aceite de semilla de uva

Monini Olej z pestek winogron Monini doskonale nadaje się do smażenia. Potrawy zachowują delikatny smak, są lekkie i chrupiące.\n\nOlej z pestek Monini idealny do...\n...smażenia, ...grillowania, ...pieczenia
aceite de semilla de uvaaceite de semilla de uva
pojemność netto

pojemność netto

1 litr

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-11-22

pojemność

cena za litr

30,25 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

80054696

precio: 30,25 zł

comprar 6 szt. para 29.80 zł/szt
30.25 PLN 2027-11-22 NewCondition
olej z pestek winogron
Wartości odżywcze (%)w 100 ml produktu
Wartość energetyczna 3404 kJ
828 kcal
Białko 0 g
Węglowodany 0 g
w tym cukry 0 g
Tłuszcz w tym:92 g
kwasy nasycone 11 g
jednonienasycone 24 g
wielonienasycone 57 g
Cholesterol 0 mg
Błonnik 0 g
Sód 0 g

Olej z pestek winogron Monini doskonale nadaje się do smażenia. Potrawy zachowują delikatny smak, są lekkie i chrupiące.
Olej z pestek Monini idealny do...
...smażenia, ...grillowania, ...pieczenia
Características:smażenie-grill-pieczenie
marca:Monini
Nombre del producto regulado legalmente:Olej z pestek winogron
Conservación:Przechowywać w temperaturze pokojowej, chronić przed światłem.
Tipo de embalaje:Butelka
Dirección del productor:MONINI S.p. A.
S.S. Flaminia KM. 129
06049 Spoleto (PG)
Włochy
Dirección de devolución:MONINI Polska Sp. z o.o.
ul. Murawa 12-18
61-655 Poznań
Kujawski aceite de canola Kujawski aceite de canola
1 litr

precio: 12,18 zł

PLN
1
4
fecha de caducidad 2028-03-04
Bartek aceite de girasol Bartek aceite de girasol
1 litr

precio: 12,33 zł

PLN
1
9
fecha de caducidad 2027-09-28
aceite de canola polaco aceite de canola polaco
1 litr

precio: 9,25 zł

PLN
1
108
fecha de caducidad 2027-09-04
Basso Basso aceite de orujo de Basso Basso aceite de orujo de
oliva 1 litr

precio: 32,99 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad
2027-12-30
PRECIO REDUCIDO -40%
So Well Olej ryżowy So Well Olej ryżowy
1 litr

precio: 14,92 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad
2026-11-30
Big Nature Big Nature Olej lniany Big Nature Big Nature Olej lniany
tłoczony 1 litr

precio: 26,34 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad
2027-02-17
Monini Monini aromatizado con Monini Monini aromatizado con
albahaca aceite de oliva virgen ( extra virgen ) 250ml con 250 ml
91,96zł/l

precio: 22,99 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad
2027-06-17
Monini Monini aromatizado con Monini Monini aromatizado con
250ml aceite de oliva virgen ( extra virgen ) de limón 250 ml
94,44zł/l

precio: 23,61 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad
2027-08-25
Monini aceite de oliva delicato de Monini aceite de oliva delicato de
con una luz y sabor suave la primera presión en frío ( extra virgen ) , 500 ml
58,28zł/l

precio: 29,14 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2027-11-06
Monini Aceite de Oliva Virgen Monini Aceite de Oliva Virgen
Extra Monini Gran Fruttato Extra Vergine 500 ml
58,28zł/l

precio: 29,14 zł

PLN
1
4
fecha de caducidad
2027-08-27
Monini Monini aromatizado con Monini Monini aromatizado con
4 especies de pimienta aceite de oliva virgen ( extra virgen ) 250 ml de 250 ml
94,44zł/l

precio: 23,61 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad
2027-08-16
Monini Monini Przyprawa na bazie Monini Monini Przyprawa na bazie
z oliwy 250 ml
94,44zł/l

precio: 23,61 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad
2027-12-18
Monini aceite de oliva classico de Monini aceite de oliva classico de
la primera presión en frío 500 ml
62,52zł/l

precio: 31,26 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2028-01-27
Monini aceite de semilla de uva Monini aceite de semilla de uva
aceite de uva Monini 500 ml
36,38zł/l

precio: 18,19 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2027-10-22
Monini Monini aromatizado con Monini Monini aromatizado con
trufa blanca aceite de oliva virgen ( extra virgen ) 250ml con 250 ml
99,24zł/l

precio: 24,81 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2027-09-03
Monini Monini Przyprawa na bazie Monini Monini Przyprawa na bazie
z oliwy 250 ml
91,96zł/l

precio: 22,99 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2027-12-24
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5