Ziaja Pullulan to nowoczesne podejście do pielęgnacji, które harmonizuje z naturalnym wyglądem skóry i wspiera jej autentyczne piękno. Zmienia narrację przeciwzmarszczkową na świadome dbanie i troskę o skórę na każdym etapie dorosłości. Aktywny krem na noc to kosmetyczne ujędrnianie i liftingowanie skóry. Bogata, „maślana” formuła wspiera nocną odnowę — ceramidy i roślinny cholesterol odbudowują barierę, a grzybowe polisacharydy (pullulan, tremella) wygładzają zmarszczki od środka. Specjalnie opracowana receptura spowalnia wchłanianie — krem dłużej pozostaje na skórze i idealnie nadaje się do wieczornego masażu twarzy. DLA KOGO: dla skóry o osłabionej dynamice jędrności dla skóry potrzebującej regeneracji SKŁADNIKI: niskocząsteczkowy kwas hialuronowy (HA), mimetyk kwasu HA z Tremella fuciformis, pullulan oraz regenerujące ceramidy i roślinny cholesterol. DZIAŁANIE: spłyca drobne i głębokie zmarszczki wygładza nierówności naskórka liftinguje zwiotczałą skórę dzięki ceramidom skutecznie regeneruje skórę
pojemność netto

pojemność netto

50 ml

data przydatności

fecha de caducidad:

2028-05-30

pojemność

cena za litr

362,00 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901887005391

5901887005391

precio: 18,10 zł

18.10 PLN 2028-05-30 NewCondition
Aqua (Water), Canola Oil, Butylene Glycol Dicaprylate/Dicaprate, Glyceryl Stearate Citrate, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Glycerin, Coco-Caprylate/Caprate, Hydrogenated Coco-Glycerides, Hydrogenated Polydecene, Dimethicone, Behenyl Alcohol, Polyacrylamide, C13-14 Isoalkane, Laureth-7, Myristyl Myristate, Potassium Cetyl Phosphate, Tocopheryl Acetate, Sodium Hyaluronate, Ceramide NP (3), Ceramide AP (6II), Ceramide EOP (1), Phytosphingosine, Cholesterol, Sodium Lauroyl Lactylate, Carbomer, Xanthan Gum, Pullulan, Tremella Fuciformis Sporocarp Extract, Cetyl Hydroxyethylcellulose, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Hydroxyacetophenone, Parfum (Fragrance), Hexyl Cinnamal, Citrus Aurantium Peel Oil, Limonene, Citronellol, Tetramethyl Acetyloctahydronaphthalenes, Geraniol, Linalool, Pinene.
Pullulan to nowoczesne podejście do pielęgnacji, które harmonizuje z naturalnym wyglądem skóry i wspiera jej autentyczne piękno. Zmienia narrację przeciwzmarszczkową na świadome dbanie i troskę o skórę na każdym etapie dorosłości. Aktywny krem na noc to kosmetyczne ujędrnianie i liftingowanie skóry. Bogata, „maślana” formuła wspiera nocną odnowę — ceramidy i roślinny cholesterol odbudowują barierę, a grzybowe polisacharydy (pullulan, tremella) wygładzają zmarszczki od środka. Specjalnie opracowana receptura spowalnia wchłanianie — krem dłużej pozostaje na skórze i idealnie nadaje się do wieczornego masażu twarzy. DLA KOGO: dla skóry o osłabionej dynamice jędrności dla skóry potrzebującej regeneracji SKŁADNIKI: niskocząsteczkowy kwas hialuronowy (HA), mimetyk kwasu HA z Tremella fuciformis, pullulan oraz regenerujące ceramidy i roślinny cholesterol. DZIAŁANIE: spłyca drobne i głębokie zmarszczki wygładza nierówności naskórka liftinguje zwiotczałą skórę dzięki ceramidom skutecznie regeneruje skórę
Nivea crema Nivea crema
Bella Bella
50 szt.

precio: 7,29 zł

PLN
1
4
fecha de caducidad
2030-05-30
Ziaja Ziaja
50 ml
162,80zł/l

precio: 8,14 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad
2028-08-30
Ziaja manteca de cacao, mejora el Ziaja manteca de cacao, mejora el
tono de la piel , crema para la piel normal, seca 50 ml
145,60zł/l

precio: 7,28 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2028-05-30
Ziaja Crema facial de oliva Ziaja Crema facial de oliva
natural Ziaja para pieles secas y normales 50 ml
153,20zł/l

precio: 7,66 zł

PLN
1
19
fecha de caducidad 2028-02-28
Bosphaera Bosphaera Crema Bosphaera Bosphaera Crema
antiarrugas 50 g
845,80zł/kg

precio: 42,29 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2028-05-20
Ziaja Ziaja Crema Oliva + UV para Ziaja Ziaja Crema Oliva + UV para
pieles secas y normales 50 ml
145,40zł/l

precio: 7,27 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad 2028-04-30
Ziaja íntima higiene íntima de Ziaja íntima higiene íntima de
lavado melocotón 500.00 ml
22,48zł/l

precio: 11,24 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad
2028-04-30
Ziaja Cabra lechera leche compresa Ziaja Cabra lechera leche compresa
, jabón de ducha cremoso 500 ml
21,68zł/l

precio: 10,84 zł

PLN
1
14
fecha de caducidad
2029-02-28
Ziaja manteca de cacao , jabón de Ziaja manteca de cacao , jabón de
ducha cremoso 500 ml
21,68zł/l

precio: 10,84 zł

PLN
1
15
fecha de caducidad 2029-02-28
Ziaja Gel de ducha de oliva Ziaja, Ziaja Gel de ducha de oliva Ziaja,
un acondicionador natural para la piel 500 ml
21,68zł/l

precio: 10,84 zł

PLN
1
8
fecha de caducidad
2029-02-28
Ziaja vitamina tonic cada tipo de Ziaja vitamina tonic cada tipo de
piel madura 200 ml
49,20zł/l

precio: 9,84 zł

PLN
1
12
fecha de caducidad
2028-12-31
Ziaja Ziaja
200 ml
43,10zł/l

precio: 8,62 zł

PLN
1
15
fecha de caducidad
2028-10-30
Ziaja Leche de caléndula Ziaja Ziaja Leche de caléndula Ziaja
para desmaquillar pieles normales y secas 200 ml
61,40zł/l

precio: 12,28 zł

PLN
1
12
fecha de caducidad
2028-12-31
Ziaja crema líquida para la Ziaja crema líquida para la
protección higiene íntima con ácido láctico de 200 ml
41,40zł/l

precio: 8,28 zł

PLN
1
9
fecha de caducidad
2028-07-30
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5