Ziaja od 6 miesiąca życia Delikatny, rumiankowy szampon dla dzieci i niemowląt od 6 miesiąca życia. DZIAŁANIE • Łagodnie myje i doskonale pielęgnuje włosy. • Skutecznie nawilża oraz zapobiega ich wysuszaniu. • Nadaje włosom naturalną puszystość i miękkość. • Wyraźnie ułatwia rozczesywanie włosów. Produkt uzyskał pozytywną opinię Centrum Zdrowia Dziecka.
pojemność netto

pojemność netto

270 ml

data przydatności

fecha de caducidad:

2029-02-28

pojemność

cena za litr

41,04 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901887026532

5901887026532

precio: 11,08 zł

11.08 PLN 2029-02-28 NewCondition
Ziaja Ziaja szampon dla dzieci Ziaja Ziaja szampon dla dzieci
270 ml
40,22zł/l

precio: 10,86 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad
2028-09-30
Aqua (Water), Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Cocoamphoacetate, Disodium PEG-5 Laurylcitrate Sulfosuccinate, Propylene Glycol, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Panthenol, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, PEG-120 Methyl Glucose Dioleate, Sodium Benzoate, Parfum (Fragrance), Citric Acid.
od 6 miesiąca życia Delikatny, rumiankowy szampon dla dzieci i niemowląt od 6 miesiąca życia. DZIAŁANIE • Łagodnie myje i doskonale pielęgnuje włosy. • Skutecznie nawilża oraz zapobiega ich wysuszaniu. • Nadaje włosom naturalną puszystość i miękkość. • Wyraźnie ułatwia rozczesywanie włosów. Produkt uzyskał pozytywną opinię Centrum Zdrowia Dziecka.
Donegal peine del pelo de 15,5 cm Donegal peine del pelo de 15,5 cm
de varios colores 1 szt.

precio: 3,66 zł

PLN
1
3
Donegal peine para peinar el Donegal peine para peinar el
cabello 8.8 cm 1 szt.

precio: 3,50 zł

PLN
1
3
Wella tono crema colorante Wella tono crema colorante
rubia iluminadas permanentemente el suero de provitamina b5 9 / 0 1 szt.

precio: 17,60 zł

PLN
1
2
Bambino champú bambi para niños Bambino champú bambi para niños
después de meses 11 150 ml
45,53zł/l

precio: 6,83 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad
2028-03-30
Wella flexionar mucho laca volumen Wella flexionar mucho laca volumen
mayor de 250 ml de fijador 250 ml
50,24zł/l

precio: 12,56 zł

PLN
1
3
Wella Wella Wellaflex Brillante Wella Wella Wellaflex Brillante
fijador de color hairspray firmeza 250 ml 250 ml
51,96zł/l

precio: 12,99 zł

PLN
1
3
Wella Wella Wellaflex brillo y Wella Wella Wellaflex brillo y
durabilidad fijador Max hairspray 250 ml 250 ml
51,96zł/l

precio: 12,99 zł

PLN
1
3
Ziaja íntima higiene íntima de Ziaja íntima higiene íntima de
lavado melocotón 500.00 ml
22,48zł/l

precio: 11,24 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad
2028-04-30
Ziaja Cabra lechera leche compresa Ziaja Cabra lechera leche compresa
, jabón de ducha cremoso 500 ml
21,68zł/l

precio: 10,84 zł

PLN
1
14
fecha de caducidad
2029-02-28
Ziaja manteca de cacao , jabón de Ziaja manteca de cacao , jabón de
ducha cremoso 500 ml
21,68zł/l

precio: 10,84 zł

PLN
1
15
fecha de caducidad 2029-02-28
Ziaja Gel de ducha de oliva Ziaja, Ziaja Gel de ducha de oliva Ziaja,
un acondicionador natural para la piel 500 ml
21,68zł/l

precio: 10,84 zł

PLN
1
8
fecha de caducidad
2029-02-28
Ziaja vitamina tonic cada tipo de Ziaja vitamina tonic cada tipo de
piel madura 200 ml
49,20zł/l

precio: 9,84 zł

PLN
1
12
fecha de caducidad
2028-12-31
Ziaja Ziaja
200 ml
43,10zł/l

precio: 8,62 zł

PLN
1
15
fecha de caducidad
2028-10-30
Ziaja Leche de caléndula Ziaja Ziaja Leche de caléndula Ziaja
para desmaquillar pieles normales y secas 200 ml
61,40zł/l

precio: 12,28 zł

PLN
1
12
fecha de caducidad
2028-12-31
Ziaja crema líquida para la Ziaja crema líquida para la
protección higiene íntima con ácido láctico de 200 ml
41,40zł/l

precio: 8,28 zł

PLN
1
9
fecha de caducidad
2028-07-30
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5