Caldo Vegetal Winiario

Winiary
55
Dlaczego nie polski produkt?Caldo Vegetal Winiario
53Caldo Vegetal Winiario
Bulion warzywny WINIARY to gęsty, bogaty w smak i w pełni wegetariański bulion przygotowany według wyjątkowej receptury, na bazie starannie dobranych jarzyn. Jego prosty skład sprawia, że jest szybką i wygodną alternatywą dla domowego, bulionu na włoszczyźnie. Polecany do przyrządzania przepysznych zup warzywnych, sosów, a także dań wegetariańskich. Bulion warzywny WINIARY ma półpłynną konsystencję, która ułatwia dozowanie i szybkie rozpuszczanie w potrawach. W skład wegetariańskiego bulionu warzywnego wchodzą klasyczne jarzyny, takie jak marchew, por i cebula. Dzięki temu zapewnia Twoim potrawom intensywny aromat i wyrazisty smak. Produkt jest wyjątkowo wygodny i wydajny – z jednego słoiczka można przygotować aż 3,5 litra bulionu. Do uzyskania 1 litra klarownego wywaru wystarczą 3 łyżki produktu na litr wrzącej wody. Bulion został zapakowany w szklany słoiczek i zapasteryzowany, podobnie jak domowe przetwory. Cechy produktu: • delikatny i wyważony w smaku, dzięki recepturze na bazie włoszczyzny • idealny jako dodatek do warzywnych zup oraz do podkreślenia smaku dań bezmięsnych • półpłynna konsystencja ułatwiająca rozpuszczanie • szklany słoiczek i pasteryzacja • wysoka wydajność – do 3,5 litra bulionu • dostępny również w wariantach: wołowym i drobiowym. Wypróbuj bulion drobiowy WINIARY i gotuj tak, jak lubisz! Alergeny: Zawiera seler, pszenicę. Może zawierać mleko. Przechowywanie: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce nie dłużej niż 2 tygodnie.
Caldo Vegetal WiniarioCaldo Vegetal Winiario
masa netto

masa netto

160 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-07-30

pojemność

cena za kilogram

49,94 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

7613036904872

7613036904872

precio: 7,99 zł

comprar 6 szt. para 7.87 zł/szt
7.99 PLN 2027-07-30 NewCondition
baza bulionu warzywnego 65,5 % (woda, sól, ekstrakt drożdży, warzywa 6,1% (marchew, cebula, por, czosnek, seler), olej słonecznikowy, zagęszczony sok z cytryny, sól morska), woda, cukier, skrobia kukurydziana, aromaty (z pszenicą, selerem), kurkuma
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza po przyrządzeniu w 100 ml
Wartość energetyczna:18 kJ / 4 kcal
Tłuszcz:0,1 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone:0,0 g
Węglowodany:0,6 g
w tym cukry:0,4 g
Błonnik:0,0 g
Białko:0,2 g
Sól:0,77 g
*Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal)

