premium jamón enlatado 83 % de carne

Krakus
45
smacznapremium jamón enlatado 83 % de carne
414premium jamón enlatado 83 % de carne
premium jamón enlatado 83 % de carnepremium jamón enlatado 83 % de carne
masa netto

masa netto

300 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2028-04-22

pojemność

cena za kilogram

37,13 zł / kg

kraj

País de origen

Polska

ocena

ranking

4.7/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902160761508

5902160761508

precio: 11,14 zł

comprar 6 szt. para 10.97 zł/szt
11.14 PLN 2028-04-22 NewCondition
mięso wieprzowe 83% (w tym mięso wieprzowe z szynki 79%), woda, sól, skrobia modyfikowana, stabilizatory: E451, E452, pieprz, przeciwutleniacz: E301, substancja konserwująca: E250
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g:
Wartość energetyczna:484 kJ / 115 kcal
Tłuszcz4,8 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone1,9 g
Węglowodany1,0 g
w tym cukry0,2 g
Białko17 g
Sól1,9 g

Seler : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Soja : Może zawierać
bez dodatku glutaminianu monosodowego, 83% mięsa
marca:Krakus
Nombre del producto regulado legalmente:Konserwa wieprzowa, sterylizowana - szynka mielona.
Conservación:Przechowywać w temperaturze od +2°C do +25°C. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 48 godzin.
Preparación y uso:Spożywać po schłodzeniu.
Tipo de embalaje:Puszka
País de origen:Polska
Dirección del productor:Animex Foods sp. z o.o. ul. T. Chałubińskiego 8, 00-613 Warszawa Litera A lub B w numerze partii oznacza zakład produkcyjny: A - Oddział w Szczecinie, ul. Pomorska 115 b, 70-812 Szczecin B - Oddział w Ełku, ul. Suwalska 86, 19-300 Ełk
Dirección de devolución:Animex Foods sp. z o.o. ul. T. Chałubińskiego 8, 00-613 Warszawa
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 14 ocen.

  • Murawska , 2025-09-23 10:14:41smaczna



Krakus Codillo de cerdo Krakus Krakus Codillo de cerdo Krakus
300 g
31,10zł/kg

precio: 9,33 zł

PLN
1
28
fecha de caducidad 2028-06-12
Krakus estofado de Inglés Krakus estofado de Inglés
300 g
31,07zł/kg

precio: 9,32 zł

PLN
1
32
fecha de caducidad 2028-05-26
Krakus cerdo propio jugo Krakus cerdo propio jugo
300 g
37,97zł/kg

precio: 11,39 zł

PLN
1
12
fecha de caducidad 2028-07-28
Krakus Almuerzo Cerdo de lujo Krakus Almuerzo Cerdo de lujo
300 g
30,97zł/kg

precio: 9,29 zł

PLN
1
39
fecha de caducidad 2028-03-27
Krakus hombro de cerdo Krakus hombro de cerdo
300 g
36,13zł/kg

precio: 10,84 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2028-05-18
Krakus vientre de cerdo Krakus vientre de cerdo
300 g
30,97zł/kg

precio: 9,29 zł

PLN
1
13
fecha de caducidad 2027-10-09
Krakus lujo Turismo Krakus lujo Turismo
300 g
31,10zł/kg

precio: 9,33 zł

PLN
1
8
fecha de caducidad 2028-08-16
Krakus estofado de carne de cerdo Krakus estofado de carne de cerdo
300 g
34,93zł/kg

precio: 10,48 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad 2028-08-19
Krakus Krakus lata del Tirol 88% Krakus Krakus lata del Tirol 88%
de carne de cerdo 300 g
36,13zł/kg

precio: 10,84 zł

PLN
1
4
fecha de caducidad 2028-07-29
Krakus Cerdo Krakus Sin Krakus Cerdo Krakus Sin
conservantes 300 g
37,93zł/kg

precio: 11,38 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad 2028-05-10
Krakus Jamón Krakus Enlatado Con Krakus Jamón Krakus Enlatado Con
Jalea 455 g
43,21zł/kg

precio: 19,66 zł

PLN
1
21
fecha de caducidad 2027-11-24
Krakus Lomo de cerdo Krakus Krakus Lomo de cerdo Krakus
Luncheon 300 g
39,03zł/kg

precio: 11,71 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad 2028-03-25
Krakus Krakus Salchichas kabanos Krakus Krakus Salchichas kabanos
clásicas con jamón 180 g
90,61zł/kg

precio: 16,31 zł

PLN
1
9
fecha de caducidad 2026-12-23
Krakus concentrado de sopa de Krakus concentrado de sopa de
remolacha roja 300 ml
24,67zł/l

precio: 7,40 zł

PLN
1
15
fecha de caducidad 2027-10-30
Krakus rábano picante Krakus rábano picante
190 g
27,84zł/kg

precio: 5,29 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2027-05-30
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5