Garbanzos cocidos al vapor

Bonduelle
55
Idealne w każdym momencie gdy trzeba coś wzbogacić!Garbanzos cocidos al vapor
42Garbanzos cocidos al vapor
pyszne chrupiące wysoka zawartość błonnika Czy wiesz, że: Cieciorka ma wysoką zawartość kwasu foliowego. Przepisy znajdziesz na: warzywneinspiracje.pl
Garbanzos cocidos al vaporGarbanzos cocidos al vapor
pojemność netto

pojemność netto

425 ml

data przydatności

fecha de caducidad:

2028-11-30

pojemność

cena za litr

18,05 zł / l

kraj

País de origen

Produkt UE

ocena

ranking

4.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

3083681003949

3083681003949

precio: 7,67 zł

comprar 12 szt. para 7.55 zł/szt
7.67 PLN 2028-11-30 NewCondition
groszek cieciorka, woda, sól
Wartości odżywcze (%)w 100 g
Wartość energetyczna500 kJ / 119 kcal
Tłuszcz2,2 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,2 g
Węglowodany15,0 g
w tym cukry0,5 g
Błonnik7,7 g
Białko6,0 g
Sól0,60 g

Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Características:chrupka i pożywna*, źródło białka 6 g w 100 g, źródło błonnika, *Test fasoli na parze Bonduelle, badania ilościowe. Metrixlab, kwiecień 2024, *Jest źródłem białka i błonnika
marca:Bonduelle
Nombre del producto regulado legalmente:Cieciorka. Produkt sterylizowany.
Otra información:Pojemność opakowania: 425 ml
Conservación:Najlepiej spożyć przed: data minimalnej trwałości na wieczku lub spodzie puszki. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce, pod przykryciem, w temperaturze poniżej 4 °C, spożyć w ciągu 48 godzin.
Tipo de embalaje:Puszka
País de origen:Produkt UE
Dirección del productor:
Dirección de devolución:
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 4/5

Na podstawie 2 ocen.

  • 2024-12-02 18:48:11Idealne w każdym momencie gdy trzeba coś wzbogacić!



Bonduelle cortar las judías Bonduelle cortar las judías
verdes 425 ml
16,47zł/l

precio: 7 zł

PLN
1
17
fecha de caducidad 2028-08-31
Bonduelle frijoles rojos maíz Bonduelle frijoles rojos maíz
mexicano 425 ml
21,18zł/l

precio: 9 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad 2028-11-30
Rolnik tomates en rodajas en su Rolnik tomates en rodajas en su
jugo 425 g
9,39zł/kg

precio: 3,99 zł

PLN
1
18
fecha de caducidad
2028-07-30
Rolnik garbanzos enlatados Rolnik garbanzos enlatados
400 g
8,88zł/kg

precio: 3,55 zł

PLN
1
13
fecha de caducidad
2029-03-30
la BIO IDEA La Bio Idea garbanzos la BIO IDEA La Bio Idea garbanzos
BIO 400 g
20,60zł/kg

precio: 8,24 zł

PLN
1
4
fecha de caducidad
2029-10-01
Bio Europa Bio Europe Garbanzos en Bio Europa Bio Europe Garbanzos en
salmuera en un tarro de BIO 350 g
24,34zł/kg

precio: 8,52 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad
2028-12-31
Metelliana Metella Garbanzos en Metelliana Metella Garbanzos en
salmuera 400 g
13,80zł/kg

precio: 5,52 zł

PLN
1
8
fecha de caducidad 2028-05-31
Bonduelle Guisantes enlatados Bonduelle Guisantes enlatados
Bonduelle Tradicional 400 g
11,68zł/kg

precio: 4,67 zł

PLN
1
13
fecha de caducidad 2028-06-30
Bonduelle frijoles, enlatados Bonduelle frijoles, enlatados
ceyenne salsa roja 400 g
22,48zł/kg

precio: 8,99 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2029-05-31
Bonduelle Brotes del frijol mungo Bonduelle Brotes del frijol mungo
fecha de caducidad 2027-12-31
Bonduelle Bonduelle Maíz Dorado Bonduelle Bonduelle Maíz Dorado
340 ml
15,41zł/l

precio: 5,24 zł

PLN
1
10
fecha de caducidad 2028-08-31
Bonduelle guisantes enlatados Bonduelle guisantes enlatados
212 ml
21,37zł/l

precio: 4,53 zł

PLN
1
11
fecha de caducidad 2029-06-30
Bonduelle maíz estañado Bonduelle maíz estañado
170 ml
26,53zł/l

precio: 4,51 zł

PLN
1
48
fecha de caducidad 2029-08-31
Bonduelle oro Bonduelki maíz Bonduelle oro Bonduelki maíz
170 g
28,41zł/kg

precio: 4,83 zł

PLN
1
8
fecha de caducidad
2028-08-31
Bonduelle guisantes maíz de oro Bonduelle guisantes maíz de oro
340 g
25,59zł/kg

precio: 8,70 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad 2028-08-31
Bonduelle picante letcho setas Bonduelle picante letcho setas
fecha de caducidad
2027-10-01
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5