Seler : Zawiera
Pszenica : Zawiera
Bulion warzywny WINIARY to gęsty, bogaty w smak i w pełni wegetariański bulion przygotowany według wyjątkowej receptury, na bazie starannie dobranych jarzyn. Jego prosty skład sprawia, że jest szybką i wygodną alternatywą dla domowego, bulionu na włoszczyźnie. Polecany do przyrządzania przepysznych zup warzywnych, sosów, a także dań wegetariańskich. Bulion warzywny WINIARY ma półpłynną konsystencję, która ułatwia dozowanie i szybkie rozpuszczanie w potrawach. W skład wegetariańskiego bulionu warzywnego wchodzą klasyczne jarzyny, takie jak marchew, por i cebula. Dzięki temu zapewnia Twoim potrawom intensywny aromat i wyrazisty smak. Produkt jest wyjątkowo wygodny i wydajny – z jednego słoiczka można przygotować aż 3,5 litra bulionu. Do uzyskania 1 litra klarownego wywaru wystarczą 3 łyżki produktu na litr wrzącej wody. Bulion został zapakowany w szklany słoiczek i zapasteryzowany, podobnie jak domowe przetwory. Cechy produktu: • delikatny i wyważony w smaku, dzięki recepturze na bazie włoszczyzny • idealny jako dodatek do warzywnych zup oraz do podkreślenia smaku dań bezmięsnych • półpłynna konsystencja ułatwiająca rozpuszczanie • szklany słoiczek i pasteryzacja • wysoka wydajność – do 3,5 litra bulionu • dostępny również w wariantach: wołowym i drobiowym. Wypróbuj bulion drobiowy WINIARY i gotuj tak, jak lubisz! Alergeny: Zawiera seler, pszenicę. Może zawierać mleko. Przechowywanie: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce nie dłużej niż 2 tygodnie.
Características:odpowiedni dla wegetarian, 6,99 zł - cena rekomendowana
marca:Winiary
Sobre la marca:
Nombre del producto regulado legalmente:Pasteryzowany bulion warzywny. Na bazie włoszczyzny.
Otra información:Zawartość netto: 160 g e (131 ml) Właścicielem znaku towarowego jest Société des Produits Nestlé S.A.
Conservación:Najlepiej spożyć przed końcem: data nadrukowana na nakrętce. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce nie dłużej niż 2 tygodnie.
Preparación y uso:Sposób użycia: Do przygotowania bulionu użyj 3 łyżki (45 g) produktu na 1 litr wrzącej wody, wymieszaj, ponownie zagotuj. Zawartość słoika wystarczy do przygotowania 3,5 litra bulionu warzywnego. Rozwarstwienie się produktu jest procesem naturalnym. Przed użyciem wstrząśnij. Zawsze używaj czystej łyżki.
Tipo de embalaje:Słoik
Dirección del productor:Nestlé Polska S.A. ul. Domaniewska 32 02-672 Warszawa
Dirección de devolución:Nestlé Polska S.A. ul. Domaniewska 32 02-672 Warszawa
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 3 ocen.

  • 2026-08-06 10:03:59Dlaczego nie polski produkt?



Winiary cubos de caldo ( 6 Winiary cubos de caldo ( 6
​​cubos ) vegetal 60 g
61,83zł/kg

precio: 3,71 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2027-02-28
Winiary Winiary cubos de caldo de Winiary Winiary cubos de caldo de
verduras 12 120 g
43,58zł/kg

precio: 5,23 zł

PLN
1
9
fecha de caducidad 2027-02-28
Kucharek caldo de verduras Kucharek caldo de verduras
fecha de caducidad 2027-04-30
Bulion Caldo de vegetarianos 120g Bulion Caldo de vegetarianos 120g
120 g
44,92zł/kg

precio: 5,39 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2027-03-18
Winiary Caldo winiary en cubos de Winiary Caldo winiary en cubos de
ternera (6 cubos) 60 g
61,83zł/kg

precio: 3,71 zł

PLN
1
8
fecha de caducidad 2027-03-30
Winiary cubos de caldo de caldo de Winiary cubos de caldo de caldo de
12 cubos de carne de vacuno 120 g
56,58zł/kg

precio: 6,79 zł

PLN
1
9
fecha de caducidad 2027-03-30
PRECIO REDUCIDO -40%
Winiary sopa de caldo de pollo Winiary sopa de caldo de pollo
170 g
32,71zł/kg

precio: 5,56 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad 2026-10-30
Winiary cubos de caldo de salsa de Winiary cubos de caldo de salsa de
carne 6 Kostak 60 g
61,83zł/kg

precio: 3,71 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad 2027-03-30
Winiary salsa en polvo asado luz Winiary salsa en polvo asado luz
fecha de caducidad 2027-06-30
Winiary salsa de champiñones en Winiary salsa de champiñones en
polvo 30 g
122,33zł/kg

precio: 3,67 zł

PLN
1
24
fecha de caducidad 2027-06-30
Winiary salsa en polvo de tomate Winiary salsa en polvo de tomate
fecha de caducidad 2027-05-30
Winiary condimento para sopas. Winiary condimento para sopas.
210 g
16,38zł/kg

precio: 3,44 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2027-06-30
Winiary pudín con pudín Winiary Winiary pudín con pudín Winiary
azúcar con el azúcar 60 g
38,67zł/kg

precio: 2,32 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2027-03-30
Winiary gelatina de limón Winiary gelatina de limón
71 g
39,30zł/kg

precio: 2,79 zł

PLN
1
7
fecha de caducidad 2027-02-28
Winiary tartare salsa de mayonesa Winiary tartare salsa de mayonesa
fecha de caducidad 2027-01-31
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5