Winiary Nuestra especialidad: la sopa Krupnik polaca

Winiary
410Winiary Nuestra especialidad: la sopa Krupnik polaca
Krupnik to tradycyjna zupa, której smak łączy pokolenia i przywołuje wspomnienia z dzieciństwa. Charakteryzuje go wyjątkowy aromat i sycąca konsystencja, która sprawia, że jest idealnym daniem na chłodniejsze dni. Krupnik polski WINIARY wyróżnia się głębokim smakiem, który zawdzięcza polskim płatkom jęczmiennym, suszonym warzywom i odpowiednio dobranym przyprawom. Znajdziesz w nim ziemniaki, marchew, seler, pietruszkę, cebulę, czosnek oraz suszone podgrzybki, które na pewno doskonale znasz ze swojej kuchni. Krupnik z torebki WINIARY przygotujesz zaledwie w kilka minut. Nie wymaga długiego gotowania na wolnym ogniu ani doprawiania. Świetnie smakuje solo, ale możesz go podać także z ugotowanymi ziemniakami, łyżką śmietanki i posiekanym drobno koperkiem. WINIARY Krupnik polski to: • Szybkie rozwiązanie na rodzinny obiad. • Pyszna zupa bez długiego gotowania. • Gwarancja udanego i zawsze doprawionego smaku. • Produkt zawierający polskie płatki jęczmienne. Krupnik polski w opakowaniu 59 g to aż trzy porcje tradycyjnie pysznej zupy!
Winiary Nuestra especialidad: la sopa Krupnik polacaWiniary Nuestra especialidad: la sopa Krupnik polaca
masa netto

masa netto

59 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-04-30

pojemność

cena za kilogram

56,78 zł / kg

ocena

ranking

4.5/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900085010138

5900085010138

precio: 3,35 zł

3.35 PLN 2027-04-30 NewCondition
płatki jęczmienne* 37,1 %, suszone warzywa 19,8 % (ziemniak 10,2 %, marchew* 4,1 %, korzeń selera*, cebula*, czosnek*, pasternak* korzeń pietruszki*), mąka ryżowa*, odtłuszczone mleko w proszku*, sól, aromaty, wędzony tłuszcz wieprzowy*, cukier*, liść pietruszki*, przyprawy*, suszony podgrzybek*, barwnik (karmel*), *naturalne składniki
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza po przyrządzeniu w 100 ml
Wartość energetyczna109 kJ
Wartość energetyczna26 kcal
Tłuszcz0,3 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,1 g
Węglowodany4,6 g
w tym cukry0,8 g
Błonnik0,7 g
Białko0,8 g
Sól0,66 g
*RWS = Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/ 2000 kcal).
Opakowanie zawiera 3 porcje.
Wielkość porcji powinna być dostosowana do wieku dziecka.

Jęczmień : Zawiera
Seler : Zawiera
Jaja : Może zawierać
Mleko : Zawiera
Gorczyca : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Krupnik to tradycyjna zupa, której smak łączy pokolenia i przywołuje wspomnienia z dzieciństwa. Charakteryzuje go wyjątkowy aromat i sycąca konsystencja, która sprawia, że jest idealnym daniem na chłodniejsze dni. Krupnik polski WINIARY wyróżnia się głębokim smakiem, który zawdzięcza polskim płatkom jęczmiennym, suszonym warzywom i odpowiednio dobranym przyprawom. Znajdziesz w nim ziemniaki, marchew, seler, pietruszkę, cebulę, czosnek oraz suszone podgrzybki, które na pewno doskonale znasz ze swojej kuchni. Krupnik z torebki WINIARY przygotujesz zaledwie w kilka minut. Nie wymaga długiego gotowania na wolnym ogniu ani doprawiania. Świetnie smakuje solo, ale możesz go podać także z ugotowanymi ziemniakami, łyżką śmietanki i posiekanym drobno koperkiem. WINIARY Krupnik polski to: • Szybkie rozwiązanie na rodzinny obiad. • Pyszna zupa bez długiego gotowania. • Gwarancja udanego i zawsze doprawionego smaku. • Produkt zawierający polskie płatki jęczmienne. Krupnik polski w opakowaniu 59 g to aż trzy porcje tradycyjnie pysznej zupy!
Características:po prostu dobre!, z polskimi płatkami jęczmiennymi, z naturalnymi składnikami*, suszone z dbałością, *naturalne składniki
marca:Winiary
Sobre la marca:
Nombre del producto regulado legalmente:Krupnik polski.
Otra información:Właścicielem znaku towarowego jest Société des Produits Nestlé S.A.
Conservación:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Preparación y uso:Sposób przyrządzenia: 8 min., 3 porcje 1. Zawartość opakowania dokładnie rozprowadź w 750 ml zimnej wody. 2. Postaw na ogniu i mieszaj do chwili zagotowania. Gotuj na małym ogniu przez 8 minut, często mieszając. Dostosuj wielkość porcji Dzieci 2/3 Twojej porcji
Tipo de embalaje:Saszetka
Dirección del productor:
Dirección de devolución:
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 10 ocen.




