Ziaja dwukierunkowe działanie przeciw poceniu działanie antyhydrotyczne: Skutecznie hamuje wydzielanie potu. działanie deodoryzujące: Neutralizuje zapach potu i zapewnia długotrwałe uczucie świeżości. Ma energetyzujący, świeży zapach. Bez konserwantów. Nie zawiera alkoholu i barwników. Nie pozostawia śladów na ubraniu.
pojemność netto

pojemność netto

60 ml

data przydatności

fecha de caducidad:

2028-12-31

pojemność

cena za litr

166,50 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901887019732

5901887019732

precio: 9,99 zł

9.99 PLN 2028-12-31 NewCondition
dwukierunkowe działanie przeciw poceniu działanie antyhydrotyczne: Skutecznie hamuje wydzielanie potu. działanie deodoryzujące: Neutralizuje zapach potu i zapewnia długotrwałe uczucie świeżości. Ma energetyzujący, świeży zapach. Bez konserwantów. Nie zawiera alkoholu i barwników. Nie pozostawia śladów na ubraniu.
Ziaja Ziaja Antyperspirant kontrol Ziaja Ziaja Antyperspirant kontrol
60 ml
166,50zł/l

precio: 9,99 zł

PLN
1
16
fecha de caducidad
2028-07-30
Ziaja Ziaja Antyperspirant ochrona Ziaja Ziaja Antyperspirant ochrona
60 ml
166,50zł/l

precio: 9,99 zł

PLN
1
10
fecha de caducidad
2028-02-28
Fa roll-on antitranspirante Fa roll-on antitranspirante
hombres Sport Double Power 50 ml
204,40zł/l

precio: 10,22 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2029-04-30
Ziaja Ziaja Antyperspirant BLOKER Ziaja Ziaja Antyperspirant BLOKER
do stóp 100 ml
156,10zł/l

precio: 15,61 zł

PLN
1
11
fecha de caducidad
2028-10-30
Nivea NIVEA WOMEN Black&White Nivea NIVEA WOMEN Black&White
Invisible 50 ml
226,40zł/l

precio: 11,32 zł

PLN
1
1
Nivea Nivea Invisible Clear Nivea Nivea Invisible Clear
50 ml
243,40zł/l

precio: 12,17 zł

PLN
1
3
Nivea NIVEA DRY COMFORT roll-on Nivea NIVEA DRY COMFORT roll-on
50 ml
232,80zł/l

precio: 11,64 zł

PLN
1
1
Sylveco Sylveco Naturalny Sylveco Sylveco Naturalny
dezodorant 50 ml
564,00zł/l

precio: 28,20 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad
2027-07-30
Ziaja íntima higiene íntima de Ziaja íntima higiene íntima de
lavado melocotón 500.00 ml
22,48zł/l

precio: 11,24 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad
2028-04-30
Ziaja Cabra lechera leche compresa Ziaja Cabra lechera leche compresa
, jabón de ducha cremoso 500 ml
21,68zł/l

precio: 10,84 zł

PLN
1
14
fecha de caducidad
2029-02-28
Ziaja manteca de cacao , jabón de Ziaja manteca de cacao , jabón de
ducha cremoso 500 ml
21,68zł/l

precio: 10,84 zł

PLN
1
15
fecha de caducidad 2029-02-28
Ziaja Gel de ducha de oliva Ziaja, Ziaja Gel de ducha de oliva Ziaja,
un acondicionador natural para la piel 500 ml
21,68zł/l

precio: 10,84 zł

PLN
1
8
fecha de caducidad
2029-02-28
Ziaja vitamina tonic cada tipo de Ziaja vitamina tonic cada tipo de
piel madura 200 ml
49,20zł/l

precio: 9,84 zł

PLN
1
12
fecha de caducidad
2028-12-31
Ziaja Ziaja
200 ml
43,10zł/l

precio: 8,62 zł

PLN
1
15
fecha de caducidad
2028-10-30
Ziaja Leche de caléndula Ziaja Ziaja Leche de caléndula Ziaja
para desmaquillar pieles normales y secas 200 ml
61,40zł/l

precio: 12,28 zł

PLN
1
12
fecha de caducidad
2028-12-31
Ziaja crema líquida para la Ziaja crema líquida para la
protección higiene íntima con ácido láctico de 200 ml
41,40zł/l

precio: 8,28 zł

PLN
1
9
fecha de caducidad
2028-07-30
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5