salsa de hongos

Cykoria
55
Ok.salsa de hongos
55
Ok.salsa de hongos
410salsa de hongos
salsa de hongossalsa de hongos
masa netto

masa netto

32 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-12-30

pojemność

cena za kilogram

70,00 zł / kg

ocena

ranking

4.8/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900288259686

5900288259686

precio: 2,24 zł

2.24 PLN 2027-12-30 NewCondition
mąka pszenna, maltodekstryna, skrobia ziemniaczana modyfikowana, sól, śmietanka w proszku z mleka krowiego (zawiera laktozę), aromaty (zawierają zboża zawierające gluten oraz mleko łącznie z laktozą), skrobia ziemniaczana, tłuszcz palmowy, proszek soku pieczarki 4,7 % (maltodekstryna, koncentrat soku pieczarki 42 %), warzywa suszone 3,3 % (cebula, pietruszka liść), pieczarki suszone 3,1 %, ekstrakt drożdżowy, hydrolizat białka sojowego, pieprz czarny
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza produktu po przyrządzeniu na 100 ml
Wartość energetyczna146 kJ /35 kcal
Tłuszcz0,8 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,5 g
Węglowodany5,8 g
w tym cukry< 0,5 g
Błonnik< 0,5 g
Białko1,0 g
Sól0,82 g
Opakowanie wystarcza do przygotowania 3 sugerowanych porcji produktu.
*Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8 400 kJ / 2 000 kcal).

Seler : Może zawierać
Zboża zawierające gluten : Zawiera
Jaja : Może zawierać
Mleko : Zawiera
Gorczyca : Może zawierać
Żyto : Może zawierać
Pszenica : Zawiera
dodawaj do: dań mięsnych, makaronu, placków ziemniaczanych, dla Twoich super potraw
marca:Cykoria
Sobre la marca:Cykoria polecamy doskonałą kuchnię Gwarancja wysokiej jakości od 1880 roku
Nombre del producto regulado legalmente:Sos pieczarkowy w proszku.
Conservación:Najlepiej spożyć przed końcem: data umieszczona na opakowaniu. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Tipo de embalaje:Saszetka
Dirección del productor:CYKORIA S.A. Wierzchosławice 15, 88-140 Gniewkowo
Dirección de devolución:
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 10 ocen.

  • Marek , 2023-09-27 15:11:01Ok.
  • Marek , 2023-09-27 15:10:35Ok.



Winiary salsa de champiñones en Winiary salsa de champiñones en
polvo 30 g
122,33zł/kg

precio: 3,67 zł

PLN
1
24
fecha de caducidad 2027-06-30
Winiary salsa en polvo de tomate Winiary salsa en polvo de tomate
fecha de caducidad 2027-05-30
Cykoria salsa de hongos Cykoria salsa de hongos
fecha de caducidad 2028-01-30
Cykoria salsa de Hunter Cykoria salsa de Hunter
fecha de caducidad 2027-12-30
Cykoria salsa de tomate Cykoria salsa de tomate
fecha de caducidad 2028-03-30
Cykoria salsa blanca Cykoria salsa blanca
fecha de caducidad 2027-06-06
Cykoria comestibles ácido Cykoria comestibles ácido
cítrico 20 g
92,50zł/kg

precio: 1,85 zł

PLN
1
42
fecha de caducidad 2029-02-28
Cykoria sopa de remolacha rápida Cykoria sopa de remolacha rápida
60 g
37,67zł/kg

precio: 2,26 zł

PLN
1
35
fecha de caducidad 2028-03-30
Cykoria chile Cykoria chile
20 g
99,50zł/kg

precio: 1,99 zł

PLN
1
29
fecha de caducidad 2028-01-30
Cykoria Cristiano café de grano Cykoria Cristiano café de grano
exprese 30 bolsas 120 g
44,92zł/kg

precio: 5,39 zł

PLN
1
12
fecha de caducidad 2028-05-30
Cykoria Tortas de la crema con el Cykoria Tortas de la crema con el
sabor de la fresa 100 g
56,30zł/kg

precio: 5,63 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad 2027-11-30
Cykoria Tortas de la crema con el Cykoria Tortas de la crema con el
sabor del ron 100 g
32,40zł/kg

precio: 3,24 zł

PLN
1
16
fecha de caducidad 2027-11-30
Cykoria Pastel de queso Cykoria Pastel de queso
instantáneo de achicoria 190 g
36,79zł/kg

precio: 6,99 zł

PLN
1
11
fecha de caducidad 2027-06-30
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5