coco desecado

Cykoria
55
Ok.coco desecado
45coco desecado
coco desecadococo desecado
masa netto

masa netto

100 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-11-30

pojemność

cena za kilogram

37,20 zł / kg

ocena

ranking

4.8/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900288004156

5900288004156

precio: 3,72 zł

comprar 20 szt. para 3.66 zł/szt
3.72 PLN 2027-11-30 NewCondition
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza na 100 g produktu
Wartość energetyczna2822 kJ / 674 kcal
Tłuszcz65 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone57 g
Węglowodany7,4 g
w tym cukry7,4 g
Błonnik16 g
Białko6,9 g
Sól0,09 g

Seler : Może zawierać
Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Żyto : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Dwutlenek siarki / siarczyny : Może zawierać
Pszenica : Może zawierać
dla Twoich super wypieków
marca:Cykoria
Sobre la marca:Gwarancja wysokiej jakości od 1880 roku
Nombre del producto regulado legalmente:Wiórki kokosowe.
Conservación:Najlepiej spożyć przed końcem: data umieszczona na opakowaniu. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu w temperaturze poniżej 25 °C.
Tipo de embalaje:Torba
Dirección del productor:CYKORIA S.A. Wierzchosławice 15 88-140 Gniewkowo
Dirección de devolución:
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 5 ocen.

  • 2025-05-19 15:44:07Ok.



Bakalland fechas sin hueso Bakalland fechas sin hueso
fecha de caducidad 2027-10-30
Bio Planet Arándano Bio Planet Bio Planet Arándano Bio Planet
endulzado con azúcar de caña BIO 100 g
123,30zł/kg

precio: 12,33 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2028-01-04
Bio Planet Jengibre Confitado Bio Bio Planet Jengibre Confitado Bio
Planet BIO 100 g
72,90zł/kg

precio: 7,29 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2028-01-24
Bio Planet Aros de Manzana Seca Bio Planet Aros de Manzana Seca
Bio Planet BIO 100 g
158,40zł/kg

precio: 15,84 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2028-02-16
Bio Planet Bio Planet Bayas de Bio Planet Bio Planet Bayas de
goji secas BIO 100 g
105,90zł/kg

precio: 10,59 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2027-07-04
Bio Planet Anillos de Piña Seca Bio Planet Anillos de Piña Seca
Bio Planet BIO 100 g
146,70zł/kg

precio: 14,67 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad
2027-10-02
Bio Planet Bio Planet Inca Bayas Bio Planet Bio Planet Inca Bayas
secas BIO 100 g
123,30zł/kg

precio: 12,33 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2027-07-26
Bakalland Bakalland arándanos Bakalland Bakalland arándanos
secos 100 g
58,20zł/kg

precio: 5,82 zł

PLN
1
4
fecha de caducidad 2027-06-30
Cykoria comestibles ácido Cykoria comestibles ácido
cítrico 20 g
92,50zł/kg

precio: 1,85 zł

PLN
1
42
fecha de caducidad 2029-02-28
Cykoria sopa de remolacha rápida Cykoria sopa de remolacha rápida
60 g
37,67zł/kg

precio: 2,26 zł

PLN
1
35
fecha de caducidad 2028-03-30
Cykoria chile Cykoria chile
20 g
99,50zł/kg

precio: 1,99 zł

PLN
1
29
fecha de caducidad 2028-01-30
Cykoria Cristiano café de grano Cykoria Cristiano café de grano
exprese 30 bolsas 120 g
44,92zł/kg

precio: 5,39 zł

PLN
1
11
fecha de caducidad 2028-05-30
Cykoria Tortas de la crema con el Cykoria Tortas de la crema con el
sabor de la fresa 100 g
56,30zł/kg

precio: 5,63 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad 2027-11-30
Cykoria Tortas de la crema con el Cykoria Tortas de la crema con el
sabor del ron 100 g
32,40zł/kg

precio: 3,24 zł

PLN
1
16
fecha de caducidad 2027-11-30
Cykoria Pastel de queso Cykoria Pastel de queso
instantáneo de achicoria 190 g
36,79zł/kg

precio: 6,99 zł

PLN
1
11
fecha de caducidad 2027-06-30
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5