Integral orgánica harina de espelta tipo 2000

Bio Planet

Mąka ORKISZOWA razowa może być stosowana samodzielnie lub w połączeniu z innymi mąkami do wypieku chleba, ciast, ciastek, naleśników, placuszków i klusek.

Integral orgánica harina de espelta tipo 2000Integral orgánica harina de espelta tipo 2000
BIO
masa netto

masa netto

500 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-03-31

pojemność

cena za kilogram

15,98 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907814665508

5907814665508

precio: 7,99 zł

7.99 PLN 2027-03-31 NewCondition

ekologiczna mąka z PSZENICY ORKISZ razowa typ 2000.


WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100 g
Wartość energetyczna 1358 kJ/320 kcal
Tłuszcz 1,1 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,9 g
Węglowodany 67 g
w tym cukry 0,9 g
Błonnik 17 g
Białko 15 g
Sól 0 g


Informacja alergiczna:Produkt zawiera alergen: gluten. Może zawierać alergeny: orzeszki ziemne i inne orzechy, sezam, soję oraz mleko (łącznie z laktozą) ze względu na konfekcjonowanie w zakładzie, w którym paczkowane są surowce zawierające ww. alergeny.


Mąka ORKISZOWA razowa może być stosowana samodzielnie lub w połączeniu z innymi mąkami do wypieku chleba, ciast, ciastek, naleśników, placuszków i klusek.


marca:

Bio Planet


Melvit harina de papa Melvit harina de papa
500 g
9,98zł/kg

precio: 4,99 zł

PLN
1
14
fecha de caducidad 2031-07-05
Bio Planet harina de arroz BIO 500 Bio Planet harina de arroz BIO 500
g de granos enteros - BIO PLANET 500 g
19,38zł/kg

precio: 9,69 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad
2027-05-31
Bio Planet Harina orgánica trigo, Bio Planet Harina orgánica trigo,
trigo sarraceno 500 g
19,98zł/kg

precio: 9,99 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad
2027-04-04
Bio Planet Harina de mijo Bio Planet Harina de mijo
orgánico 500 g
14,86zł/kg

precio: 7,43 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad
2026-11-12
Dary Natury Dary Natury
500 g
65,52zł/kg

precio: 32,76 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2028-04-03
Dary Natury Harina de bellota Dary Dary Natury Harina de bellota Dary
Natury BIO sin gluten 500 g
33,52zł/kg

precio: 16,76 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2027-12-04
Radix harina de tapioca Radix-Bis Radix harina de tapioca Radix-Bis
500 g
16,46zł/kg

precio: 8,23 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2027-05-26
Melvit Harina de mijo Melvit Melvit Harina de mijo Melvit
500 g
12,38zł/kg

precio: 6,19 zł

PLN
1
12
fecha de caducidad 2027-02-01
Bio Planet Bio Planet BIO Higos Bio Planet Bio Planet BIO Higos
Secos 150 g
89,73zł/kg

precio: 13,46 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2027-11-28
Bio Planet Almendras Bio Planet Bio Planet Almendras Bio Planet
BIO 100 g
109,90zł/kg

precio: 10,99 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2027-02-05
Bio Planet Copos de almendras Bio Bio Planet Copos de almendras Bio
Planet (almendras cortadas) BIO 100 g
135,00zł/kg

precio: 13,50 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2027-06-03
Bio Planet Bio Planet Nueces de Bio Planet Bio Planet Nueces de
Brasil BIO 150 g
169,27zł/kg

precio: 25,39 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2028-04-28
Bio Planet Pasas sultanas sin Bio Planet Pasas sultanas sin
gluten Bio Planet BIO 200 g
52,65zł/kg

precio: 10,53 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2027-04-30
Bio Planet Arándano Bio Planet Bio Planet Arándano Bio Planet
endulzado con azúcar de caña BIO 100 g
123,30zł/kg

precio: 12,33 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2028-01-04
Bio Planet Bio Planet Pasas pasas Bio Planet Bio Planet Pasas pasas
sultanas sin gluten BIO 400 g
45,00zł/kg

precio: 18 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2027-03-31
Bio Planet Bio Planet BIO Arroz Bio Planet Bio Planet BIO Arroz
Basmati Integral 500 g
23,78zł/kg

precio: 11,89 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2027-11-24
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5