sopa de caldo de pollo

Winiary
33sopa de caldo de pollo
Rosół to zupa, bez której trudno wyobrazić sobie świat polskich zup. Jest lubiany podany na obiad klasycznie - z makaronem, świetnie się też sprawdza jako baza do przygotowania wielu innych zup, np. pomidorowej czy jarzynowej. Winiary Rosół z kury instant to zupa uniwersalna, na każdą okazję, często potrzebna w kuchni, a to, co najbardziej potrzebne, powinno być zawsze pod ręką. Zadbaliśmy więc o to, by w Twojej kuchni nigdy nie zabrakło smaku tego lubianego przez rodzinę rosołu. Winiary Rosół z kury instant umieściliśmy w dużym, wygodnym opakowaniu, możesz więc używać go według potrzeb i upodobania: jako szybką przekąskę, z dodatkiem makaronu na obiad, lub jako bazę do Twoich domowych zup. Po wykorzystaniu zupy, pusty kontenerek świetnie sprawdzi się również jako pojemnik na przyprawy. Winiary Rosół z kury instant 170g: - To smak drobiowego rosołu, przyjemny aromat i złocisty kolor - Jest uniwersalny w zastosowaniu - na przekąskę, obiad i jako baza do domowych zup - Ma wygodne, duże opakowanie, które można ponownie wykorzystać np. do przechowywania przypraw
sopa de caldo de pollosopa de caldo de pollo
masa netto

masa netto

170 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2026-10-30

pojemność

cena za kilogram

32,71 zł / kg

ocena

ranking

3.7/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

7613033014697

7613033014697

precio: 5,56 zł

5.56 PLN 2026-10-30 NewCondition
sól, skrobia ziemniaczana, cukier, maltodekstryna, wzmacniacz smaku (glutaminian monosodowy), suszone warzywa 3,6% (marchew, cebula), tłuszcz drobiowy (w tým z kury 0,8%), aromaty (z pszenicą, selerem), olej palmowy, przyprawy, liść pietruszki, suszone mięso z kury, kwas (kwas cytrynowy)
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza po przyrządzeniu W 100 ml
Wartość energetyczna20 kJ
Wartość energetyczna5 kcal
Tłuszcz0,1 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,0 g
Węglowodany0,9 g
w tym cukry0,3 g
Błonnik0,0 g
Białko0,1 g
Sól0,82 g
*Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal).
Opakowanie zawiera 34 porcje.
Wielkość porcji powinna być dostosowana do wieku dziecka.

Seler : Zawiera
Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Pszenica : Zawiera
Rosół to zupa, bez której trudno wyobrazić sobie świat polskich zup. Jest lubiany podany na obiad klasycznie - z makaronem, świetnie się też sprawdza jako baza do przygotowania wielu innych zup, np. pomidorowej czy jarzynowej. Winiary Rosół z kury instant to zupa uniwersalna, na każdą okazję, często potrzebna w kuchni, a to, co najbardziej potrzebne, powinno być zawsze pod ręką. Zadbaliśmy więc o to, by w Twojej kuchni nigdy nie zabrakło smaku tego lubianego przez rodzinę rosołu. Winiary Rosół z kury instant umieściliśmy w dużym, wygodnym opakowaniu, możesz więc używać go według potrzeb i upodobania: jako szybką przekąskę, z dodatkiem makaronu na obiad, lub jako bazę do Twoich domowych zup. Po wykorzystaniu zupy, pusty kontenerek świetnie sprawdzi się również jako pojemnik na przyprawy. Winiary Rosół z kury instant 170g: - To smak drobiowego rosołu, przyjemny aromat i złocisty kolor - Jest uniwersalny w zastosowaniu - na przekąskę, obiad i jako baza do domowych zup - Ma wygodne, duże opakowanie, które można ponownie wykorzystać np. do przechowywania przypraw
marca:Winiary
Sobre la marca:
Nombre del producto regulado legalmente:Rosół z kury Instant.
Otra información:Właścicielem znaku towarowego jest Société des Produits Nestlé S.A.
Conservación:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać szczelnie zamknięte.
Preparación y uso:Ubicie produktu jest naturalnym procesem w wyniku transportu. Przed każdym użyciem rekomendujemy przemieszać produkt w opakowaniu. Sposób przygotowania: 1 łyżeczkę zupy (5 g) dokładnie rozpuścić w 250 ml wrzącej wody.
Tipo de embalaje:Pot
Dirección del productor:Nestlé Polska S.A. ul. Domaniewska 32, 02-672 Warszawa
Dirección de devolución:
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 3/5

Na podstawie 3 ocen.




    Knorr caldo de pollo knorr Knorr caldo de pollo knorr
    fecha de caducidad
    2027-08-30
    Natur Compagnie Natur Compagnie Natur Compagnie Natur Compagnie
    BIO Cubitos de caldo de ave sin azúcares añadidos, 88 g
    94,89zł/kg

    precio: 8,35 zł

    PLN
    1
    5
    fecha de caducidad
    2027-08-26
    Winiary cubos de caldo ( 6 Winiary cubos de caldo ( 6
    ​​cubos ) vegetal 60 g
    61,83zł/kg

    precio: 3,71 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2027-02-28
    Bulion Caldo de vegetarianos 120g Bulion Caldo de vegetarianos 120g
    120 g
    44,92zł/kg

    precio: 5,39 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad
    2027-03-18
    Winiary Caldo winiary en cubos de Winiary Caldo winiary en cubos de
    ternera (6 cubos) 60 g
    61,83zł/kg

    precio: 3,71 zł

    PLN
    1
    8
    fecha de caducidad 2027-03-30
    Winiary cubos de caldo de caldo de Winiary cubos de caldo de caldo de
    12 cubos de carne de vacuno 120 g
    56,58zł/kg

    precio: 6,79 zł

    PLN
    1
    9
    fecha de caducidad 2027-03-30
    Winiary cubos de caldo de salsa de Winiary cubos de caldo de salsa de
    carne 6 Kostak 60 g
    61,83zł/kg

    precio: 3,71 zł

    PLN
    1
    6
    fecha de caducidad 2027-03-30
    Winiary Ternera Winiary caldo 120 Winiary Ternera Winiary caldo 120
    g ( 12 tobillos ) 12 szt.

    precio: 5,23 zł

    PLN
    1
    10
    fecha de caducidad 2027-08-30
    Winiary salsa en polvo asado luz Winiary salsa en polvo asado luz
    fecha de caducidad 2027-06-30
    Winiary salsa de champiñones en Winiary salsa de champiñones en
    polvo 30 g
    122,33zł/kg

    precio: 3,67 zł

    PLN
    1
    24
    fecha de caducidad 2027-06-30
    Winiary salsa en polvo de tomate Winiary salsa en polvo de tomate
    fecha de caducidad 2027-05-30
    Winiary condimento para sopas. Winiary condimento para sopas.
    210 g
    16,38zł/kg

    precio: 3,44 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2027-06-30
    Winiary pudín con pudín Winiary Winiary pudín con pudín Winiary
    azúcar con el azúcar 60 g
    38,67zł/kg

    precio: 2,32 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2027-03-30
    Winiary gelatina de limón Winiary gelatina de limón
    71 g
    39,30zł/kg

    precio: 2,79 zł

    PLN
    1
    7
    fecha de caducidad 2027-02-28
    Winiary tartare salsa de mayonesa Winiary tartare salsa de mayonesa
    fecha de caducidad 2027-01-31
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5