Nimm2 Witaminy dla rodziny Niacyna Witamina E Kwas pantotenowy Witamina B₆ Biotyna Witamina B₁₂ Ze względu na technologię produkcji proporcje poszczególnych smaków mogą ulegać zmianie. Proporcje smaków w opakowaniu widoczne w okienku.
masa netto

masa netto

130 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-01-30

pojemność

cena za kilogram

38,38 zł / kg

kraj

País de origen

Poland

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4014400937572

4014400937572

precio: 4,99 zł

4.99 PLN 2027-01-30 NewCondition
syrop glukozowy, cukier, żelatyna, sok winogronowy (5 %) z zagęszczonego soku z winogron, kwasy (kwas jabłkowy, kwas cytrynowy, kwas mlekowy), regulator kwasowości: jabłczany sodu, aromaty, koncentraty (czarna marchew, spirulina), niacyna, witamina E, kwas pantotenowy, wyciąg z kurkumy, witamina B₆, biotyna, witamina B₁₂
Wartości odżywcze (%)Na 100 g
Wartość energetyczna1429 kJ/336 kcal
Tłuszcz<0,1 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone<0,1 g
Węglowodany76,6 g
w tym cukry55,1 g
Białko5,6 g
Sól0,29 g
Zawartość witamin na 100 g
Niacyna15,6 mg
Witamina E10,3 mg
Kwas pantotenowy7,4 mg
Witamina B₆1,5 mg
Biotyna50 µg
Witamina B₁₂2,2 µg

Mleko : Może zawierać
Witaminy dla rodziny Niacyna Witamina E Kwas pantotenowy Witamina B₆ Biotyna Witamina B₁₂ Ze względu na technologię produkcji proporcje poszczególnych smaków mogą ulegać zmianie. Proporcje smaków w opakowaniu widoczne w okienku.
Características:edycja limitowana, zawiera sok owocowy
marca:Nimm2
Sobre la marca:Gwarancja: Storck oznacza jakość. Gwarantujemy tę jakość dzięki zastosowaniu składników najwyższego gatunku oraz stałej kontroli. Gdyby pomimo to mieli Państwo zastrzeżenia co do jakości produktu, prosimy o przesłanie go wraz z opakowaniem na adres dystrybutora. Państwa uwagi są dla nas bardzo cenne.
Nombre del producto regulado legalmente:Żelki owocowe wzbogacone witaminami składniki Syrop glukoza cukier żelatyna sok winogronowy 5% zagęszczonego soku z winogron kwasy kwas jabłkowy kwas cytrynowy kwas mlekowy regulator kwasowości ja sodu aromaty koncentraty czarna marchew spirulina niacyna
Conservación:Chronić przed ciepłem i wilgocią!
Tipo de embalaje:Torba
País de origen:Poland
Dirección del productor:AUGUST STORCK KG Waldstr. 27 13403 Berlin, Niemcy
Dirección de devolución:
Nimm2 nimm2 Śmiejżelki Happies Nimm2 nimm2 Śmiejżelki Happies
Żelki 130 g
38,38zł/kg

precio: 4,99 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad
2027-03-30
Nimm2 Ríete enriquecido con Nimm2 Ríete enriquecido con
vitaminas , jaleas 100 g
49,90zł/kg

precio: 4,99 zł

PLN
1
14
fecha de caducidad 2027-03-30
Nimm2 Ríete caramelos amargos Nimm2 Ríete caramelos amargos
fortificados con vitaminas 100 g
49,90zł/kg

precio: 4,99 zł

PLN
1
13
fecha de caducidad 2027-04-30
Nimm2 Ríete caramelos Nimm2 Ríete caramelos
enriquecidos con vitaminas Sokkia 90 g
55,44zł/kg

precio: 4,99 zł

PLN
1
17
fecha de caducidad 2027-06-30
Bio Planet Gomitas Bio Planet Bio Planet Gomitas Bio Planet
Misie sin gelatina BIO sin gluten 100 g
119,90zł/kg

precio: 11,99 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad
2028-02-29
Biominki gelatina de fruta Biominki gelatina de fruta
BIO
gelatina de fruta Biominki sin gelatina BIO gelatina de fruta Biominki sin gelatina BIO
Biominki sin gelatina BIO 100 g
123,70zł/kg

precio: 12,37 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad
2027-11-08
Haribo Haribo Berry Dream Fruit Haribo Haribo Berry Dream Fruit
gelatinas 85 g
54,12zł/kg

precio: 4,60 zł

PLN
1
14
fecha de caducidad
2027-09-30
Nimm2 rellenas con dulces de Nimm2 rellenas con dulces de
naranja y limón fortificados con vitaminas 90 g
55,44zł/kg

precio: 4,99 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2027-06-30
Nimm2 Nimm2 Śmiejżelki Heroes Nimm2 Nimm2 Śmiejżelki Heroes
Jaleas de frutas enriquecidas con vitaminas 90 g
55,44zł/kg

precio: 4,99 zł

PLN
1
10
fecha de caducidad 2027-03-30
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5