Ziaja Serum na noc efektywnie ujędrnia skórę i wygładza zmarszczki, wspierając nocną regenerację. Lekka, kremowa emulsja optymalnie wprowadza składniki aktywne w głąb skóry; może być stosowana pod krem na noc podczas masażu twarzy. Vegan, 93% składników pochodzenia naturalnego. DLA KOGO: dla skóry z widocznymi oznakami starzenia się jako krok przed kremem na noc jako samodzielny produkt do wieczornej pielęgnacji twarzy, szyi i dekoltu SKŁADNIKI: kwas hialuronowy, pullulan, ekstrakt z tremella, olej canola, ceramidy 1,3,6II, fitosfingozyna, cholesterol, biopolimer z tamaryndowca indyjskiego. DZIAŁANIE: efektywnie ujędrnia skórę i wygładza zmarszczki nawilża suchą i szorstką skórę wyraźnie uelastycznia naskórek odmładza wygląd skóry
pojemność netto

pojemność netto

50 ml

data przydatności

fecha de caducidad:

2028-04-30

pojemność

cena za litr

394,80 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901887005582

5901887005582

precio: 19,74 zł

19.74 PLN 2028-04-30 NewCondition
Aqua (Water), Diisopropyl Sebacate, Glycerin, Canola Oil, Behenyl Alcohol, Coco-Caprylate/Caprate, Dimethicone, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Tamarindus Indica Seed Gum, Sodium Hyaluronate, Ceramide NP (3), Ceramide AP (6II), Ceramide EOP (1), Phytosphingosine, Cholesterol, Sodium Lauroyl Lactylate, Carbomer, Xanthan Gum, Tremella Fuciformis Sporocarp Extract, Pullulan, Sodium Polyacrylate, Pentylene Glycol, Ethylhexylglycerin, Hydroxyacetophenone, Parfum (Fragrance), Hexyl Cinnamal, Citronellol, Citrus Aurantium Peel Oil, Limonene, Tetramethyl Acetyloctahydronaphthalenes, Geraniol, Linalool.
Serum na noc efektywnie ujędrnia skórę i wygładza zmarszczki, wspierając nocną regenerację. Lekka, kremowa emulsja optymalnie wprowadza składniki aktywne w głąb skóry; może być stosowana pod krem na noc podczas masażu twarzy. Vegan, 93% składników pochodzenia naturalnego. DLA KOGO: dla skóry z widocznymi oznakami starzenia się jako krok przed kremem na noc jako samodzielny produkt do wieczornej pielęgnacji twarzy, szyi i dekoltu SKŁADNIKI: kwas hialuronowy, pullulan, ekstrakt z tremella, olej canola, ceramidy 1,3,6II, fitosfingozyna, cholesterol, biopolimer z tamaryndowca indyjskiego. DZIAŁANIE: efektywnie ujędrnia skórę i wygładza zmarszczki nawilża suchą i szorstką skórę wyraźnie uelastycznia naskórek odmładza wygląd skóry
Nivea crema Nivea crema
Bella Bella
50 szt.

precio: 7,29 zł

PLN
1
4
fecha de caducidad
2030-05-30
Ziaja Ziaja
50 ml
162,80zł/l

precio: 8,14 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad
2028-08-30
Ziaja manteca de cacao, mejora el Ziaja manteca de cacao, mejora el
tono de la piel , crema para la piel normal, seca 50 ml
145,60zł/l

precio: 7,28 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2028-05-30
Ziaja Crema facial de oliva Ziaja Crema facial de oliva
natural Ziaja para pieles secas y normales 50 ml
153,20zł/l

precio: 7,66 zł

PLN
1
19
fecha de caducidad 2028-02-28
Bosphaera Bosphaera Crema Bosphaera Bosphaera Crema
antiarrugas 50 g
845,80zł/kg

precio: 42,29 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2028-05-20
Ziaja Ziaja Crema Oliva + UV para Ziaja Ziaja Crema Oliva + UV para
pieles secas y normales 50 ml
145,40zł/l

precio: 7,27 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad 2028-04-30
Ziaja íntima higiene íntima de Ziaja íntima higiene íntima de
lavado melocotón 500.00 ml
22,48zł/l

precio: 11,24 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad
2028-04-30
Ziaja Cabra lechera leche compresa Ziaja Cabra lechera leche compresa
, jabón de ducha cremoso 500 ml
21,68zł/l

precio: 10,84 zł

PLN
1
14
fecha de caducidad
2029-02-28
Ziaja manteca de cacao , jabón de Ziaja manteca de cacao , jabón de
ducha cremoso 500 ml
21,68zł/l

precio: 10,84 zł

PLN
1
15
fecha de caducidad 2029-02-28
Ziaja Gel de ducha de oliva Ziaja, Ziaja Gel de ducha de oliva Ziaja,
un acondicionador natural para la piel 500 ml
21,68zł/l

precio: 10,84 zł

PLN
1
8
fecha de caducidad
2029-02-28
Ziaja vitamina tonic cada tipo de Ziaja vitamina tonic cada tipo de
piel madura 200 ml
49,20zł/l

precio: 9,84 zł

PLN
1
12
fecha de caducidad
2028-12-31
Ziaja Ziaja
200 ml
43,10zł/l

precio: 8,62 zł

PLN
1
15
fecha de caducidad
2028-10-30
Ziaja Leche de caléndula Ziaja Ziaja Leche de caléndula Ziaja
para desmaquillar pieles normales y secas 200 ml
61,40zł/l

precio: 12,28 zł

PLN
1
12
fecha de caducidad
2028-12-31
Ziaja crema líquida para la Ziaja crema líquida para la
protección higiene íntima con ácido láctico de 200 ml
41,40zł/l

precio: 8,28 zł

PLN
1
9
fecha de caducidad
2028-07-30
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5