caramelos extra fuerte

Halls
55
Dobre mocnecaramelos extra fuerte
51caramelos extra fuerte
caramelos extra fuertecaramelos extra fuerte
masa netto

masa netto

33 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2028-02-24

pojemność

cena za kilogram

69,39 zł / kg

kraj

País de origen

Polska

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

50985098

precio: 2,29 zł

2.29 PLN 2028-02-24 NewCondition
Halls caramelos extra fuerte Halls caramelos extra fuerte
33 g
68,79zł/kg

precio: 2,27 zł

PLN
1
11
fecha de caducidad 2027-12-14
cukier, syrop glukozowy, mentol, kwasy (E 270, E 330), olejek eukaliptusowy, regulatory kwasowości (E 325, E 332), barwnik (E 133)
Wartości odżywcze (%)per 100g
Wartość energetyczna1644 kJ
387 kcal
Tłuszcz<0.10 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0.00 g
Węglowodany96.00 g
Cukry ogółem77.00 g
Białko<0.10 g
Równoważna zawartość soli0.06 g

Halls
Nombre del producto regulado legalmente:Cukierki o wyraźnym, mocnym smaku mentolowo-eukaliptusowym.
Conservación:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Tipo de embalaje:Folia kurczliwa
País de origen:Polska
Dirección del productor:Mondelez Polska S.A. ul. Domaniewska 49, 02-672 Warszawa
Dirección de devolución:Mondelez Polska S.A. ul. Domaniewska 49, 02-672 Warszawa 801 066 006
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.

  • Sebastian , 2025-08-21 10:33:11Dobre mocne



Halls dulce de grosella Halls dulce de grosella
33 g
67,88zł/kg

precio: 2,24 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad
2027-11-04
Halls Dulce miel y limón Halls Dulce miel y limón
33 g
67,88zł/kg

precio: 2,24 zł

PLN
1
24
fecha de caducidad 2028-02-19
Werthers Original caramelo Werthers Original caramelo
fecha de caducidad
2027-07-30
Halls caramelos de menta eucalipto Halls caramelos de menta eucalipto

precio: 2,34 zł

PLN
1
15
fecha de caducidad 2028-06-17
Werthers Original caramelo Werthers Original caramelo
fecha de caducidad 2027-09-30
Wawel castillo trivia caramelo en Wawel castillo trivia caramelo en
el chocolate 1 kg

precio: 44,89 zł

PLN
1
13
fecha de caducidad 2027-02-25
Nimm2 rellenas con dulces de Nimm2 rellenas con dulces de
naranja y limón fortificados con vitaminas 90 g
55,44zł/kg

precio: 4,99 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2027-06-30
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5