fechas sin hueso

Bakalland
53fechas sin hueso
Daktyle suszone są źródłem potasu. Potas pomaga w funkcjonowaniu układu nerwowego i mięśni oraz w utrzymaniu prawidłowego ciśnienia krwi. Korzystne działanie występuje w przypadku spożycia dwóch porcji dziennie. Pamiętaj, że zrównoważona dieta i aktywny tryb życia są ważne dla zachowania dobrego samopoczucia i zdrowia.
fechas sin huesofechas sin hueso
masa netto

masa netto

100 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-10-30

pojemność

cena za kilogram

33,00 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900749020244

5900749020244

precio: 3,30 zł

3.30 PLN 2027-10-30 NewCondition
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza produktu W 100 g
Wartość energetyczna1301 kJ
Wartość energetyczna307 kcal
Tłuszcz0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0 g
Węglowodany70 g
w tym cukry69 g
Błonnik10 g
Białko2,3 g
Sól0,03 g
Składniki mineralne
Potas516 mg (26*)
* Referencyjna Wartość Spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal).
Opakowanie 100 g zawiera około 3 sugerowanych porcji produktu.

Migdały : Może zawierać
Orzechy brazylijskie : Może zawierać
Orzechy nerkowca : Może zawierać
Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Orzechy laskowe : Może zawierać
Orzechy makadamia / Orzechy Queensland : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Orzechy : Może zawierać
Orzeszki ziemne : Może zawierać
Orzeszki pekan : Może zawierać
Pistacje/orzechy pistacjowe : Może zawierać
Sezam : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Orzechy włoskie : Może zawierać
Daktyle suszone są źródłem potasu. Potas pomaga w funkcjonowaniu układu nerwowego i mięśni oraz w utrzymaniu prawidłowego ciśnienia krwi. Korzystne działanie występuje w przypadku spożycia dwóch porcji dziennie. Pamiętaj, że zrównoważona dieta i aktywny tryb życia są ważne dla zachowania dobrego samopoczucia i zdrowia.
Características:źródło błonnika pokarmowego i potasu, Dobra i polska firma
Advertencia de seguridad:Uwaga: daktyle są drylowane maszynowo i pomimo dołożenia z naszej strony wszelkich starań, mogą sporadycznie zawierać pestki lub ich fragmenty.
marca:Bakalland
Sobre la marca:Bakalland to wiodąca w Polsce, specjalizująca się w produkcji wysokiej jakości produktów spożywczych. Dzięki dbałości o jakość surowców oraz nowoczesnym technologiom produkcji, marka zdobyła zaufanie konsumentów, oferując im zdrowe i smaczne produkty.
Nombre del producto regulado legalmente:Daktyle suszone bez pestek.
Conservación:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Tipo de embalaje:Saszetka
Dirección del productor:
Dirección de devolución:
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 3 ocen.




    Bio Planet Arándano Bio Planet Bio Planet Arándano Bio Planet
    endulzado con azúcar de caña BIO 100 g
    123,30zł/kg

    precio: 12,33 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad 2028-01-04
    Bio Planet Jengibre Confitado Bio Bio Planet Jengibre Confitado Bio
    Planet BIO 100 g
    72,90zł/kg

    precio: 7,29 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad 2028-01-24
    Bio Planet Aros de Manzana Seca Bio Planet Aros de Manzana Seca
    Bio Planet BIO 100 g
    158,40zł/kg

    precio: 15,84 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2028-02-16
    Bio Planet Bio Planet Bayas de Bio Planet Bio Planet Bayas de
    goji secas BIO 100 g
    105,90zł/kg

    precio: 10,59 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad 2027-07-04
    Bio Planet Anillos de Piña Seca Bio Planet Anillos de Piña Seca
    Bio Planet BIO 100 g
    146,70zł/kg

    precio: 14,67 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad
    2027-10-02
    Bio Planet Bio Planet Inca Bayas Bio Planet Bio Planet Inca Bayas
    secas BIO 100 g
    123,30zł/kg

    precio: 12,33 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad
    2027-07-26
    Bakalland Bakalland arándanos Bakalland Bakalland arándanos
    secos 100 g
    58,20zł/kg

    precio: 5,82 zł

    PLN
    1
    4
    fecha de caducidad 2027-06-30
    Cykoria coco desecado Cykoria coco desecado
    100 g
    37,20zł/kg

    precio: 3,72 zł

    PLN
    1
    20
    fecha de caducidad 2027-11-30
    Bakalland avellanas Bakalland Bakalland avellanas Bakalland
    fecha de caducidad 2027-01-30
    Bakalland Bakalland coco desecado Bakalland Bakalland coco desecado
    fecha de caducidad
    2027-08-30
    Bakalland amapola masa Bakalland amapola masa
    fecha de caducidad 2028-01-30
    Bakalland Anacardos Bakalland Bakalland Anacardos Bakalland
    75 g
    112,67zł/kg

    precio: 8,45 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad
    2027-09-30
    Bakalland palomitas de mantequilla Bakalland palomitas de mantequilla
    en el microondas 90 g
    33,22zł/kg

    precio: 2,99 zł

    PLN
    1
    22
    fecha de caducidad
    2027-10-30
    Bakalland almendras laminadas Bakalland almendras laminadas
    fecha de caducidad 2027-02-28
    Bakalland Bakalland Ba! baton Bakalland Bakalland Ba! baton
    zbożowy Banan 40 g
    54,50zł/kg

    precio: 2,18 zł

    PLN
    1
    11
    fecha de caducidad 2027-05-30
    Bakalland palomitas de maíz y Bakalland palomitas de maíz y
    queso 90 g
    36,67zł/kg

    precio: 3,30 zł

    PLN
    1
    9
    fecha de caducidad 2027-09-30
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5