Ziaja desmaquillante bifásico, desmaquillador de ojos

Ziaja
51Ziaja desmaquillante bifásico, desmaquillador de ojos
Odpowiedni do zmywania kosmetyków wodoodpornych. Nadaje się również dla osób noszących soczewki kontaktowe. Przebadany okulistycznie. Nie zawiera substancji zapachowych. Skutecznie i delikatnie usuwa makijaż. Nie pozostawia tłustej warstwy na skórze. Zapobiega wysuszaniu skóry okolic oczu.
Ziaja desmaquillante bifásico, desmaquillador de ojosZiaja desmaquillante bifásico, desmaquillador de ojos
pojemność netto

pojemność netto

120 ml

data przydatności

fecha de caducidad:

2029-02-28

pojemność

cena za litr

81,50 zł / l

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901887007715

5901887007715

precio: 9,78 zł

comprar 12 szt. para 9.63 zł/szt
9.78 PLN 2029-02-28 NewCondition
Aqua (Water), Isohexadecane, Hexyl Laurate, Propylene Glycol, Sodium Chloride, Citric Acid, Sodium Benzoate, CI 42090 (FD&C Blue No. 1).
Odpowiedni do zmywania kosmetyków wodoodpornych. Nadaje się również dla osób noszących soczewki kontaktowe. Przebadany okulistycznie. Nie zawiera substancji zapachowych. Skutecznie i delikatnie usuwa makijaż. Nie pozostawia tłustej warstwy na skórze. Zapobiega wysuszaniu skóry okolic oczu.
marca:Ziaja
Preparación y uso:Wstrząsnąć do uzyskania jednolitej barwy. Delikatnie zmywać makijaż wacikiem nasączonym płynem, unikając wprowadzenia go do oka.
Tipo de embalaje:Butelka plastikowa
Dirección del productor:ZIAJA Ltd
Zakład Produkcji Leków sp. z o.o.
ul. Jesienna 9
80-298 Gdańsk
Dirección de devolución:ZIAJA Ltd
Zakład Produkcji Leków sp. z o.o.
ul. Jesienna 9
80-298 Gdańsk
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Ziaja Leche de caléndula Ziaja Ziaja Leche de caléndula Ziaja
    para desmaquillar pieles normales y secas 200 ml
    61,40zł/l

    precio: 12,28 zł

    PLN
    1
    12
    fecha de caducidad
    2028-12-31
    Bella bastoncillos de algodón Bella bastoncillos de algodón
    200 szt.

    precio: 5,74 zł

    PLN
    1
    5
    Nivea crema Nivea crema
    Bella Bella
    50 szt.

    precio: 7,29 zł

    PLN
    1
    4
    fecha de caducidad
    2030-05-30
    Bella bastoncillos de algodón Bella bastoncillos de algodón
    100sztuk 100 szt.

    precio: 2,56 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2030-11-30
    Ziaja vitamina tonic cada tipo de Ziaja vitamina tonic cada tipo de
    piel madura 200 ml
    49,20zł/l

    precio: 9,84 zł

    PLN
    1
    12
    fecha de caducidad
    2028-12-31
    Ziaja Ziaja
    200 ml
    43,10zł/l

    precio: 8,62 zł

    PLN
    1
    15
    fecha de caducidad
    2028-10-30
    Ziaja Ziaja
    50 ml
    162,80zł/l

    precio: 8,14 zł

    PLN
    1
    6
    fecha de caducidad
    2028-08-30
    Ziaja íntima higiene íntima de Ziaja íntima higiene íntima de
    lavado melocotón 500.00 ml
    22,48zł/l

    precio: 11,24 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad
    2028-04-30
    Ziaja Cabra lechera leche compresa Ziaja Cabra lechera leche compresa
    , jabón de ducha cremoso 500 ml
    21,68zł/l

    precio: 10,84 zł

    PLN
    1
    14
    fecha de caducidad
    2029-02-28
    Ziaja manteca de cacao , jabón de Ziaja manteca de cacao , jabón de
    ducha cremoso 500 ml
    21,68zł/l

    precio: 10,84 zł

    PLN
    1
    15
    fecha de caducidad 2029-02-28
    Ziaja Gel de ducha de oliva Ziaja, Ziaja Gel de ducha de oliva Ziaja,
    un acondicionador natural para la piel 500 ml
    21,68zł/l

    precio: 10,84 zł

    PLN
    1
    8
    fecha de caducidad
    2029-02-28
    Ziaja crema líquida para la Ziaja crema líquida para la
    protección higiene íntima con ácido láctico de 200 ml
    41,40zł/l

    precio: 8,28 zł

    PLN
    1
    9
    fecha de caducidad
    2028-07-30
    Ziaja manteca de cacao, mejora el Ziaja manteca de cacao, mejora el
    tono de la piel , crema para la piel normal, seca 50 ml
    145,60zł/l

    precio: 7,28 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2028-05-30
    Ziaja Ziajka crema para el cuidado Ziaja Ziajka crema para el cuidado
    de los niños y los bebés de 1 día de edad desde el nacimiento 50 ml
    143,80zł/l

    precio: 7,19 zł

    PLN
    1
    5
    fecha de caducidad
    2029-02-28
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5