90% składników pochodzenia naturalnego aktywne nawilżanie włosów zwiększanie objętości DO WŁOSÓW NORMALNYCH, CIENKICH, DELIKATNYCH I SUCHYCH DZIAŁANIE: Aktywnie odżywia i szybko kondycjonuje włosy. Skutecznie nawilża i chroni przed wysuszaniem. Redukuje szorstkość włosów, wygładza i dodaje im blasku. Ułatwia rozczesywanie i modelowanie. SPECYFIKACJA: skuteczna już po pierwszej aplikacji • ma delikatną, lekką formułę • jest wygodna w użyciu • jej atutem jest piękny zapach
pojemność netto

pojemność netto

125 ml

data przydatności

fecha de caducidad:

2028-08-30

pojemność

cena za litr

119,04 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901887036999

5901887036999

precio: 14,88 zł

14.88 PLN 2028-08-30 NewCondition
Aqua (Water), Isohexadecane, Phenyl Trimethicone, Isopropyl Myristate, Cetrimonium Chloride, Sodium Chloride, Hydrolyzed Keratin, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, C12-13 Pareth-3, Sorbitan Sesquioleate, Trilaureth-4 Phosphate, Amaranthus Cruentus Seed Oil, Polyglyceryl-2 Caprate, Dimethicone, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Sodium Benzoate, Parfum (Fragrance), Linalool, Citric Acid, CI 17200 (D&C Red No. 33).
90% składników pochodzenia naturalnego aktywne nawilżanie włosów zwiększanie objętości DO WŁOSÓW NORMALNYCH, CIENKICH, DELIKATNYCH I SUCHYCH DZIAŁANIE: Aktywnie odżywia i szybko kondycjonuje włosy. Skutecznie nawilża i chroni przed wysuszaniem. Redukuje szorstkość włosów, wygładza i dodaje im blasku. Ułatwia rozczesywanie i modelowanie. SPECYFIKACJA: skuteczna już po pierwszej aplikacji • ma delikatną, lekką formułę • jest wygodna w użyciu • jej atutem jest piękny zapach
Loton Care & Styling Fluido Loton Care & Styling Fluido
para el peinado del cabello Loton 2 125 ml
86,00zł/l

precio: 10,75 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad
2029-03-30
Cuidado y estilo de Loton Loton 4 Cuidado y estilo de Loton Loton 4
Hairspray 125 ml
86,00zł/l

precio: 10,75 zł

PLN
1
4
fecha de caducidad
2029-03-30
Ziaja Ziaja Codzienna odżywka Ziaja Ziaja Codzienna odżywka
w płynie 125 ml
118,96zł/l

precio: 14,87 zł

PLN
1
8
fecha de caducidad
2028-04-30
Donegal peine del pelo de 15,5 cm Donegal peine del pelo de 15,5 cm
de varios colores 1 szt.

precio: 3,66 zł

PLN
1
3
Donegal peine para peinar el Donegal peine para peinar el
cabello 8.8 cm 1 szt.

precio: 3,50 zł

PLN
1
3
Wella tono crema colorante Wella tono crema colorante
rubia iluminadas permanentemente el suero de provitamina b5 9 / 0 1 szt.

precio: 17,60 zł

PLN
1
2
Bambino champú bambi para niños Bambino champú bambi para niños
después de meses 11 150 ml
45,53zł/l

precio: 6,83 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad
2028-03-30
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5