café de achicoria de achicoria con la achicoria

Cykoria
55
Kawa znakomitacafé de achicoria de achicoria con la achicoria
45café de achicoria de achicoria con la achicoria
Doskonałe otwarcie i zamknięcie Kawa zbożowa jest produktem bezkofeinowym.
café de achicoria de achicoria con la achicoriacafé de achicoria de achicoria con la achicoria
masa netto

masa netto

220 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-11-30

pojemność

cena za kilogram

19,36 zł / kg

ocena

ranking

4.4/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900288079758

5900288079758

precio: 4,26 zł

comprar 7 szt. para 4.20 zł/szt
4.26 PLN 2027-11-30 NewCondition
prażona cykoria (50 %), prażone żyto (48 %), burak cukrowy
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza po przyrządzeniu na 100 ml naparu
Wartość energetyczna24 kJ/ 6 kcal
Tłuszcz<0,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone<0,1 g
Węglowodany1,4 g
w tym cukry<0,5 g
Błonnik<0,5 g
Białko<0,5 g
Sól0,08 g

Seler : Może zawierać
Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Żyto : Zawiera
Soja : Może zawierać
Pszenica : Może zawierać
Doskonałe otwarcie i zamknięcie Kawa zbożowa jest produktem bezkofeinowym.
Características:50 % cykorii, 48 % żyta, bez kofeiny, na doskonały początek dnia filiżanka kawy z cykorią, prawdziwie naturalny smak!
marca:Cykoria
Sobre la marca:Cykoria polecamy Gwarancja wysokiej jakości od 1880 roku
Conservación:Najlepiej spożyć przed końcem: data umieszczona na opakowaniu. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Preparación y uso:Sposób przygotowania: 1 łyżkę kawy zbożowej (4 g) wsyp do kubka, zalej 200 ml wrzącej wody i pozostaw pod przykryciem około 3-4 minut. Przed podaniem przecedź przez drobne sitko. Najlepiej smakuje z dodatkiem mleka.
Tipo de embalaje:Torba
Dirección del productor:CYKORIA S.A., Wierzchosławice 15, 88-140 Gniewkowo
Dirección de devolución:
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 4/5

Na podstawie 5 ocen.

  • Bolesław , 2015-09-15 08:58:12Kawa znakomita



Inka Café instantáneo Inka Inka Café instantáneo Inka
Classic 150 g
39,93zł/kg

precio: 5,99 zł

PLN
1
30
fecha de caducidad 2027-08-07
Inka Café instantáneo Inka Inka Café instantáneo Inka
Classic 200 g
51,75zł/kg

precio: 10,35 zł

PLN
1
9
fecha de caducidad 2028-03-04
Delecta Kujawianka sustituto del Delecta Kujawianka sustituto del
café 500 g
12,76zł/kg

precio: 6,38 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2027-03-30
PRECIO REDUCIDO -25%
Delecta Kujawianka café de Delecta Kujawianka café de
achicoria 200 g
14,95zł/kg

precio: 2,99 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2026-11-30
Alce Nero Instantánea Orgánica Alce Nero Instantánea Orgánica
sustituto del café 125 g
145,76zł/kg

precio: 18,22 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2029-04-17
Inka Café de cereal instantáneo Inka Café de cereal instantáneo
Inka Magne enriquecido con magnesio 100 g
103,70zł/kg

precio: 10,37 zł

PLN
1
11
fecha de caducidad 2029-08-06
Inka Inka Fiber. Café de cereal Inka Inka Fiber. Café de cereal
soluble enriquecido con fibra 100 g
99,90zł/kg

precio: 9,99 zł

PLN
1
10
fecha de caducidad 2029-04-22
Inka Inka Calcium, café de cereal Inka Inka Calcium, café de cereal
instantáneo enriquecido con calcio y vitaminas 100 g
93,60zł/kg

precio: 9,36 zł

PLN
1
10
fecha de caducidad 2029-06-02
Cykoria comestibles ácido Cykoria comestibles ácido
cítrico 20 g
92,50zł/kg

precio: 1,85 zł

PLN
1
42
fecha de caducidad 2029-02-28
Cykoria sopa de remolacha rápida Cykoria sopa de remolacha rápida
60 g
37,67zł/kg

precio: 2,26 zł

PLN
1
35
fecha de caducidad 2028-03-30
Cykoria chile Cykoria chile
20 g
99,50zł/kg

precio: 1,99 zł

PLN
1
29
fecha de caducidad 2028-01-30
Cykoria Cristiano café de grano Cykoria Cristiano café de grano
exprese 30 bolsas 120 g
44,92zł/kg

precio: 5,39 zł

PLN
1
11
fecha de caducidad 2028-05-30
Cykoria Tortas de la crema con el Cykoria Tortas de la crema con el
sabor de la fresa 100 g
56,30zł/kg

precio: 5,63 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad 2027-11-30
Cykoria Tortas de la crema con el Cykoria Tortas de la crema con el
sabor del ron 100 g
32,40zł/kg

precio: 3,24 zł

PLN
1
16
fecha de caducidad 2027-11-30
Cykoria Pastel de queso Cykoria Pastel de queso
instantáneo de achicoria 190 g
36,79zł/kg

precio: 6,99 zł

PLN
1
11
fecha de caducidad 2027-06-30
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5