suministro de jabón líquido de Beauty Cream Wash 500 ml

Dove Ciesz się bardziej miękką i gładką skórą dzięki zapasowi mydła w płynie Dove Deeply Nourishing. Nie tylko dogłębnie wyczyści ono Twoje ręce i pomoże pozbyć się obecnych na nich bakterii, ale także zadba o odpowiednią pielęgnację dłoni. To pielęgnujące mydło łączy składniki nawilżające pochodzenia roślinnego z łagodnymi substancjami myjącymi, które nie naruszają naturalnej bariery ochronnej skóry. Jego kremowa formuła jest nasycona potrójnym serum nawilżającym – unikalną mieszanką prebiotyków, która odżywia skórę i jej mikrobiom (żywą warstwę ochronną), zapewniając długotrwałą pielęgnację nawet najbardziej suchej skórze. Mydło Dove Deeply Nourishing jest w 99% biodegradowalne** i testowane dermatologicznie. Produkt zapakowano w opakowanie eco refill, które zawiera o 80% mniej plastiku niż 2 butelki Dove z pompką o pojemności 250 ml. Dbamy więc nie tylko o Twoją skórę, ale także o środowisko. Aby poprawić kondycję swojej skóry, pozostawiając ją czystą i zadbaną, nałóż porcję żelu na dłonie i masuj do uzyskania odżywczej, kremowej piany. Następnie spłucz i ciesz się gładką, miękką skórą. Mydło w płynie Dove Deeply Nourishing sprawi, że mycie rąk będzie prawdziwym rytuałem pielęgnacyjnym. Dove od ponad 15 lat pomaga budować pozytywną samoocenę nastolatków poprzez program Dove Self-Esteem. Do tej pory udało nam się pomóc 60 milionom młodych osób w 142 krajach, a naszym celem jest dotarcie do 250 milionów na całym świecie.
suministro de jabón líquido de Beauty Cream Wash 500 mlsuministro de jabón líquido de Beauty Cream Wash 500 ml
pojemność netto

pojemność netto

500 ml

pojemność

cena za litr

25,98 zł / l

kraj

País de origen

Niemcy

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4000388179004

4000388179004

precio: 12,99 zł

12.99 PLN NewCondition
Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Glycerin, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Chloride, Glycol Distearate, Sodium Benzoate, Parfum, Citric Acid, Lauric Acid, Hydrogenated Starch Hydrolysate, Brassica Campestris Seed Oil, Helianthus Annuus Seed Oil, Glycol Stearate, PPG-6, Cellulose, Cellulose Gum, Tetrasodium EDTA, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool
Ciesz się bardziej miękką i gładką skórą dzięki zapasowi mydła w płynie Dove Deeply Nourishing. Nie tylko dogłębnie wyczyści ono Twoje ręce i pomoże pozbyć się obecnych na nich bakterii, ale także zadba o odpowiednią pielęgnację dłoni. To pielęgnujące mydło łączy składniki nawilżające pochodzenia roślinnego z łagodnymi substancjami myjącymi, które nie naruszają naturalnej bariery ochronnej skóry. Jego kremowa formuła jest nasycona potrójnym serum nawilżającym – unikalną mieszanką prebiotyków, która odżywia skórę i jej mikrobiom (żywą warstwę ochronną), zapewniając długotrwałą pielęgnację nawet najbardziej suchej skórze. Mydło Dove Deeply Nourishing jest w 99% biodegradowalne** i testowane dermatologicznie. Produkt zapakowano w opakowanie eco refill, które zawiera o 80% mniej plastiku niż 2 butelki Dove z pompką o pojemności 250 ml. Dbamy więc nie tylko o Twoją skórę, ale także o środowisko. Aby poprawić kondycję swojej skóry, pozostawiając ją czystą i zadbaną, nałóż porcję żelu na dłonie i masuj do uzyskania odżywczej, kremowej piany. Następnie spłucz i ciesz się gładką, miękką skórą. Mydło w płynie Dove Deeply Nourishing sprawi, że mycie rąk będzie prawdziwym rytuałem pielęgnacyjnym. Dove od ponad 15 lat pomaga budować pozytywną samoocenę nastolatków poprzez program Dove Self-Esteem. Do tej pory udało nam się pomóc 60 milionom młodych osób w 142 krajach, a naszym celem jest dotarcie do 250 milionów na całym świecie.
Características:- Zapas mydła w płynie Dove Deeply Nourishing pozostawia dłonie miękkimi i gładkimi w dotyku aż do 24 godzin, - Mydło do codziennej pielęgnacji każdego rodzaju skóry, w szczególności suchej i szorstkiej, - Mydło do rąk Dove zapewnia natychmiastowe i długotrwałe nawilżenie dzięki 5 składnikom nawilżającym, - Opakowanie eco refill zawiera o 80% mniej plastiku niż 2 butelki Dove z pompką o pojemności 250 ml, - Kremowa formuła mydła do rąk jest w 99% biodegradowalna, - To pielęgnujące mydło w płynie odżywia delikatną skórę rąk i otula ją przyjemnym zapachem
marca:Dove
Tipo de embalaje:Nieokreślone opakowanie
País de origen:Niemcy
Dirección del productor:
Dirección de devolución:
Luksja Luksja Creamy & Soft Jabón Luksja Luksja Creamy & Soft Jabón
provitamina B5 líquido cremoso leche de algodón calmante y 500 ml
14,44zł/l

precio: 7,22 zł

PLN
1
47
fecha de caducidad 2028-10-30
Luksja Luksja Creamy & Soft Jabón Luksja Luksja Creamy & Soft Jabón
líquido cremoso, lino y leche de arroz 500 ml
14,44zł/l

precio: 7,22 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2028-11-30
Sodasan Orgánica planta Sodasan Orgánica planta
cosméticos Jabón líquido Olivo Bio Sensitive 300 ml
61,43zł/l

precio: 18,43 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2036-11-25
Sodasan ecológica planta de Sodasan ecológica planta de
jabón a partir de aceite de oliva SENSIBLE 1 litr

precio: 41,31 zł

PLN
1
1
Sodasan ecológica planta de Sodasan ecológica planta de
jabón de oliva El aceite de lavanda - Oliva 300 ml
69,97zł/l

precio: 20,99 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2028-01-29
Sodasan Sodasan Cosméticos jabón Sodasan Sodasan Cosméticos jabón
líquido con un aroma de cítricos BIO vegetal orgánico con aceite de oliva en un 300 ml
56,30zł/l

precio: 16,89 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad
2028-01-27
Apart Apart Natural Jabón Apart Apart Natural Jabón
y Violeta líquido cremoso Prebiótico en stock Pasionaria 400 ml
12,48zł/l

precio: 4,99 zł

PLN
1
7
Apart Apart Natural Prebiotic Apart Apart Natural Prebiotic
Jabón líquido cremoso Stock a seda y jazmín 400 ml
12,48zł/l

precio: 4,99 zł

PLN
1
8
Dove jabón líquido fresco 250ml Dove jabón líquido fresco 250ml
Dove Dove Men Antyperspirant Dove Dove Men Antyperspirant
150 ml
104,87zł/l

precio: 15,73 zł

PLN
1
1
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5