Ziaja 90% składników pochodzenia naturalnego maseczka do twarzy z kwasami owocowymi i nie tylko! łączy właściwości delikatnego peelingu i maseczki z 1% aha odświeża i oczyszcza zwęża pory AHA + • Zawiera kwasy owocowe (AHA) oraz peelingującą drobną celulozę, kwasy tłuszczowe, ceramidy i fitosfingozynę. • Odżywcze składniki receptury wzmacniają jej aktywne działanie. • Zapewnia efekt wypoczętej cery. • Polecana do codziennego uzupełniania pielęgnacji twarzy. • Maseczka nadaje się do nakładania pędzlem - ma wyjątkową, gęstą i kremową konsystencję.
pojemność netto

pojemność netto

55 ml

data przydatności

fecha de caducidad:

2028-06-30

pojemność

cena za litr

236,18 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901887056454

5901887056454

precio: 12,99 zł

12.99 PLN 2028-06-30 NewCondition
90% składników pochodzenia naturalnego maseczka do twarzy z kwasami owocowymi i nie tylko! łączy właściwości delikatnego peelingu i maseczki z 1% aha odświeża i oczyszcza zwęża pory AHA + • Zawiera kwasy owocowe (AHA) oraz peelingującą drobną celulozę, kwasy tłuszczowe, ceramidy i fitosfingozynę. • Odżywcze składniki receptury wzmacniają jej aktywne działanie. • Zapewnia efekt wypoczętej cery. • Polecana do codziennego uzupełniania pielęgnacji twarzy. • Maseczka nadaje się do nakładania pędzlem - ma wyjątkową, gęstą i kremową konsystencję.
Ziaja Ziaja Maseczka do twarzy Ziaja Ziaja Maseczka do twarzy
z kwasem 55 ml
236,18zł/l

precio: 12,99 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad
2028-03-30
Bella bastoncillos de algodón Bella bastoncillos de algodón
200 szt.

precio: 5,74 zł

PLN
1
5
Nivea crema Nivea crema
Bella Bella
50 szt.

precio: 7,29 zł

PLN
1
4
fecha de caducidad
2030-05-30
Bella bastoncillos de algodón Bella bastoncillos de algodón
100sztuk 100 szt.

precio: 2,56 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2030-11-30
Ziaja vitamina tonic cada tipo de Ziaja vitamina tonic cada tipo de
piel madura 200 ml
49,20zł/l

precio: 9,84 zł

PLN
1
12
fecha de caducidad
2028-12-31
Ziaja Ziaja
200 ml
43,10zł/l

precio: 8,62 zł

PLN
1
15
fecha de caducidad
2028-10-30
Ziaja Leche de caléndula Ziaja Ziaja Leche de caléndula Ziaja
para desmaquillar pieles normales y secas 200 ml
61,40zł/l

precio: 12,28 zł

PLN
1
12
fecha de caducidad
2028-12-31
Ziaja íntima higiene íntima de Ziaja íntima higiene íntima de
lavado melocotón 500.00 ml
22,48zł/l

precio: 11,24 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad
2028-04-30
Ziaja Cabra lechera leche compresa Ziaja Cabra lechera leche compresa
, jabón de ducha cremoso 500 ml
21,68zł/l

precio: 10,84 zł

PLN
1
14
fecha de caducidad
2029-02-28
Ziaja manteca de cacao , jabón de Ziaja manteca de cacao , jabón de
ducha cremoso 500 ml
21,68zł/l

precio: 10,84 zł

PLN
1
15
fecha de caducidad 2029-02-28
Ziaja Gel de ducha de oliva Ziaja, Ziaja Gel de ducha de oliva Ziaja,
un acondicionador natural para la piel 500 ml
21,68zł/l

precio: 10,84 zł

PLN
1
8
fecha de caducidad
2029-02-28
Ziaja crema líquida para la Ziaja crema líquida para la
protección higiene íntima con ácido láctico de 200 ml
41,40zł/l

precio: 8,28 zł

PLN
1
9
fecha de caducidad
2028-07-30
Ziaja Ziaja desmaquillante Ziaja Ziaja desmaquillante
bifásico, desmaquillador de ojos 120 ml
81,50zł/l

precio: 9,78 zł

PLN
1
12
fecha de caducidad 2029-02-28
Ziaja Ziaja
50 ml
162,80zł/l

precio: 8,14 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad
2028-08-30
Ziaja manteca de cacao, mejora el Ziaja manteca de cacao, mejora el
tono de la piel , crema para la piel normal, seca 50 ml
145,60zł/l

precio: 7,28 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2028-05-30
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5