Ziaja Myjące masełko do twarzy z serii Pullulan oczyszcza i zmywa makijaż, a przy tym renatłuszcza skórę — bez naruszania bariery ochronnej. Emulsja nawilżająca ze składnikami myjącymi, masłem shea oraz ceramidami z roślinnym cholesterolem łączy się z wodą w kremową pianę. Vegan, 92% składników pochodzenia naturalnego. DLA KOGO: dla każdego rodzaju skóry, szczególnie przesuszonej dla osób ceniących odżywcze oczyszczanie do mycia twarzy i demakijażu SKŁADNIKI: kwas hialuronowy, pullulan, ekstrakt z tremella, łagodne surfaktanty, masło shea, ceramidy + roślinny cholesterol, kompleks nawilżający. DZIAŁANIE: skutecznie oczyszcza i zmywa makijaż usuwa nadmiar sebum, renatłuszczając skórę nie narusza bariery ochronnej nie pozostawia uczucia ściągniętej skóry
pojemność netto

pojemność netto

75 ml

data przydatności

fecha de caducidad:

2028-05-30

pojemność

cena za litr

119,87 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901887005629

5901887005629

precio: 8,99 zł

8.99 PLN 2028-05-30 NewCondition
Aqua (Water), Glycerin, Sodium Cocoyl Isethionate, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Sodium Chloride, Inulin, Isopropyl Myristate, Coconut Fatty Acid, Shea Butter Ethyl Esters, Ceteareth-60 Myristyl Glycol, Sodium Lactate, Sodium PCA, Glycine, Fructose, Urea, Niacinamide, Inositol, Lactic Acid, Ceramide NP (3), Ceramide AP (6II), Ceramide EOP (1), Phytosphingosine, Cholesterol, Sodium Lauroyl Lactylate, Carbomer, Xanthan Gum, Pullulan, Sodium Hyaluronate, Tremella Fuciformis Sporocarp Extract, Cellulose Gum, Sodium Benzoate, Parfum (Fragrance), Citrus Aurantium Peel Oil, Limonene, Tetramethyl Acetyloctahydronaphthalenes, Linalool, Hexyl Cinnamal, Citronellol, Citric Acid.
Myjące masełko do twarzy z serii Pullulan oczyszcza i zmywa makijaż, a przy tym renatłuszcza skórę — bez naruszania bariery ochronnej. Emulsja nawilżająca ze składnikami myjącymi, masłem shea oraz ceramidami z roślinnym cholesterolem łączy się z wodą w kremową pianę. Vegan, 92% składników pochodzenia naturalnego. DLA KOGO: dla każdego rodzaju skóry, szczególnie przesuszonej dla osób ceniących odżywcze oczyszczanie do mycia twarzy i demakijażu SKŁADNIKI: kwas hialuronowy, pullulan, ekstrakt z tremella, łagodne surfaktanty, masło shea, ceramidy + roślinny cholesterol, kompleks nawilżający. DZIAŁANIE: skutecznie oczyszcza i zmywa makijaż usuwa nadmiar sebum, renatłuszczając skórę nie narusza bariery ochronnej nie pozostawia uczucia ściągniętej skóry
Ziaja Ziaja peeling enzymatyczny Ziaja Ziaja peeling enzymatyczny
na twarz 75 ml
166,93zł/l

precio: 12,52 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2028-06-30
Ziaja Ziaja krem arganowy Ziaja Ziaja krem arganowy
75 ml
165,20zł/l

precio: 12,39 zł

PLN
1
11
fecha de caducidad
2029-01-30
Bella bastoncillos de algodón Bella bastoncillos de algodón
200 szt.

precio: 5,74 zł

PLN
1
5
Nivea crema Nivea crema
Bella Bella
50 szt.

precio: 7,29 zł

PLN
1
4
fecha de caducidad
2030-05-30
Bella bastoncillos de algodón Bella bastoncillos de algodón
100sztuk 100 szt.

precio: 2,56 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2030-11-30
Ziaja vitamina tonic cada tipo de Ziaja vitamina tonic cada tipo de
piel madura 200 ml
49,20zł/l

precio: 9,84 zł

PLN
1
12
fecha de caducidad
2028-12-31
Ziaja íntima higiene íntima de Ziaja íntima higiene íntima de
lavado melocotón 500.00 ml
22,48zł/l

precio: 11,24 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad
2028-04-30
Ziaja Cabra lechera leche compresa Ziaja Cabra lechera leche compresa
, jabón de ducha cremoso 500 ml
21,68zł/l

precio: 10,84 zł

PLN
1
14
fecha de caducidad
2029-02-28
Ziaja manteca de cacao , jabón de Ziaja manteca de cacao , jabón de
ducha cremoso 500 ml
21,68zł/l

precio: 10,84 zł

PLN
1
15
fecha de caducidad 2029-02-28
Ziaja Gel de ducha de oliva Ziaja, Ziaja Gel de ducha de oliva Ziaja,
un acondicionador natural para la piel 500 ml
21,68zł/l

precio: 10,84 zł

PLN
1
8
fecha de caducidad
2029-02-28
Ziaja Ziaja
200 ml
43,10zł/l

precio: 8,62 zł

PLN
1
15
fecha de caducidad
2028-10-30
Ziaja Leche de caléndula Ziaja Ziaja Leche de caléndula Ziaja
para desmaquillar pieles normales y secas 200 ml
61,40zł/l

precio: 12,28 zł

PLN
1
12
fecha de caducidad
2028-12-31
Ziaja crema líquida para la Ziaja crema líquida para la
protección higiene íntima con ácido láctico de 200 ml
41,40zł/l

precio: 8,28 zł

PLN
1
9
fecha de caducidad
2028-07-30
Ziaja Ziaja desmaquillante Ziaja Ziaja desmaquillante
bifásico, desmaquillador de ojos 120 ml
81,50zł/l

precio: 9,78 zł

PLN
1
12
fecha de caducidad 2029-02-28
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5