mijo ( 4 bolsas )

Kupiec
51mijo ( 4 bolsas )
Kasza jaglana uznawana jest za jedną z najstarszych kasz. Jej cenne ziarenka pozyskuje się z prosa. Po ugotowaniu ma delikatny, łagodny smak. Przed gotowaniem należy ją sparzyć wrzątkiem, aby pozbyć się smaku goryczki. Ma wszechstronne zastosowanie w kuchni, zarówno do dań wytrawnych, jak i tych przygotowywanych na słodko.
mijo ( 4 bolsas )mijo ( 4 bolsas )
masa netto

masa netto

400 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-04-30

pojemność

cena za kilogram

16,25 zł / kg

kraj

País de origen

Polska

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5906747172619

5906747172619

precio: 6,50 zł

6.50 PLN 2027-04-30 NewCondition
kasza jaglana 100 %
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g
Wartość energetyczna1498 kJ / 354 kcal
Tłuszcz3,1 g
- w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,5 g
Węglowodany68 g
- w tym cukry1,1 g
Błonnik2,9 g
Białko12 g
Sól<0,01 g
*Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal).
Jedno opakowanie 400 g zawiera 8 porcji kaszy (50 g).

Kasza jaglana uznawana jest za jedną z najstarszych kasz. Jej cenne ziarenka pozyskuje się z prosa. Po ugotowaniu ma delikatny, łagodny smak. Przed gotowaniem należy ją sparzyć wrzątkiem, aby pozbyć się smaku goryczki. Ma wszechstronne zastosowanie w kuchni, zarówno do dań wytrawnych, jak i tych przygotowywanych na słodko.
Características:Polska Marka, wysoka jakość zbóż
marca:Kupiec
Nombre del producto regulado legalmente:Kasza jaglana.
Conservación:Data minimalnej trwałości na spodzie opakowania. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Preparación y uso:Sposób przygotowania: Jedną torebkę włożyć do 1 litra wrzątku. Dodać szczyptę soli. Gotować pod przykryciem. 15 min Wyjąć, odsączyć i rozciąć torebkę.
Tipo de embalaje:Pudełko
País de origen:Polska
Dirección del productor:
Dirección de devolución:
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Bio Planet Bio Planet mijo sin Bio Planet Bio Planet mijo sin
    gluten BIO 400 g
    16,00zł/kg

    precio: 6,40 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad 2027-02-02
    Melvit mijo Melvit mijo
    400 g
    11,68zł/kg

    precio: 4,67 zł

    PLN
    1
    5
    fecha de caducidad 2027-09-30
    Cenos Cenos mijo 4 x 100 g Cenos Cenos mijo 4 x 100 g
    400 g
    11,98zł/kg

    precio: 4,79 zł

    PLN
    1
    11
    fecha de caducidad
    2027-07-30
    Cenos Mazurska cebada Cenos Mazurska cebada
    400 g
    8,00zł/kg

    precio: 3,20 zł

    PLN
    1
    12
    fecha de caducidad 2027-12-30
    Cenos Cenos, cereales de cebada Cenos Cenos, cereales de cebada
    Wiejska 4x100g 400 g
    8,00zł/kg

    precio: 3,20 zł

    PLN
    1
    6
    fecha de caducidad 2028-02-28
    Cenos Cenos alforfón tostado Cenos Cenos alforfón tostado
    4x100g 400 g
    13,40zł/kg

    precio: 5,36 zł

    PLN
    1
    9
    fecha de caducidad 2027-09-30
    Cenos grañones cascado cebada Cenos grañones cascado cebada
    Kujawski 4x100g 400 g
    8,00zł/kg

    precio: 3,20 zł

    PLN
    1
    12
    fecha de caducidad 2027-12-30
    Kupiec azúcar extrafino Kupiec azúcar extrafino
    400 g
    11,48zł/kg

    precio: 4,59 zł

    PLN
    1
    10
    fecha de caducidad 2028-07-30
    Kupiec avena montaña Kupiec avena montaña
    400 g
    12,48zł/kg

    precio: 4,99 zł

    PLN
    1
    6
    fecha de caducidad 2027-09-30
    Kupiec Comerciante de avena Kupiec Comerciante de avena
    instantánea 400 g
    12,48zł/kg

    precio: 4,99 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2027-06-30
    Kupiec arroz blanco Kupiec arroz blanco
    1 kg

    precio: 8,28 zł

    PLN
    1
    6
    fecha de caducidad 2027-03-31
    Kupiec arroz precocido 4 bolsas Kupiec arroz precocido 4 bolsas
    400 g
    17,03zł/kg

    precio: 6,81 zł

    PLN
    1
    5
    fecha de caducidad 2028-06-30
    Kupiec sémola mercantil Kupiec sémola mercantil
    400 g
    12,78zł/kg

    precio: 5,11 zł

    PLN
    1
    4
    fecha de caducidad 2027-03-30
    Kupiec KUPIEC Alforfón tostado Kupiec KUPIEC Alforfón tostado
    4x100g 400 g
    14,98zł/kg

    precio: 5,99 zł

    PLN
    1
    19
    fecha de caducidad 2027-07-31
    Kupiec Merchant Arroz Blanco 4x100 Kupiec Merchant Arroz Blanco 4x100
    g 400 g
    12,00zł/kg

    precio: 4,80 zł

    PLN
    1
    6
    fecha de caducidad 2027-08-30
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5