Almuerzo Cerdo de lujo

Krakus
55
Ten smak! Jak w dzieciństwie!Almuerzo Cerdo de lujo
45
Pyszna mielonka.Almuerzo Cerdo de lujo
411Almuerzo Cerdo de lujo
Almuerzo Cerdo de lujoAlmuerzo Cerdo de lujo
masa netto

masa netto

300 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2028-03-27

pojemność

cena za kilogram

30,97 zł / kg

kraj

País de origen

Polska

ocena

ranking

4.2/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900244010047

5900244010047

precio: 9,29 zł

comprar 6 szt. para 9.15 zł/szt
9.29 PLN 2028-03-27 NewCondition
mięso wieprzowe 94%, sól, stabilizatory: difosforany, pieprz biały, substancja konserwująca: azotyn sodu
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g:
Wartość energetyczna967 kJ / 233 kcal
Tłuszcz19 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone7,6 g
Węglowodany0,5 g
w tym cukry0 g
Białko15 g
Sól1,8 g

Seler : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Soja : Może zawierać
bez dodatku glutaminianu monosodowego, 94% mięsa
marca:Krakus
Nombre del producto regulado legalmente:Konserwa sterylizowana, mielonka wieprzowa.
Conservación:Przechowywać w temperaturze: od +2°C do +25°C. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 48 godzin.
Preparación y uso:Spożywać po schłodzeniu.
Tipo de embalaje:Puszka
País de origen:Polska
Dirección del productor:Animex Foods sp. z o.o. ul. T. Chałubińskiego 8, 00-613 Warszawa Oddział w Szczecinie, ul. Pomorska 115 B, 70-812 Szczecin
Dirección de devolución:Animex Foods sp. z o.o. ul. T. Chałubińskiego 8, 00-613 Warszawa
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 4/5

Na podstawie 11 ocen.

  • megalo , 2016-11-28 11:18:31Ten smak! Jak w dzieciństwie!
  • 2015-09-14 19:58:07Pyszna mielonka.



Krakus Codillo de cerdo Krakus Krakus Codillo de cerdo Krakus
300 g
31,10zł/kg

precio: 9,33 zł

PLN
1
28
fecha de caducidad 2028-06-12
Krakus estofado de Inglés Krakus estofado de Inglés
300 g
31,07zł/kg

precio: 9,32 zł

PLN
1
32
fecha de caducidad 2028-05-26
Krakus cerdo propio jugo Krakus cerdo propio jugo
300 g
37,97zł/kg

precio: 11,39 zł

PLN
1
12
fecha de caducidad 2028-07-28
Krakus hombro de cerdo Krakus hombro de cerdo
300 g
36,13zł/kg

precio: 10,84 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2028-05-18
Krakus vientre de cerdo Krakus vientre de cerdo
300 g
30,97zł/kg

precio: 9,29 zł

PLN
1
13
fecha de caducidad 2027-10-09
Krakus lujo Turismo Krakus lujo Turismo
300 g
31,10zł/kg

precio: 9,33 zł

PLN
1
8
fecha de caducidad 2028-08-16
Krakus estofado de carne de cerdo Krakus estofado de carne de cerdo
300 g
34,93zł/kg

precio: 10,48 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad 2028-08-19
Krakus premium jamón enlatado 83 Krakus premium jamón enlatado 83
% de carne 300 g
37,13zł/kg

precio: 11,14 zł

PLN
1
15
fecha de caducidad 2028-04-22
Krakus Krakus lata del Tirol 88% Krakus Krakus lata del Tirol 88%
de carne de cerdo 300 g
36,13zł/kg

precio: 10,84 zł

PLN
1
4
fecha de caducidad 2028-07-29
Krakus Cerdo Krakus Sin Krakus Cerdo Krakus Sin
conservantes 300 g
37,93zł/kg

precio: 11,38 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad 2028-05-10
Krakus Jamón Krakus Enlatado Con Krakus Jamón Krakus Enlatado Con
Jalea 455 g
43,21zł/kg

precio: 19,66 zł

PLN
1
21
fecha de caducidad 2027-11-24
Krakus Lomo de cerdo Krakus Krakus Lomo de cerdo Krakus
Luncheon 300 g
39,03zł/kg

precio: 11,71 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad 2028-03-25
Krakus Krakus Salchichas kabanos Krakus Krakus Salchichas kabanos
clásicas con jamón 180 g
90,61zł/kg

precio: 16,31 zł

PLN
1
9
fecha de caducidad 2026-12-23
Krakus concentrado de sopa de Krakus concentrado de sopa de
remolacha roja 300 ml
24,67zł/l

precio: 7,40 zł

PLN
1
15
fecha de caducidad 2027-10-30
Krakus rábano picante Krakus rábano picante
190 g
27,84zł/kg

precio: 5,29 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2027-05-30
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5