeszkami arachidowymi w białej polewie.
Tipo de embalaje:Torebka
Dirección del productor:
Dirección de devolución:
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Merci bomboniera Merci bomboniera
    fecha de caducidad 2027-01-01
    Ferrero raffaello bomboniera Ferrero raffaello bomboniera
    150 g
    121,13zł/kg

    precio: 18,17 zł

    PLN
    1
    16
    fecha de caducidad 2027-03-13
    Toffifee Caja de chocolates toffee Toffifee Caja de chocolates toffee
    fecha de caducidad 2027-04-01
    Wedel placer calentamiento 200g Wedel placer calentamiento 200g
    barril bomboniera 200 g
    139,95zł/kg

    precio: 27,99 zł

    PLN
    1
    10
    fecha de caducidad 2027-02-06
    Merci caja azul de chocolates Merci caja azul de chocolates
    fecha de caducidad
    2027-03-01
    Solidarność Nałęczowska Solidarność Nałęczowska
    ciruela y chocolate 350 g
    112,94zł/kg

    precio: 39,53 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2027-06-30
    Merci Merci Una colección de Merci Merci Una colección de
    bombones de postre. 250 g
    105,96zł/kg

    precio: 26,49 zł

    PLN
    1
    8
    fecha de caducidad
    2027-05-01
    Solidarność cerezas en bombones Solidarność cerezas en bombones
    de licor 200 g
    128,10zł/kg

    precio: 25,62 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2027-04-30
    Wawel castillo trivia caramelo en Wawel castillo trivia caramelo en
    el chocolate 1 kg

    precio: 44,89 zł

    PLN
    1
    13
    fecha de caducidad 2027-02-25
    Wawel Trufas de Wawel de Wawel, Wawel Trufas de Wawel de Wawel,
    ron en chocolate 1 kg

    precio: 43,47 zł

    PLN
    1
    4
    fecha de caducidad 2027-03-30
    Wawel Wawel Michałki de coco Wawel Wawel Michałki de coco
    Wawel 1 kg

    precio: 43,47 zł

    PLN
    1
    7
    fecha de caducidad 2027-02-28
    Wawel Danusia Wawel clásico Wawel Danusia Wawel clásico
    relleno de chocolate postre 38 g
    97,89zł/kg

    precio: 3,72 zł

    PLN
    1
    30
    fecha de caducidad 2027-05-30
    Wawel Wawel fresco y afrutado Wawel Wawel fresco y afrutado
    relleno de jalea 160 g
    57,88zł/kg

    precio: 9,26 zł

    PLN
    1
    5
    fecha de caducidad 2027-03-30
    Wawel Wawel cuco hecho a mano Wawel Wawel cuco hecho a mano
    fecha de caducidad 2027-06-30
    Wawel Caramelo salado Fawge Wawel Wawel Caramelo salado Fawge Wawel
    1 kg

    precio: 39,37 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad
    2027-01-30
    Wawel Leche Wawel Royal Vainilla Wawel Leche Wawel Royal Vainilla
    fecha de caducidad 2027-01-30
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5