salsa idea en polvo para ... pollo con champiñones , 38 g

Winiary
42salsa idea en polvo para ... pollo con champiñones , 38 g
WINIARY Pomysł na… Kurczak w sosie z pieczarkami to klasyka domowej kuchni – kremowy sos z pieczarkowym aromatem, który idealnie łączy się z mięsem, kaszą, ryżem lub makaronem. Mieszanka powstała z suszonych składników: warzyw, grzybów i ziół, które zostały zebrane w szczycie sezonu i zachowały pełnię smaku. Dzięki temu w kilkanaście minut przygotujesz sycący, domowy obiad bez skomplikowanych przepisów. Wystarczy dodać kurczaka, wodę i śmietankę, aby powstał gładki, pieczarkowy sos. WINIARY Pomysł na… Kurczak w sosie z pieczarkami to: • Kremowy sos o intensywnym aromacie pieczarek • Naturalny smak suszonych warzyw, grzybów i ziół • Prosty sposób na szybki domowy obiad • Doskonały do ziemniaków, makaronu, ryżu lub kaszy
salsa idea en polvo para ... pollo con champiñones , 38 gsalsa idea en polvo para ... pollo con champiñones , 38 g
masa netto

masa netto

38 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-01-30

pojemność

cena za kilogram

111,05 zł / kg

ocena

ranking

4.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

7613030406686

7613030406686

precio: 4,22 zł

4.22 PLN 2027-01-30 NewCondition
suszone warzywa 49,4 % (cebula*, czosnek*), skrobia ziemniaczana*, sól, mąka pszenna*, olej palmowy, aromaty, przyprawy*, cukier*, zioła*, suszona pieczarka* 0,8 %, skrobia kukurydziana*, zagęszczony sok z pieczarki* 0,6 %, *naturalne składniki
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza po przyrządzeniu w 100 g
Wartość energetyczna348 kJ
Wartość energetyczna83 kcal
Tłuszcz3,4 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone1,4 g
Węglowodany2,7 g
w tym cukry1,0 g
Błonnik0,6 g
Białko10,2 g
Sól0,43 g
*RWS = Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal).
Opakowanie zawiera 4 porcje.
Wielkość porcji powinna być dostosowana do wieku dziecka.

Seler : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Pszenica : Zawiera
WINIARY Pomysł na… Kurczak w sosie z pieczarkami to klasyka domowej kuchni – kremowy sos z pieczarkowym aromatem, który idealnie łączy się z mięsem, kaszą, ryżem lub makaronem. Mieszanka powstała z suszonych składników: warzyw, grzybów i ziół, które zostały zebrane w szczycie sezonu i zachowały pełnię smaku. Dzięki temu w kilkanaście minut przygotujesz sycący, domowy obiad bez skomplikowanych przepisów. Wystarczy dodać kurczaka, wodę i śmietankę, aby powstał gładki, pieczarkowy sos. WINIARY Pomysł na… Kurczak w sosie z pieczarkami to: • Kremowy sos o intensywnym aromacie pieczarek • Naturalny smak suszonych warzyw, grzybów i ziół • Prosty sposób na szybki domowy obiad • Doskonały do ziemniaków, makaronu, ryżu lub kaszy
Características:po prostu dobre!, z naturalnymi składnikami*, suszone z dbałością, *naturalne składniki
marca:Winiary
Sobre la marca:
Nombre del producto regulado legalmente:Kompozycja do przygotowania dania. Kurczak w sosie z pieczarkami.
Otra información:Właścicielem znaku towarowego jest Société des Produits Nestlé S.A.
Conservación:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Recetas:Lista Zakupów - 500 g piersi z kurczaka - 200 ml śmietanki 12 % - 250 g pieczarek Sposób przyrządzenia: 20 min., 4 porcje 1. Mięso i pieczarki pokrój w cienkie paseczki i podsmaż razem na gorącym oleju. 2. Zawartość torebki dokładnie wymieszaj z 200 ml śmietanki (12 %) i 200 ml zimnej wody. 3. Dodaj do mięsa z pieczarkami. Zagotuj ciągle mieszając. 4. Duś pod przykryciem na małym ogniu przez 5 minut, od czasu do czasu mieszając.
Tipo de embalaje:Saszetka
Dirección del productor:
Dirección de devolución:
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 4/5

Na podstawie 2 ocen.




    Knorr Knorr Una taza caliente de Knorr Knorr Una taza caliente de
    borscht rojo en polvo 14 g
    130,71zł/kg

    precio: 1,83 zł

    PLN
    1
    11
    fecha de caducidad 2027-01-31
    Knorr Knorr Una taza caliente de Knorr Knorr Una taza caliente de
    sopa agria en polvo con crutones 17 g
    108,24zł/kg

    precio: 1,84 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2027-06-30
    Knorr una taza de sopa caliente en Knorr una taza de sopa caliente en
    polvo de sopa de guisantes con picatostes 21 g
    90,48zł/kg

    precio: 1,90 zł

    PLN
    1
    55
    fecha de caducidad 2027-02-28
    Knorr Knorr Una taza caliente de Knorr Knorr Una taza caliente de
    sopa de tomate en polvo con fideos 19 g
    100,00zł/kg

    precio: 1,90 zł

    PLN
    1
    11
    fecha de caducidad 2027-05-30
    Vifon sopa instantánea de pollo Vifon sopa instantánea de pollo
    en polvo de oro suave 70 g
    34,71zł/kg

    precio: 2,43 zł

    PLN
    1
    28
    fecha de caducidad 2027-08-30
    Knorr sopa de queso con hierbas en Knorr sopa de queso con hierbas en
    polvo nudle 61 g
    49,02zł/kg

    precio: 2,99 zł

    PLN
    1
    21
    fecha de caducidad 2027-05-30
    Winiary salsa idea en polvo para Winiary salsa idea en polvo para
    ... pollo en salsa de crema - una hierba , 30 g 30 g
    148,67zł/kg

    precio: 4,46 zł

    PLN
    1
    7
    fecha de caducidad 2027-05-30
    Winiary cubos de caldo ( 6 Winiary cubos de caldo ( 6
    ​​cubos ) vegetal 60 g
    61,83zł/kg

    precio: 3,71 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2027-02-28
    Winiary salsa en polvo asado luz Winiary salsa en polvo asado luz
    fecha de caducidad 2027-06-30
    Winiary salsa de champiñones en Winiary salsa de champiñones en
    polvo 30 g
    122,33zł/kg

    precio: 3,67 zł

    PLN
    1
    24
    fecha de caducidad 2027-06-30
    Winiary salsa en polvo de tomate Winiary salsa en polvo de tomate
    fecha de caducidad 2027-05-30
    Winiary condimento para sopas. Winiary condimento para sopas.
    210 g
    16,38zł/kg

    precio: 3,44 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2027-06-30
    Winiary pudín con pudín Winiary Winiary pudín con pudín Winiary
    azúcar con el azúcar 60 g
    38,67zł/kg

    precio: 2,32 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2027-03-30
    Winiary gelatina de limón Winiary gelatina de limón
    71 g
    39,30zł/kg

    precio: 2,79 zł

    PLN
    1
    7
    fecha de caducidad 2027-02-28
    Winiary tartare salsa de mayonesa Winiary tartare salsa de mayonesa
    fecha de caducidad 2027-01-31
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5