Ziaja 99% składników pochodzenia naturalnego bioaktywność wyciśnięta z oliwki nawilża . uelastycznia . wygładza Opracowaliśmy wyjątkowe serum złożone ze składników pochodzących z natury. Jego roślinna receptura oparta jest na skoncentrowanym stężeniu aktywnych molekuł przeciwzmarszczkowych i regenerujących - peptydy ryżowe, organiczny silanol i hydroxyprolina oraz aktywności fitosteroli z oleju oliwkowego i canola. To wyselekcjonowany z natury absolut pielęgnacji. Szczegółowo zadbaliśmy o najwyższą jakość produktu i odpowiedzialne wytwarzanie zaangażowane w ekologiczną działalność. Produkt jest skuteczny i bezpieczny dla skóry. Serum posiada krótki skład oraz wyjątkowo łagodne, biodegradowalne składniki pochodzące z odnawialnych źródeł. Pachnie starannie skomponowanym zapachem o nazwie zielony sekret, złożonym z olejków wytwarzanych wyłącznie z roślin, którym nie grozi ryzyko wyginięcia. Szanując środowisko naturalne wybraliśmy opakowanie nadające się do ponownego przetworzenia oraz kartonik wytworzony z papieru pochodzącego z lasów posiadających certyfikat FSC. DZIAŁANIE - Zapewnia szybką i aktywną pielęgnację. - Działa przeciw oznakom starzenia się skóry. - Wygładza, nawilża i uelastycznia. - Przywraca skórze naturalną świeżość. - Odczuwalnie poprawia kondycję skóry.
pojemność netto

pojemność netto

30 ml

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-10-30

pojemność

cena za litr

440,00 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901887052968

5901887052968

precio: 13,20 zł

13.20 PLN 2027-10-30 NewCondition
Aqua (Water), Canola Oil, Glycerin, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Rice Protein, Methylsilanol Hydroxyproline Aspartate, Xanthan Gum, Hydroxyacetophenone, Sodium Benzoate, Carbomer, Parfum (Fragrance), Terpineol, Citral, Limonene, Sodium Hydroxide.
99% składników pochodzenia naturalnego bioaktywność wyciśnięta z oliwki nawilża . uelastycznia . wygładza Opracowaliśmy wyjątkowe serum złożone ze składników pochodzących z natury. Jego roślinna receptura oparta jest na skoncentrowanym stężeniu aktywnych molekuł przeciwzmarszczkowych i regenerujących - peptydy ryżowe, organiczny silanol i hydroxyprolina oraz aktywności fitosteroli z oleju oliwkowego i canola. To wyselekcjonowany z natury absolut pielęgnacji. Szczegółowo zadbaliśmy o najwyższą jakość produktu i odpowiedzialne wytwarzanie zaangażowane w ekologiczną działalność. Produkt jest skuteczny i bezpieczny dla skóry. Serum posiada krótki skład oraz wyjątkowo łagodne, biodegradowalne składniki pochodzące z odnawialnych źródeł. Pachnie starannie skomponowanym zapachem o nazwie zielony sekret, złożonym z olejków wytwarzanych wyłącznie z roślin, którym nie grozi ryzyko wyginięcia. Szanując środowisko naturalne wybraliśmy opakowanie nadające się do ponownego przetworzenia oraz kartonik wytworzony z papieru pochodzącego z lasów posiadających certyfikat FSC. DZIAŁANIE - Zapewnia szybką i aktywną pielęgnację. - Działa przeciw oznakom starzenia się skóry. - Wygładza, nawilża i uelastycznia. - Przywraca skórze naturalną świeżość. - Odczuwalnie poprawia kondycję skóry.
Ziaja Ziaja wazelina biała Ziaja Ziaja wazelina biała
kosmetyczna 30 ml
155,33zł/l

precio: 4,66 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad
2028-08-30
Bella bastoncillos de algodón Bella bastoncillos de algodón
200 szt.

precio: 5,74 zł

PLN
1
5
Nivea crema Nivea crema
Bella Bella
50 szt.

precio: 7,29 zł

PLN
1
4
fecha de caducidad
2030-05-30
Bella bastoncillos de algodón Bella bastoncillos de algodón
100sztuk 100 szt.

precio: 2,56 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2030-11-30
Ziaja vitamina tonic cada tipo de Ziaja vitamina tonic cada tipo de
piel madura 200 ml
49,20zł/l

precio: 9,84 zł

PLN
1
12
fecha de caducidad
2028-12-31
Ziaja Ziaja
200 ml
43,10zł/l

precio: 8,62 zł

PLN
1
15
fecha de caducidad
2028-10-30
Ziaja íntima higiene íntima de Ziaja íntima higiene íntima de
lavado melocotón 500.00 ml
22,48zł/l

precio: 11,24 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad
2028-04-30
Ziaja Cabra lechera leche compresa Ziaja Cabra lechera leche compresa
, jabón de ducha cremoso 500 ml
21,68zł/l

precio: 10,84 zł

PLN
1
14
fecha de caducidad
2029-02-28
Ziaja manteca de cacao , jabón de Ziaja manteca de cacao , jabón de
ducha cremoso 500 ml
21,68zł/l

precio: 10,84 zł

PLN
1
15
fecha de caducidad 2029-02-28
Ziaja Gel de ducha de oliva Ziaja, Ziaja Gel de ducha de oliva Ziaja,
un acondicionador natural para la piel 500 ml
21,68zł/l

precio: 10,84 zł

PLN
1
8
fecha de caducidad
2029-02-28
Ziaja Leche de caléndula Ziaja Ziaja Leche de caléndula Ziaja
para desmaquillar pieles normales y secas 200 ml
61,40zł/l

precio: 12,28 zł

PLN
1
12
fecha de caducidad
2028-12-31
Ziaja crema líquida para la Ziaja crema líquida para la
protección higiene íntima con ácido láctico de 200 ml
41,40zł/l

precio: 8,28 zł

PLN
1
9
fecha de caducidad
2028-07-30
Ziaja Ziaja desmaquillante Ziaja Ziaja desmaquillante
bifásico, desmaquillador de ojos 120 ml
81,50zł/l

precio: 9,78 zł

PLN
1
12
fecha de caducidad 2029-02-28
Ziaja Ziaja
50 ml
162,80zł/l

precio: 8,14 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad
2028-08-30
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5