    Amino Sopa gulash Amino Amino Sopa gulash Amino
    instantánea con carne de cerdo y pimentón 59 g
    44,07zł/kg

    precio: 2,60 zł

    PLN
    1
    4
    fecha de caducidad 2027-06-30
    Amino Caldo de sopa instantánea Amino Caldo de sopa instantánea
    con italiano y perejil 59 g
    43,90zł/kg

    precio: 2,59 zł

    PLN
    1
    25
    fecha de caducidad 2027-08-30
    Winiary Plato de puré de patata Winiary Plato de puré de patata
    Winiary con cebolla frita y picatostes 59 g
    98,31zł/kg

    precio: 5,80 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2027-04-30
    Knorr Knorr Una taza caliente de Knorr Knorr Una taza caliente de
    borscht rojo en polvo 14 g
    130,71zł/kg

    precio: 1,83 zł

    PLN
    1
    11
    fecha de caducidad 2027-01-31
    Knorr Knorr Una taza caliente de Knorr Knorr Una taza caliente de
    sopa agria en polvo con crutones 17 g
    108,24zł/kg

    precio: 1,84 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2027-06-30
    Knorr una taza de sopa caliente en Knorr una taza de sopa caliente en
    polvo de sopa de guisantes con picatostes 21 g
    90,48zł/kg

    precio: 1,90 zł

    PLN
    1
    55
    fecha de caducidad 2027-02-28
    Knorr Knorr Una taza caliente de Knorr Knorr Una taza caliente de
    sopa de tomate en polvo con fideos 19 g
    100,00zł/kg

    precio: 1,90 zł

    PLN
    1
    11
    fecha de caducidad 2027-05-30
    Winiary cubos de caldo ( 6 Winiary cubos de caldo ( 6
    ​​cubos ) vegetal 60 g
    61,83zł/kg

    precio: 3,71 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2027-02-28
    Winiary salsa en polvo asado luz Winiary salsa en polvo asado luz
    fecha de caducidad 2027-06-30
    Winiary salsa de champiñones en Winiary salsa de champiñones en
    polvo 30 g
    122,33zł/kg

    precio: 3,67 zł

    PLN
    1
    24
    fecha de caducidad 2027-06-30
    Winiary salsa en polvo de tomate Winiary salsa en polvo de tomate
    fecha de caducidad 2027-05-30
    Winiary condimento para sopas. Winiary condimento para sopas.
    210 g
    16,38zł/kg

    precio: 3,44 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2027-06-30
    Winiary pudín con pudín Winiary Winiary pudín con pudín Winiary
    azúcar con el azúcar 60 g
    38,67zł/kg

    precio: 2,32 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2027-03-30
    Winiary gelatina de limón Winiary gelatina de limón
    71 g
    39,30zł/kg

    precio: 2,79 zł

    PLN
    1
    7
    fecha de caducidad 2027-02-28
    Winiary tartare salsa de mayonesa Winiary tartare salsa de mayonesa
    fecha de caducidad 2027-01-31
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5