Ziaja 95% składników pochodzenia naturalnego zmiękcza nawilża Kremowy żel myjący z proteinami kaszmiru i gliceryną. Zaperfumowany pudrowo-słodką kompozycją olejku ylang ylang połączoną z elegancką mieszaniną piżma, zmysłowej wanilii i nowoczesną nutą cedru. Polecany pod prysznic i do kąpieli. mycie pielęgnacja relaks • Działa łagodnie. • Utrzymuje skórę czystą i zadbaną. • Pozostawia skórę miękką i delikatną w dotyku. • Uprzyjemnia kąpiel tworząc aksamitną pianę. • Nadaje skórze ciepły, otulający zapach.
pojemność netto

pojemność netto

500 ml

data przydatności

fecha de caducidad:

2029-01-31

pojemność

cena za litr

21,62 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901887004646

5901887004646

precio: 10,81 zł

10.81 PLN 2029-01-31 NewCondition
Aqua (Water), Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Glycol Distearate, Laureth-4, Glycerin, Hydrolyzed Keratin, Sodium Chloride, Sodium Benzoate, Parfum (Fragrance), Linalool, Tetramethyl Acetyloctahydronaphthalenes, Citric Acid, CI 17200 (D&C Red No. 33).
95% składników pochodzenia naturalnego zmiękcza nawilża Kremowy żel myjący z proteinami kaszmiru i gliceryną. Zaperfumowany pudrowo-słodką kompozycją olejku ylang ylang połączoną z elegancką mieszaniną piżma, zmysłowej wanilii i nowoczesną nutą cedru. Polecany pod prysznic i do kąpieli. mycie pielęgnacja relaks • Działa łagodnie. • Utrzymuje skórę czystą i zadbaną. • Pozostawia skórę miękką i delikatną w dotyku. • Uprzyjemnia kąpiel tworząc aksamitną pianę. • Nadaje skórze ciepły, otulający zapach.
Ziaja Cabra lechera leche compresa Ziaja Cabra lechera leche compresa
, jabón de ducha cremoso 500 ml
21,68zł/l

precio: 10,84 zł

PLN
1
14
fecha de caducidad
2029-02-28
Ziaja manteca de cacao , jabón de Ziaja manteca de cacao , jabón de
ducha cremoso 500 ml
21,68zł/l

precio: 10,84 zł

PLN
1
15
fecha de caducidad 2029-02-28
Ziaja Gel de ducha de oliva Ziaja, Ziaja Gel de ducha de oliva Ziaja,
un acondicionador natural para la piel 500 ml
21,68zł/l

precio: 10,84 zł

PLN
1
8
fecha de caducidad
2029-02-28
Ziaja Ziaja Maziajki Żel Ziaja Ziaja Maziajki Żel
do kąpieli 500 ml
21,58zł/l

precio: 10,79 zł

PLN
1
13
fecha de caducidad 2029-01-30
Ziaja Ziaja marshmallow żel pod Ziaja Ziaja marshmallow żel pod
prysznic 500 ml
25,44zł/l

precio: 12,72 zł

PLN
1
15
fecha de caducidad
2028-07-30
Ziaja Ziaja kremowy żel myjący Ziaja Ziaja kremowy żel myjący
500 ml
21,62zł/l

precio: 10,81 zł

PLN
1
13
fecha de caducidad
2029-01-31
Ziaja Ziaja kremowy żel myjący Ziaja Ziaja kremowy żel myjący
500 ml
21,62zł/l

precio: 10,81 zł

PLN
1
10
fecha de caducidad
2029-01-31
Fa deporte activo ginkgo gel de Fa deporte activo ginkgo gel de
ducha 400 ml
32,48zł/l

precio: 12,99 zł

PLN
1
2
Ziaja íntima higiene íntima de Ziaja íntima higiene íntima de
lavado melocotón 500.00 ml
22,48zł/l

precio: 11,24 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad
2028-04-30
Ziaja vitamina tonic cada tipo de Ziaja vitamina tonic cada tipo de
piel madura 200 ml
49,20zł/l

precio: 9,84 zł

PLN
1
12
fecha de caducidad
2028-12-31
Ziaja Ziaja
200 ml
43,10zł/l

precio: 8,62 zł

PLN
1
15
fecha de caducidad
2028-10-30
Ziaja Leche de caléndula Ziaja Ziaja Leche de caléndula Ziaja
para desmaquillar pieles normales y secas 200 ml
61,40zł/l

precio: 12,28 zł

PLN
1
12
fecha de caducidad
2028-12-31
Ziaja crema líquida para la Ziaja crema líquida para la
protección higiene íntima con ácido láctico de 200 ml
41,40zł/l

precio: 8,28 zł

PLN
1
9
fecha de caducidad
2028-07-30
Ziaja Ziaja desmaquillante Ziaja Ziaja desmaquillante
bifásico, desmaquillador de ojos 120 ml
81,50zł/l

precio: 9,78 zł

PLN
1
12
fecha de caducidad 2029-02-28
Ziaja Ziaja
50 ml
162,80zł/l

precio: 8,14 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad
2028-08-30
Ziaja manteca de cacao, mejora el Ziaja manteca de cacao, mejora el
tono de la piel , crema para la piel normal, seca 50 ml
145,60zł/l

precio: 7,28 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2028-05-30
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5