Ziaja 90% składników pochodzenia naturalnego Serum o lekkiej konsystencji z efektem blur. Zawiera zbalansowane aktywne trio: panthenol (B5), glukonolakton (PHA) i kwas bursztynowy (SA), które odczuwalnie wpływają na skórę. • Serum ujędrnia i nawilża naskórek. • Zapewnia hydro-lipidowy komfort. • Efektywnie pielęgnuje skórę. • Ma przyjemny, morski zapach.
pojemność netto

pojemność netto

200 ml

data przydatności

fecha de caducidad:

2028-06-30

pojemność

cena za litr

69,95 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901887013808

5901887013808

precio: 13,99 zł

13.99 PLN 2028-06-30 NewCondition
90% składników pochodzenia naturalnego Serum o lekkiej konsystencji z efektem blur. Zawiera zbalansowane aktywne trio: panthenol (B5), glukonolakton (PHA) i kwas bursztynowy (SA), które odczuwalnie wpływają na skórę. • Serum ujędrnia i nawilża naskórek. • Zapewnia hydro-lipidowy komfort. • Efektywnie pielęgnuje skórę. • Ma przyjemny, morski zapach.
Bosphaera Bosphaera Exfoliante Bosphaera Bosphaera Exfoliante
corporal Sugar, frambuesa jugosa con hibisco 200 g
193,20zł/kg

precio: 38,64 zł

PLN
1
2
Bosphaera Bosphaera Exfoliante Bosphaera Bosphaera Exfoliante
corporal de azúcar con frutos rojos e higos 200 g
193,20zł/kg

precio: 38,64 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2027-10-12
Bosphaera Bosphaera Manteca Bosphaera Bosphaera Manteca
negra corporal hidratante y regeneradora, orquídea 200 g
232,40zł/kg

precio: 46,48 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2028-06-24
Bosphaera Bosphaera Exfoliante Bosphaera Bosphaera Exfoliante
corporal de azúcar, peonías moradas 200 g
193,20zł/kg

precio: 38,64 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2028-01-08
Bosphaera Bosphaera Exfoliante Bosphaera Bosphaera Exfoliante
corporal de azúcar con pomelo y papaya 200 g
193,20zł/kg

precio: 38,64 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad
2028-01-28
Nivea Nivea SUN Protect & Nivea Nivea SUN Protect &
Moisture Spray Loción Solar SPF 20 200 ml
261,30zł/l

precio: 52,26 zł

PLN
1
4
Nivea Nivea SUN Protect & Nivea Nivea SUN Protect &
Moisture Loción protectora solar SPF 50+ 200 ml
293,95zł/l

precio: 58,79 zł

PLN
1
1
Nivea Nivea SUN Aceite bronceador Nivea Nivea SUN Aceite bronceador
Caroteno Bronce Intenso spray SPF 6 200 ml
147,40zł/l

precio: 29,48 zł

PLN
1
1
Ziaja íntima higiene íntima de Ziaja íntima higiene íntima de
lavado melocotón 500.00 ml
22,48zł/l

precio: 11,24 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad
2028-04-30
Ziaja Cabra lechera leche compresa Ziaja Cabra lechera leche compresa
, jabón de ducha cremoso 500 ml
21,68zł/l

precio: 10,84 zł

PLN
1
14
fecha de caducidad
2029-02-28
Ziaja manteca de cacao , jabón de Ziaja manteca de cacao , jabón de
ducha cremoso 500 ml
21,68zł/l

precio: 10,84 zł

PLN
1
15
fecha de caducidad 2029-02-28
Ziaja Gel de ducha de oliva Ziaja, Ziaja Gel de ducha de oliva Ziaja,
un acondicionador natural para la piel 500 ml
21,68zł/l

precio: 10,84 zł

PLN
1
8
fecha de caducidad
2029-02-28
Ziaja vitamina tonic cada tipo de Ziaja vitamina tonic cada tipo de
piel madura 200 ml
49,20zł/l

precio: 9,84 zł

PLN
1
12
fecha de caducidad
2028-12-31
Ziaja Ziaja
200 ml
43,10zł/l

precio: 8,62 zł

PLN
1
15
fecha de caducidad
2028-10-30
Ziaja Leche de caléndula Ziaja Ziaja Leche de caléndula Ziaja
para desmaquillar pieles normales y secas 200 ml
61,40zł/l

precio: 12,28 zł

PLN
1
12
fecha de caducidad
2028-12-31
Ziaja crema líquida para la Ziaja crema líquida para la
protección higiene íntima con ácido láctico de 200 ml
41,40zł/l

precio: 8,28 zł

PLN
1
9
fecha de caducidad
2028-07-30
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5