Sonko Obleas de arroz oscuro con chocolate

Sonko
54Sonko Obleas de arroz oscuro con chocolate
Produkt certyfikowany przez Polskie Stowarzyszenie Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej.
Sonko Obleas de arroz oscuro con chocolate Sonko Obleas de arroz oscuro con chocolate
masa netto

masa netto

65 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-08-27

pojemność

cena za kilogram

119,69 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902180480335

5902180480335

precio: 7,78 zł

7.78 PLN 2027-08-27 NewCondition
52 % ryż brązowy, 48 % czekolada (cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, emulgatory: lecytyna sojowa i E 476, aromat: wanilina)
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza 100 g
Wartość energetyczna1981 kJ
Wartość energetyczna473 kcal
Tłuszcz, w tym:19,6 g
- kwasy tłuszczowe nasycone12,1 g
Węglowodany, w tym:63,0 g
- cukry21,2 g
Błonnik5,7 g
Białko8,2 g
Sól0,07 g
Opakowanie zawiera 4 porcje produktu (4 wafle).
¹ na jedną porcję
* Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8 400 kJ / 2 000 kcal).

Zboża zawierające gluten : Nie zawiera
Orzechy laskowe : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Soja : Zawiera
Produkt certyfikowany przez Polskie Stowarzyszenie Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej.
marca:Sonko
Nombre del producto regulado legalmente:Wafle ryżowe w czekoladzie.
Otra información:Znak przekreślonego kłosa - PL-003-008
Conservación:Najlepiej spożyć przed: data minimalnej trwałości, numer partii i data produkcji - podane na boku opakowania. Przechowywać w suchym, chłodnym i nienasłonecznionym miejscu.
Tipo de embalaje:Torba
Dirección del productor:
Dirección de devolución:
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 4 ocen.




    Sonko tortas de arroz de la leche Sonko tortas de arroz de la leche
    en el chocolate con leche 65 g
    104,77zł/kg

    precio: 6,81 zł

    PLN
    1
    35
    fecha de caducidad 2027-09-11
    Byodo Byodo Obleas de garbanzos Byodo Byodo Obleas de garbanzos
    con chocolate negro, sin gluten, BIO 65 g
    189,69zł/kg

    precio: 12,33 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad
    2027-05-15
    Sonko pasteles de arroz naturales Sonko pasteles de arroz naturales
    130 g
    36,15zł/kg

    precio: 4,70 zł

    PLN
    1
    62
    fecha de caducidad 2027-09-15
    Sonko Obleas de arroz sonko con Sonko Obleas de arroz sonko con
    sal marina 130 g
    37,08zł/kg

    precio: 4,82 zł

    PLN
    1
    9
    fecha de caducidad 2027-09-25
    Sonko tortas de arroz de las Sonko tortas de arroz de las
    semillas de calabaza 130 g
    37,31zł/kg

    precio: 4,85 zł

    PLN
    1
    22
    fecha de caducidad 2027-05-12
    Kupiec pasteles de arroz Kupiec pasteles de arroz
    multicereales 20 % gratis 90 g
    50,89zł/kg

    precio: 4,58 zł

    PLN
    1
    10
    fecha de caducidad 2027-04-30
    Kupiec pasteles de arroz Kupiec pasteles de arroz
    tradicionales 90 g
    51,67zł/kg

    precio: 4,65 zł

    PLN
    1
    15
    fecha de caducidad 2027-06-30
    Sonko Tortitas de arroz sonko con Sonko Tortitas de arroz sonko con
    pipas de girasol 130 g
    38,38zł/kg

    precio: 4,99 zł

    PLN
    1
    25
    fecha de caducidad 2027-05-31
    Sonko Granos de cebada Sonko Sonko Granos de cebada Sonko
    Country 4x100g 400 g
    14,58zł/kg

    precio: 5,83 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad 2027-03-01
    Sonko Arroz blanco de grano largo Sonko Arroz blanco de grano largo
    Sonko 1 kg

    precio: 7,32 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2028-04-02
    Sonko avena, tostados 4 bolsas x Sonko avena, tostados 4 bolsas x
    100g 400 g
    16,13zł/kg

    precio: 6,45 zł

    PLN
    1
    4
    fecha de caducidad 2027-03-30
    Sonko soluble pan luz sonko Sonko soluble pan luz sonko
    fecha de caducidad 2027-05-17
    Sonko Pan ligero de sonko con Sonko Pan ligero de sonko con
    espelta y calabaza 170 g
    40,47zł/kg

    precio: 6,88 zł

    PLN
    1
    11
    fecha de caducidad 2027-08-09
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5