Trufas de Wawel de Wawel Caramelos de cacao con sabor a ron cubiertos de chocolate

Wawel
52Trufas de Wawel de Wawel Caramelos de cacao con sabor a ron cubiertos de chocolate
Trufas de Wawel de Wawel Caramelos de cacao con sabor a ron cubiertos de chocolate  Trufas de Wawel de Wawel Caramelos de cacao con sabor a ron cubiertos de chocolate
masa netto

masa netto

245 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-03-30

pojemność

cena za kilogram

65,27 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900102025688

5900102025688

precio: 15,99 zł

15.99 PLN 2027-03-30 NewCondition
cukier, czekolada 16,6 % [cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, tłuszcz roślinny (shea), emulgator: lecytyny], serwatka w proszku (z mleka), kakao o obniżonej zawartości tłuszczu 7,5 %, syrop glukozowy, tłuszcz roślinny (palmowy, kokosowy), śmietanka kremowa (z mleka), orzeszki arachidowe, mleko zagęszczone słodzone (mleko, cukier), mleko w proszku pełne, spirytus, emulgator: lecytyny, substancja utrzymująca wilgoć: inwertaza, aromat naturalny, nasiona sezamu, wafle [mąka pszenna, skrobia ziemniaczana, tłuszcz roślinny (palmowy), sól], Czekolada: masa kakaowa minimum 43 %, Oprócz tłuszczu kakaowego czekolada zawiera tłuszcze roślinne
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza 100 g produktu
wartość energetyczna:1772 kJ/421 kcal
tłuszcz:13 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone:8,0 g
węglowodany:68 g
w tym cukry:64 g
białko:3,9 g
sól:0,18 g

Jaja : Może zawierać
Mleko : Zawiera
Orzechy : Może zawierać
Orzeszki ziemne : Zawiera
Sezam : Zawiera
Soja : Może zawierać
Pszenica : Zawiera
intensywnie kakaowe
marca:Wawel
Nombre del producto regulado legalmente:Cukierki kakaowe o smaku rumowym w czekoladzie.
Conservación:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Tipo de embalaje:Torebka
Dirección del productor:
Dirección de devolución:
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    Wawel Wawel Michałki de Wawel Wawel Wawel Michałki de Wawel
    Classic caramelos cubiertos de chocolate 245 g
    65,27zł/kg

    precio: 15,99 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2027-01-30
    Wawel Wawel Michałki z Wawelu Wawel Wawel Michałki z Wawelu
    Cukierki 245 g
    65,27zł/kg

    precio: 15,99 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad 2027-02-20
    Werthers Original caramelo Werthers Original caramelo
    fecha de caducidad
    2027-07-30
    Halls caramelos de menta eucalipto Halls caramelos de menta eucalipto

    precio: 2,34 zł

    PLN
    1
    15
    fecha de caducidad 2028-06-17
    Halls dulce de grosella Halls dulce de grosella
    33 g
    67,88zł/kg

    precio: 2,24 zł

    PLN
    1
    6
    fecha de caducidad
    2027-11-04
    Halls Dulce miel y limón Halls Dulce miel y limón
    33 g
    67,88zł/kg

    precio: 2,24 zł

    PLN
    1
    24
    fecha de caducidad 2028-02-19
    Halls caramelos extra fuerte Halls caramelos extra fuerte
    33 g
    68,79zł/kg

    precio: 2,27 zł

    PLN
    1
    11
    fecha de caducidad 2027-12-14
    Wawel castillo trivia caramelo en Wawel castillo trivia caramelo en
    el chocolate 1 kg

    precio: 44,89 zł

    PLN
    1
    13
    fecha de caducidad 2027-02-25
    Wawel Trufas de Wawel de Wawel, Wawel Trufas de Wawel de Wawel,
    ron en chocolate 1 kg

    precio: 43,47 zł

    PLN
    1
    4
    fecha de caducidad 2027-03-30
    Wawel Wawel Michałki de coco Wawel Wawel Michałki de coco
    Wawel 1 kg

    precio: 43,47 zł

    PLN
    1
    7
    fecha de caducidad 2027-02-28
    Wawel White Castle trivia Wawel White Castle trivia
    fecha de caducidad 2027-02-28
    Wawel Danusia Wawel clásico Wawel Danusia Wawel clásico
    relleno de chocolate postre 38 g
    97,89zł/kg

    precio: 3,72 zł

    PLN
    1
    30
    fecha de caducidad 2027-05-30
    Wawel Wawel fresco y afrutado Wawel Wawel fresco y afrutado
    relleno de jalea 160 g
    57,88zł/kg

    precio: 9,26 zł

    PLN
    1
    5
    fecha de caducidad 2027-03-30
    Wawel Wawel cuco hecho a mano Wawel Wawel cuco hecho a mano
    fecha de caducidad 2027-06-30
    Wawel Caramelo salado Fawge Wawel Wawel Caramelo salado Fawge Wawel
    1 kg

    precio: 39,37 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad
    2027-01-30
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5