Toallitas de agua Bambino 3 en 1 , desde el nacimiento , od urodzenia

Bambino Chusteczki wodne 3w1 zostały stworzone z myślą o wrażliwej skórze, skłonnej do alergii, podrażnień oraz atopowej. Zawierają 99% wysokooczyszczonej wody, dzięki czemu są idealne do codziennej pielęgnacji już od 1.dnia życia. Produkt nie zawiera kompozycji zapachowej, a jego hipoalergiczna formuła sprawia, że doskonale nadaje się do oczyszczania twarzy (w tym okolic ust i oczu), ciała oraz rąk niemowląt i dzieci. Wielozadaniowa formuła 3w1 wzbogacona o kompleks łagodzący z ekstraktem z nagietka i pantenolem, zapewnia: 1. Nawilżenie 2. Odświeżenie 3. Natychmiastowe ukojenie Najważniejsze cechy produktu: - Hipoalergiczna formuła - 3w1: nawilżają, odświeżają i natychmiastowo koją - 99 % wody wysokooczyszczonej - 0 % kompozycji zapachowej - Przywracają równowagę mikrobiomu skóry, który stanowi naturalną barierę ochronną przed czynnikami zewnętrznymi - Nie podrażniają oczu i nie powodują łzawienia - Wykonane w 100% z włókien pochodzenia roślinnego - Wegańska formuła (bez składników pochodzenia zwierzęcego), nie zawiera mikroplastiku Tolerancja dla skóry i oczu została potwierdzona dermatologicznie oraz okulistycznie. Produkt posiada pozytywną opinię Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki.
Toallitas de agua Bambino 3 en 1  Toallitas de agua Bambino 3 en 1
masa netto

masa netto

57 szt.

pojemność

cena za sztukę

0,21 zł / szt.

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900017095271

5900017095271

precio: 12,20 zł

12.20 PLN NewCondition
Aqua, Glycerin, Panthenol, Pantolactone, Gossypium Herbaceum Seed Extract, Calendula Officinalis Flower Extract, Glucose, Lactic Acid, Citric Acid, Sodium Benzoate, Hydroxyacetophenone, Potassium Sorbate, Sorbic Acid
Chusteczki wodne 3w1 zostały stworzone z myślą o wrażliwej skórze, skłonnej do alergii, podrażnień oraz atopowej. Zawierają 99% wysokooczyszczonej wody, dzięki czemu są idealne do codziennej pielęgnacji już od 1.dnia życia. Produkt nie zawiera kompozycji zapachowej, a jego hipoalergiczna formuła sprawia, że doskonale nadaje się do oczyszczania twarzy (w tym okolic ust i oczu), ciała oraz rąk niemowląt i dzieci. Wielozadaniowa formuła 3w1 wzbogacona o kompleks łagodzący z ekstraktem z nagietka i pantenolem, zapewnia: 1. Nawilżenie 2. Odświeżenie 3. Natychmiastowe ukojenie Najważniejsze cechy produktu: - Hipoalergiczna formuła - 3w1: nawilżają, odświeżają i natychmiastowo koją - 99 % wody wysokooczyszczonej - 0 % kompozycji zapachowej - Przywracają równowagę mikrobiomu skóry, który stanowi naturalną barierę ochronną przed czynnikami zewnętrznymi - Nie podrażniają oczu i nie powodują łzawienia - Wykonane w 100% z włókien pochodzenia roślinnego - Wegańska formuła (bez składników pochodzenia zwierzęcego), nie zawiera mikroplastiku Tolerancja dla skóry i oczu została potwierdzona dermatologicznie oraz okulistycznie. Produkt posiada pozytywną opinię Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki.
Características:99 % wody wysokooczyszczonej, 0 % kompozycji zapachowej, równowaga mikrobiomu, hipoalergiczne, 3w1: 1. nawilżają 2. odświeżają 3. koją skórę, od 1. dnia życia, 99 % składników pochodzenia naturalnego, formuła wegańska*, 100 % włókien pochodzenia roślinnego, formuła nie zawiera mikroplastiku, *bez składników pochodzenia zwierzęcego
marca:Bambino
Sobre la marca:Bambino Delikatność od pokoleń
Conservación:Najlepiej zużyć przed końcem: data na opakowaniu.
Preparación y uso:Sposób użycia: Wyjmij chusteczkę z opakowania i delikatnie oczyść buzię, rączki lub okolice okołopieluszkowe.
Tipo de embalaje:Woreczek
Dirección del productor:
Dirección de devolución:
Bella feliz toallitas para bebé Bella feliz toallitas para bebé
aloe vera sensible ph neutro 5,5 56 szt.

precio: 7,45 zł

PLN
1
20
fecha de caducidad 2028-04-30
Bella feliz toallitas húmedas Bella feliz toallitas húmedas
para bebés de seda y algodón pH neutro 5,5 64 szt.

precio: 6,30 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad 2028-04-30
PRECIO REDUCIDO -40%
Bobini toallitas hipoalergénicas Bobini toallitas hipoalergénicas
para los bebés y los niños con leche de avena desde el nacimiento 60 szt.

precio: 3,47 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2026-11-26
Naty Naty Calmante toallitas de Naty Naty Calmante toallitas de
bebé - sin perfume 56 szt.

precio: 15,54 zł

PLN
1
1
Cleanic Cereales Cleanic Kindii Cleanic Cereales Cleanic Kindii
para los bebés 60 szt.

precio: 8,99 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad 2030-08-30
Bocoton Bocoton Toallas de Bocoton Bocoton Toallas de
algodón seco para niños y bebés BIO 50 szt.

precio: 17,45 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2029-10-30
Bobini Toallitas húmedas Bobini Bobini Toallitas húmedas Bobini
Baby para niños y bebés con vitamina E 60 szt.

precio: 5,79 zł

PLN
1
7
fecha de caducidad 2028-04-30
Kindii Kindii Toallitas húmedas Kindii Kindii Toallitas húmedas
para bebés y niños para pieles sensibles 60 szt.

precio: 6,68 zł

PLN
1
12
Bambino cuidado de jabón para Bambino cuidado de jabón para
bebés y niños , 100g 100 g
51,40zł/kg

precio: 5,14 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad 2028-04-30
Bambino champú bambi para niños Bambino champú bambi para niños
después de meses 11 150 ml
45,53zł/l

precio: 6,83 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad
2028-03-30
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5