Vera
masa netto

masa netto

340 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2028-07-08

pojemność

cena za kilogram

23,15 zł / kg

kraj

País de origen

Hiszpania

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5905367066742

5905367066742

precio: 7,87 zł

7.87 PLN 2028-07-08 NewCondition
Vera Vera Oliwki czarne drylowane Vera Vera Oliwki czarne drylowane
340 g
24,29zł/kg

precio: 8,26 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad
2029-04-28
woda, oliwki czarne, sól, stabilizator: glukonian żelazawy
Wartości odżywcze (%)w 100 g produktu po odsączeniu zalewy:
Wartość energetyczna 530 kJ / 129 kcal
Tłuszcz 13 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 2,2 g
Węglowodany <0,5 g
w tym cukry <0,5 g
Białko <0,5 g
Sól 2,5 g

Produkt może zawierać pestki lub fragmenty pestek.
marca:Vera
Nombre del producto regulado legalmente:Oliwki czarne drylowane, w zalewie. Produkt sterylizowany.
Conservación:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 14 dni.
Tipo de embalaje:Słoik
País de origen:Hiszpania
Dirección del productor:
Dirección de devolución:
Bonduelle Bonduelle Maíz Dorado Bonduelle Bonduelle Maíz Dorado
340 ml
15,41zł/l

precio: 5,24 zł

PLN
1
10
fecha de caducidad 2028-08-31
Bonduelle guisantes maíz de oro Bonduelle guisantes maíz de oro
340 g
25,59zł/kg

precio: 8,70 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad 2028-08-31
Rolnik maíz estañado Rolnik maíz estañado
340 g
13,15zł/kg

precio: 4,47 zł

PLN
1
18
fecha de caducidad
2029-09-16
Bio Europa Bio Europa Fasolka Bio Europa Bio Europa Fasolka
zielona 340 g
21,32zł/kg

precio: 7,25 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2028-12-31
Bio Planet Bio Planet Kukurydza Bio Planet Bio Planet Kukurydza
słodka 340 g
27,82zł/kg

precio: 9,46 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2028-12-31
Bio Europa Bio Europe zanahorias Bio Europa Bio Europe zanahorias
en escabeche en un tarro 340 g
23,50zł/kg

precio: 7,99 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2028-12-31
Hektor Hector remolacha rallada Hektor Hector remolacha rallada
almuerzo 340 g
11,74zł/kg

precio: 3,99 zł

PLN
1
23
fecha de caducidad 2027-09-30
Bio Planet Col roja Bio Planet con Bio Planet Col roja Bio Planet con
manzana BIO 340 g
21,82zł/kg

precio: 7,42 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2028-12-31
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5