Bonduelle Maíz Dorado

Bonduelle
58Bonduelle Maíz Dorado
Bonduelle Maíz DoradoBonduelle Maíz Dorado
pojemność netto

pojemność netto

340 ml

data przydatności

fecha de caducidad:

2028-08-31

pojemność

cena za litr

15,41 zł / l

kraj

País de origen

Produkt UE

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

3083680086936

3083680086936

precio: 5,24 zł

5.24 PLN 2028-08-31 NewCondition
kukurydza (bez GMO), woda, sól
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza odsączonego produktu w 100 g
Wartość energetyczna309 kJ / 73 kcal
Tłuszcz1,4 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,2 g
Węglowodany11 g
w tym cukry5,1 g
Błonnik3,0 g
Białko2,7 g
Sól0,28 g

słodka i chrupka, bez pozostałości pestycydów*, *Dla Ciebie Bonduelle analizuje ponad 500 cząsteczek pestycydów, sprawdzając brak ich pozostałości w kukurydzy (w limitach ilościowych <0,01 mg/kg), bez dodatku cukru**, **Zawiera naturalnie występujące cukry
marca:Bonduelle
Nombre del producto regulado legalmente:Kukurydza konserwowa. Produkt sterylizowany.
Otra información:Pojemność opakowania: 425 ml
Conservación:Najlepiej spożyć przed: data minimalnej trwałości na wieczku lub spodzie puszki. Numer partii produkcyjnej na wieczku lub spodzie puszki. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce, pod przykryciem, w temperaturze poniżej 4 ℃, spożyć w ciągu 48 godzin.
Tipo de embalaje:Puszka
País de origen:Produkt UE
Dirección del productor:
Dirección de devolución:
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 8 ocen.




    Bonduelle guisantes maíz de oro Bonduelle guisantes maíz de oro
    340 g
    25,59zł/kg

    precio: 8,70 zł

    PLN
    1
    5
    fecha de caducidad 2028-08-31
    Rolnik maíz estañado Rolnik maíz estañado
    340 g
    13,15zł/kg

    precio: 4,47 zł

    PLN
    1
    18
    fecha de caducidad
    2029-09-16
    Bio Planet Bio Planet Kukurydza Bio Planet Bio Planet Kukurydza
    słodka 340 g
    27,82zł/kg

    precio: 9,46 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2028-12-31
    Bio Europa Bio Europa Fasolka Bio Europa Bio Europa Fasolka
    zielona 340 g
    21,32zł/kg

    precio: 7,25 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad 2028-12-31
    Bio Europa Bio Europe zanahorias Bio Europa Bio Europe zanahorias
    en escabeche en un tarro 340 g
    23,50zł/kg

    precio: 7,99 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2028-12-31
    Hektor Hector remolacha rallada Hektor Hector remolacha rallada
    almuerzo 340 g
    11,74zł/kg

    precio: 3,99 zł

    PLN
    1
    23
    fecha de caducidad 2027-09-30
    Bio Planet Col roja Bio Planet con Bio Planet Col roja Bio Planet con
    manzana BIO 340 g
    21,82zł/kg

    precio: 7,42 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2028-12-31
    Rolnik Rolnik Seler wyborny Rolnik Rolnik Seler wyborny
    340 g
    15,74zł/kg

    precio: 5,35 zł

    PLN
    1
    6
    fecha de caducidad
    2028-02-13
    Bonduelle maíz estañado Bonduelle maíz estañado
    170 ml
    26,53zł/l

    precio: 4,51 zł

    PLN
    1
    48
    fecha de caducidad 2029-08-31
    Bonduelle oro Bonduelki maíz Bonduelle oro Bonduelki maíz
    170 g
    28,41zł/kg

    precio: 4,83 zł

    PLN
    1
    8
    fecha de caducidad
    2028-08-31
    Bonduelle maíz de oro de los Bonduelle maíz de oro de los
    granos rojos 212 ml
    23,54zł/l

    precio: 4,99 zł

    PLN
    1
    7
    fecha de caducidad 2028-08-31
    Bonduelle guisantes maíz de oro Bonduelle guisantes maíz de oro
    212 ml
    24,48zł/l

    precio: 5,19 zł

    PLN
    1
    19
    fecha de caducidad
    2028-08-31
    Bonduelle Bonduelle Porción a la Bonduelle Bonduelle Porción a la
    vez maíz dorado 2x85g 170 g
    44,59zł/kg

    precio: 7,58 zł

    PLN
    1
    6
    fecha de caducidad
    2029-08-31
    Bonduelle Guisantes enlatados Bonduelle Guisantes enlatados
    Bonduelle Tradicional 400 g
    11,68zł/kg

    precio: 4,67 zł

    PLN
    1
    13
    fecha de caducidad 2028-06-30
    Bonduelle frijoles, enlatados Bonduelle frijoles, enlatados
    ceyenne salsa roja 400 g
    22,48zł/kg

    precio: 8,99 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2029-05-31
    Bonduelle Brotes del frijol mungo Bonduelle Brotes del frijol mungo
    fecha de caducidad 2027-12-31
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5